Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו באמת רואה פה ירידה במחירי הרכבים החדשים ?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה ההבדל בין רכב מפואר לרכב פאר? סופרב L&K זו לא מונית של Lalu & Kamissa משוק נתניה, לא חושב שהיא נופלת מהבנציות שנושאות את אותו תו מחיר.

מה זה רכב מפואר? רכב עממי ברמת גימור/איבזור גבוהה?

כי המונח ״דגם מפואר״ מופיע כמעט בכל מודעה למכירה של רכב מאובזר יותר מהגרסה הבסיסית, גם כשמדובר בפיקנטו או קורולה לצורך העניין...

או, הויכוח הנצחי של קארספורום.

הויכוח הנצחי הוא איך מגדירים, ומה נחשב כרכב פרימיום...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נדייק את הויכוח-האם אלפא היא רכב פרמיום? :)

אני בעל סטנדרטים דיי נמוכים ונוהג הרכבים עממיים מאוד,אבל סדרה 3 הקודמת לא הרגישה לי מפוארת מבפנים יותר ממאזדה 6.

לאאודי איי4 יותר התחברתי בגלל העיצוב אבל פאר ויוקרה שלא מסתכמים בסמל יגיעו בסדרות הגבוהות יותר.

הייתי מסתכל על רכבי יד שניה מאובזרים בני שנה,ירידת הערך גדולה והרכב עדיין חדש ובאחריות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא ווולוו אל תשכח...

לגבי סדרה 3 מול מאזדה 6, האחרונה מעוצבת ואיכותית בצורה יוצאת דופן יחסית לקבוצה שלה (כשיגיע הדור החדש עם מנוע טורבו ראוי והנעה אחורית, אז בכלל יהיה שמח...).

אני נוהג בסדרה 3 דור קודם, ולא חושב שהיא מרגישה יוקרתית במיוחד, למרות שספציפית אצלי היא מאובזרת מאוד, אבל היא בטח לא מרגישה עממית.

האיכויות שלה (וכל רכב פרמיום/יוקרה אחר) מול מאזדה 6 מתבטאות באספקטים אחרים ולאו דווקא באיכות תא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים,מניח שאתה נוהג ב335 או 330.

רכב כמו c180 או 318 גם לא יהיה מאובזר,גם לא יהיו בו איכויות נהיגה(או שהחוויה תהיה חלקית) ותג המחיר גבוה יחסית לתמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחות משמעותיות? לא ממש.

לפחות לפי חלק מהאינדקציות נראה שחלק מהיצרנים דווקא מעלים מחירים מה שמצמצם את האפשרות של היבואנים לתת הנחות.

בנוסף כל התכנון השנתי של הייצור והמכירות השתבש - כך שבכלל לא בטוח שיהיה ליבואנים מה למכור בהמשך השנה.

אי הוודאות בשוק גדולה, וצריך פשוט להמתין בסבלנות ולראות מה יהיה.

במצב של אי ודאות לא רצים לתת הנחות בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ירידת מחירים, תראו מה עושה לובינסקי למותג אופל.

מה זה אם לא ירידות מחיר חדות מאוד?

אגב זה בלי להתחשב במבצע של "הוט" שמוריד עוד עשיריה מהמחיר הנקוב.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיתוך המחירים הזה (לדעתי) לא קשור לקורונה. הוא קשור לאסטרטגיה שיווקית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לזכור שהייצור פסק למשך חודשים. מלאים אצל היבואנים הצטמצמו ולא נשאר יותר מדי. טיפה ביקוש, לא צריך יותר והתוצאה מחירים שלא זזים. נדמה לי שהסיפור עם אופל הוא פשוט ניצול הזדמנות לדחוף מספר גדול יחסית וקרוב לסוף תקופת השנה ( או קצת יותר אם זו הוארכה, לא באמת מצוי ) של מלאי גדול יחסית שנותר אצל היבואן, או אף מלאי כזה אצל היצרן. 

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.7.2020 בשעה 08:03, yuvalganim כתב:

המשכנתאות חוזרות כבר ביולי לכל מי שדחה. באוגוסט הם כבר יצטרכו לשלם, ובחגים? השם ישמור אותנו...

בינתיים הקורונה רק מתחזקת.

לדעתי הם יאריכו את הפטור על משכנתאות ואת תשלומי האבטלה על סוף 2020.

כך שנראה ירידות במחירי הרכב אולי ב-2021, אבל בטח לא בחודשים הקרובים.

בגע שהגירעון נפרץ, לאף אחד בממשלה כבר אין שום גבולות והם מוכנים להדפיס כסף כמה שצריך כדי להרגיע את הציבור.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשכנתאות אין פטור יש אפשרות (עולה לא מעט כסף) לדחות את המשך התשלום.

ב-2021 תהיה כנראה עליה במחירי הרכב בגלל עדכוני מיסוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדחייה במשכנתאות אינה בחינם, מי שהתרגל לשלם נניח 4000 שקל לפני ישלם עכשיו 4100, דחיה נוספת משמעותה ריביות נוספות, בסוף הכל ייפול על הלווים.

בינתיים מי שלא עובד ונדרש לדחיה כזאת, גומר את החסכונות על צריכה בסיסית כמו אוכל וחשמל.

אני לא יודע מה יהיה בהמשך, אבל אנחנו נכנסים לספין מטורף שרק בעוד שנה נדע עד כמה הוא חמור

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, zvit כתב:

חיתוך המחירים הזה (לדעתי) לא קשור לקורונה. הוא קשור לאסטרטגיה שיווקית.

למצב את אופל כמותג הלואו קוסט של לובינסקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, רועי5 כתב:

כדאי לזכור שהייצור פסק למשך חודשים. מלאים אצל היבואנים הצטמצמו ולא נשאר יותר מדי. טיפה ביקוש, לא צריך יותר והתוצאה מחירים שלא זזים. נדמה לי שהסיפור עם אופל הוא פשוט ניצול הזדמנות לדחוף מספר גדול יחסית וקרוב לסוף תקופת השנה ( או קצת יותר אם זו הוארכה, לא באמת מצוי ) של מלאי גדול יחסית שנותר אצל היבואן, או אף מלאי כזה אצל היצרן. 

נראה שהולכים לעוד סגר

אני בספק אם באמת יהיה ביקוש ברמה שיאפשר להם לעלות מחירים או להשאיר אותם כמו לפני הקורונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...