Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי swace

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 17.9.2020 בשעה 20:23, dorondoron כתב:

מחיר זול מהטויוטה יצעיד אותה בבטחה לחברות הליסינג.

אז זהו, שמכשירי תנועה לא ממש מתעניינת בשוק ציי הרכב, אלא רק בצרכן הפרטי. 

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא נכון. למכשירי תנועה יש חברת ליסינג שנקראת כספא שמציעה עסקאות לכל דגמי סוזוקי גם בליסינג תפעולי וגם פרטי.

בנוסף יש חברות נוספות שמציעות דגמי סוזוקי בליסינג, ביעקר קרוסאובר ובלאנו.

אפשר להגיד שסוזוקי פחות נפוצה בליסינג ובשוק ה-0 ק"מ אבל לא מתעניינת? לא נראה לי שיש יבואן של מותג עממי בישראל שלא מתעניין בשוק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי ''ראב 4'' מיוצרת רק במקביל לרמת האיבזור הגבוה יותר של הטויוטה. דבר אשר לדעתי מבטל את האופציה שהיא תהיה חלופה זולה. לדעתי היא תתומכר רק קצת יותר זול מהמקבילה הזהה מטויוטה אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשטורקים החלו למכור חיקיים של חולצות, כולם צחקו עליהם. 

יצרני הרכב מנסים (ולפעמים אף מצליחים) ללכת באותה הדרך. 

ייתכן מאוד שאנו כלקוחות קצה, רק נרוויח מזה. 

ימים יגידו כי המחיר כאן הוא זה שייקבע האם הסוזוקי תצליח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קשר למיזוגים. שימוש במיתוג שונה בשווקים שונים מקובל לגמרי. לסוזוקי היו שת"פים מסוג זה עם, למשל, GM, לא ידוע לי על מיזוג ביניהן.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"להביא מנוע"? 

להתאים מנוע ורכב זו פעולה הנדסית ועסקית לא פשוטה. צריך לתכנן מחדש לפחות חלקים מהרכב ואולי גם חלקים מהמנוע, לבדוק את התוצר, להתאים את קו הייצור, את השיווק ואין לי מושג מה עוד הכל.

ורגע של עברית - לפועל "להביא" יש משמעות מסויימת, שממש אינה מתאימה להקשר בו השתמשת בו.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה מדויקת לגבי התאמת המנוע. ולגבי ה'להביא', אתה ואני פריקים של עברית נכונה. יש עוד כמה כמונו. אבל אני חושש שאני עומד לוותר. עם- ישראל מדבר עברית של רחוב, מבלבל בין זכר לנקבה ושאר ירקות ( שוכר/מזכיר וכו') ולא נראה שהמצב משתפר. ההיפך, כשאתה מתקן או מעיר, אנשים חושבים שאתה מתנשא ולא מוכנים להפנים בראש את המילה הנכונה.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2020 בשעה 16:17, yoav911gt2 כתב:

סוזוקי מקבלים מכוניות היברידיות, טויוטה מקבלים מכוניות קטנות (המומחיות של סוזוקי).

דווקא לטויוטה יש את דייהטסו בשביל זה.

חוץ מזה זה נטו עניין של חיסכון בעלויות פיתוח וייצור.

בארה"ב מזדה 2 נמכרת בשם טויוטה יאריס, כנראה גם כי ליאריס המקורית חסר גירסת סדאן (אמריקאים מתים על זה, בדיוק כמו ישראלים) וגם כדי לא להתאים אותה לתקינה אמריקאית.

https://www.toyota.com/yarishatchback/

פיאט טיפו נמכרת בארה"ב בשם דודג׳ ניאון. גירסת הסדאן של בראבו נקראת דודג׳ דארט. פיאט דוקאטו נמכרת בשם Ram ProMaster, אבל זה כבר רכבים של אותו קונצרן.

להלן השיקוצים:

image.png.745be9caf5c4ca4c1254a28d431ea79f.png

image.thumb.png.42da9366f8fa31152eefa2956ba4acf1.png

image.png.4f1343c582379a5c347c8f0dd88f811e.png

יש אפילו גירסת ראם לפיאט דובלו:

image.png.909ff1c9fc6795a63f7e3e9763e9a751.png

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה מדובר בעניים קצת שונה, שימוש במותג אמריקאי ותיק (דודג') לצורך שיווק מוצר אחר של אותו קונצרן (FCA) בארה"ב.

ועדיין, שיתופי פעולה בין יצרנים כדי לפעול בשווקים שונים נפוצים מאד.

לטויוטה אכן יש דייהטסו, אבל הפסיקו לייצר את תוצרתו בתקינה אירופית. כנראה שההשקעה הדרושה כדי חהחזיר את דייהטסו לאירופה אינה מתאימה לטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן, פיאט טיפו לא נמכרה בארה"ב כלל ודודג' נאון זה השם שלה בשוק המקסיקני.

לדודג' דארט יש גם גרסת פיאט בשוק הסיני בשם פיאט ויאגיו וגם גרסת האצ'בק בשם אוטימו.

Fiat_Viaggio_01_China_2013-03-03.jpg

fiat-viaggio-hb-china-1.jpg

• אהבתי 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

יש אפילו גירסת ראם לפיאט דובלו:

image.png.909ff1c9fc6795a63f7e3e9763e9a751.png

במקרה הזה ממש לא מדובר באותו יחידת הינע - הדודג' הנ"ל באה עם מנוע 2.4 וגיר אוטומטי פלנטרי 9 הילוכים - לא בדיוק כמו באירופה.

מה שכן זה לא פעם ראשונה של סוזוקי - בשוק האמריקאי הם נמכרו שנים עם דגמי דייהו-שברולט עד שהופסק ממה שהבנתי מחוסר שביעות הרצון של היצרן מאמינות הדגמים.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בארה"ב - זה השת"פ שהזכרתי לפני כמה הודעות. מכל מקום, סוזוקי יצאה לחלוטין מהשוק האמריקאי כבר לפני מספר שנים. בויקיפדיה יש רשימה ארוכה של אותם שיתופי פעולה - בה סוזוקי הן תרמה והן קיבלה דגמים.

כאשר ביקרתי בקנדה ב-2018 הופתעתי לראות לא מעט SX4 קצרות. אהל, למרות הזהות החיצונית, עד כמה שאני יודע מדובר במערכת הנעה שונה מזו שמוכרת באירופה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...