Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בחלון נהג הונדה סיוויק 2008

Matanko
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי הונדה סיוויק 2008 שיש לה הרמת חלונות אוטומטיים בנעילה. 

בהתחלה שמתי לב שהחלון של הנהג הפסיק לעלות לבד, אני בדכ סוגר חלונות לבד ככה שלא שמתי לב לזה כל כך. 

אחר כך, שמתי לב שהחלון עולה עד 85% ואז חוזר ל50%. ניתן לראות דיי בירור שהוא יוצא מהמסילה שלו ממש בקטנה מבין שהוא לא ייסגר וחוזר למטה.

בשביל לסגור אותו, צריך לתת משיכה קטנה לכיוון הדלת האחורית וזה נסגר תקין. 

הלכתי למוסך מורשה לבדיקה, ש"נענע" את החלון במטרה להחזיר אותו למקום. (מיותר לציין שזה לא עזר) ונאמר לי שאני צריך להחליף את כל המנוע של ההרמה. 

עכשיו, אני לא מבין גדול בתחום, אבל אם המנוע עובד כרגיל,  ורק בהרמה הסופית שלו יש בעיה, זה נשמע הגיוני?

אשמח לעצות מה אפשר לעשות ואם זה בר תיקון או שעדיף כבר לקנות מנוע חדש מפירוק(אם זה אכן מנוע הבעיה)

תודה רבה,

בברכה,

עריכה אחרונה על ידי Matanko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלון יוצא מהמסילה, אז כמראה שהבעיה הנה מכנית בממוביל החלון או במסילה

ולא במנוע החלון ולכן אל תחליף סתם חלקים.זגג רכב יאבחן מהר מה הבעייה ומה הפתרון הטוב.

מהיכן אתה בארץ?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה, 

בגלל זה התשובה שלהם היתה לי תמוהה מאוד. 

גם מה שכן, זה עובד רוב הזמן בלי עזרה, רק מדי פעם הוא כאילו בורח וברגע שאתה מסדר אותו הוא חוזר לעצמו לתקופה.

אני מאזור ראשון לציון אם יש לך המלצות לזגג מומלץ.

סתם להערכה, בעיה מכנית בממוביל החלון או במסילה זול לרוב מטיפול מנוע? 

בברכה, 

עריכה אחרונה על ידי Matanko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

אשמח להמלצה ובמידה ואצליח להגיע ליפו.

בכל מקרה, אני מעלה 2 סרטונים שמנסים להמחיש את הבעיה. בגלל שזה לא קורה כל הזמן קשה לתפוס את זה, אבל רואים בבירור בסרטון הראשון שהחלון יוצא לשניה מהמסילה וחוזר. 

בסרטון השני בסוף אני מקרב להראות שזה באמת נסגר כמו שצריך.

אם זה עוזר להבין, אשמח לשמוע המלצות מה לעשות.

בכל מקרה אני מאמין שאפנה לזגג רכב כלשהוא לראות מה יגיד(הם יצטרכו לפתוח את הדלת בשביל זה?)

שוב תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטונים, אני כמעט בטוח שזאת בעיה בחלון עצמו.

התכוונתי אל "אס גלס זגגות רכב" שברח' חבר הלאומים 14 ת"א יפו,

טל' 03-5253122 או ישירות לאסי 053-8430124.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...