Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב ברכב זול יותר בשביל לחסוך 20 אלף ש"ח

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיום אני בעלים של 308SW שנת 2015,הרכב עם טסט לכמעט שנה ואחרי טיפול גדול(שכלל החלפת טיימינג יזומה),הרכב נקנה לפני שנה מלובינסקי טרייד והוא עם 84 אלף ק"מ...

אני רוצה להתייעץ איתכם האם זה יהיה מהלך נכון למכור את הרכב(בכמה נראה לכם ריאלי למכור אותו?חשבתי לכיוון ה45 אלף ש"ח) וקנייה של רכב בסכום של 25 אלף ש"ח,הרכב ב25 חייב יהיה להיות גדול והוא יהיה הרכב העיקרי(המחשבה היא על מונדאו מנוע 2.3)..

אני גר בתל אביב ועובד בנתניה ולכן הנסיעות שלי בעיקרן בין עירוניות וללא פקקים,אני אומר את זה מכיוון שלצורך העניין המונדאו אוכלת יותר דלק בהרבה מה308.

יש תינוק בתמונה והמון הוצאות..

עד כמה יהיה נכון לעשות את המהלך הזה?

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אם אתה מודע למה אתה נכנס עם המונדיאו, נראה סביר לגמרי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אם אתה מודע למה אתה נכנס עם המונדיאו, נראה סביר לגמרי.

מה ז"א?

הרכב די מומלץ בפורום,נכון שהוא אוכל יותר דלק פי 1.5 אבל כל הסכום(20K) הזה יתקזז בעוד 4 שנים אם הנסועה שלי היא 19K בשנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שלא תבין לא נכון, אני גם ממליץ ואפילו בחום.

ידוע על משאבת דלק בעייתית ומודול מאווררים בעייתי, כל אחד, עלות כמה אלפים טובים.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאתה די אופטימי בהערכת השווי של הפיג'ו 308SW, זה בערך המחיר שהן נמכרות בו מחברות הליסניג (יד אחת פחות, אחריות, ותשלומים ואם תהיה מוכן להתפשר על הק"מ אולי אפילו שנתון 2016)

לפי דעתי הערכה של 35,000-+ תהיה יותר הגיונית.

השאלה, כמה יעלה לך הרכב החדש (החיפוש, הבדיקה, יישור הקו וכו') - אבל אם הרכב עצמו יעלה לך 20-25,000 ככל הנראה שלא תחסוך יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בדיוק מה שרציתי לרשום.

אתה אופטימי מדי על ה 45.0 אש"ח, וזה כנראה יהיה אלפים פחות, וברכב משומש שתקנה, יש מצב שתופתע עם איזו תקלה שתעלה לך כמה אלפי והנה ה 20.0 אש"ח שאתה רוצה לקבל במהלך, מצטמצמים לאיזור ה 10.0 אש"ח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים(ובעצם בכול מוצר שקונים), מה שקובע זה לא המחיר בפועל אלא ירידת הערך.

הפיזו ב-3 שנים הקרובות תאבד סביב ה-18 אלף שקל מהמחיר שלה

המונדאו סביב ה-10 אלף

דלק: המונדאו תאכל סביב ה-3 אלף יותר בדלק בשנה(מתאר נסועה משולבת של סביב ה-18 אלף בשנה)

טיפולים: הפיז'ו עברה טיפול הכולל טיימינג והיא 4 שנים על הכביש, לא צפויות להיות בה יותר מדי תקלות אם בכלל.

מונדאו- רכב ישן, מועד לתקלות ומלכתחילה לא כזה אמין.

בביטוח אתה אולי יכול לחסוך כמה אלפים ע"י שימוש בצד ג' במונדאו לעומת הפיז'ו.

בקיצור מה שאני בא להגיד, שהשינוי רכבים לטווח קצר יכול להביא לך 15-20 אלף שקל, אבל לטווח ארוך, כניראה שהמונדאו תעלה לך אפילו יותר ממה שהפיז'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה הרבה אלפים פחות כי לובינסקי מוכרים את אותו הדגם ב-34900 ש"ח כולל אשראי ואחריות. יש לך פה משחק סכום 0 - חפש את הכסף במקום אחר.

אני חורג ממנהגי ומצרף את הפרסומת - כי בד"כ מופיע מחיר גבוה יותר.

308sw.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הויכוח - אם אתה כל-כך בטוח בעצמך נסה למכור, ותראה מה ההצעות שתקבל. קח בחשבון שהחלפת רכב על כל מה שכרוך בכך עלולה לעלות כ-10000 ש"ח מעבר לעלות הרכב - מה שעושה את הסיפור להיות לא ממש כלכלי בכל מקרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה זה רכ ים שלוטים עם מעל ל130 אלף ק״מ...

מסכים,אבל ברגע שלובינסקי קובעת מחיר כזה אפילו בתיאוריה לרכב שחוט זה גורם לכל הרכבים מאותו דגם לרדת במחיר.

אנשים שמחפשים היום רכב ביד 2 משווים למחיר הנמוך ביותר - ולא מעניין אותם אם הרכב עבר 958,213,222 ק"מ וזיליון ידיים.

ישים פות"ש את רכבו למכירה ביד 2 ויראה כמה אנשים יקפצו על המציאה בהינתן המחיר הנ"ל מלובינסקי (כולל אחריות מצידם).

ניחוש שלי - לא רבים.

לעניינו של שירשור - לדעתי החלפה של הרכב עכשיו תגרור הפסד של 10-12 אש"ח והחלפה במונדאו (שלדעתי לא תניב חיסכון - לא מבחינת אמינות ובטח לא מכיוון הדלק) היא לא רעיון כלכלי טוב - בעיני. אולי על הנייר תחסוך כמה מאות בשנה ו10-15 אלפים בעו"ש אבל לטווח הבינוני רחוק (שנה ויותר) יש מצב שהמונדאו תהיה יקרה יותר.

עריכה אחרונה על ידי abl155

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההיגיון או הרציונל מאחורי המחשבה שלך.

ההנחות שלך שגויות (מחיר המכירה והקניה) וגם חישוב קר של ההוצאות/דלק/בלאי ותקלות עתידיות פשוט הופכות את כל העסקה ללא כדאית בעליל.

תחזיק את הרכב עוד שנתיים-שלוש ואז תחליף, הרבה יותר כלכלי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מעדכן,

בסופו של דבר נשאיר את הרכב בגלל הראייה לעתיד..

הוא משרת אותנו נאמנה והוא מאוד נוח לנו בתור משפחה צעירה..

תודה לכולם,

זיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...