Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת דוח על חנייה בחניית נכים בבית חולים עקב מקרה חירום

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מי שחושב שנהגתי לא נכון שיראה את בשרשור הזה לאשתו או למישהי שחוותה לידה שהסתבכה. זה לא שאשתי שכבה בחדר הלידה 9 שעות, במקרה שלי הכל התפתח תוך דקות. ממיון נשים - לחדר לידה - לידה מסתבכת- רופאים מתייעצים בקצרה- יאללה לניתוח. איפה בדיוק אפשר ללכת לחצי שעה (למצוא חניה בבלינסון באמצע היום זה לא פשוט בכלל) להזיז מחניית נכים. גם אם ניתן היה להחזיר את הגלגל אחורה הייתי עושה אותו דבר. מבחינה מוסרית המצפון שלי נקי. סתם לבל לי על 1000 שח.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נו, וזה לא מקרה חרום ?

(הלכו לבדיקת דם ?)

זה בדיוק הנקודה, מדובר בבית חולים. לרוב האנשים שמגיעים לשם מדובר במקרי חירום, ולכן התירוץ של חניה בחניית נכים, ממש לא יתפוס במקרה זה. להבדיל מחנית נכים בחניון של מרכז קניות, שם לרוב לא יהיה מדובר במקרי חירום של מרבית החונים. בשפה פשוטה יותר - דמיינו אם כל באי בית החולים, כולל צוותים רפואיים ,יתחילו לחנות איפה שבא להם, כי מדובר במקרה חירום. הייתי פעם במשפט תעבורה שהיה על דו"ח די דומה, אלו בדיוק היו מילותיו של השופט. כמובן שמקבל הדו"ח יצא כלעומת שבא.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HORSE YOUR HOLDERS

לפני המשפט והכל, תבדוק אם מדובר בחניית נכים תקנית,ראשית תבדוק אם היו שם 2 סימונים, אחד בתמרור ואחד בריצפה, אם יש 2 סימונים בולטים, כנס לתקנון הצבת תמרורים של משרד התחבורע ותבדוק אחד לאחד שהחניית נכים עומדת בכל הקריטריונים, אם היא כן עומדת בכל הקריטריונים, תבדוק בעירייה אם החניות נכים האלו עברו "וועדת תימרור" (זה בתשלום של כ-100 ש"ח), אם הם עברו "וועדת תימרור" (לדעתי אם זה באיזשהו חלק חדש של בלינסון יש סיכוי שלא עברו וועדה) והכל תקין אין לך מה ללכת למשפט או אפילו להגיש בקשה שנייה לביטול.

אם החניית נכה לא עומדת באחד הקריטריונים, תגיש שוב בקשה לביטול ותציין את החלק הרלוונטי.

אם תעלה את התמונה שצילמו אותך בחניית נכה מהאתר שמופיע על הדו"ח יהיה יותר קל לדעת.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הנקודה, מדובר בבית חולים. לרוב האנשים שמגיעים לשם מדובר במקרי חירום

ממש, אבל ממש לא. רוב האנשים שמגיעים לבי״ח מגיעים לפי תור שקבעו מראש (אם זה לאשפוז ואם זה למרפאה). חלקם מגיעים דרך חדר מיון, אבל מתוכם מעטים מאוד הם ״מקרי חירום״ שדחופים יותר מאישה יולדת. מרבית אלה (מקרים דחופים באמת) מגיעים באמבולנס, כך שהחניה לא רלוונטית לגביהם.

פות״ש - ליבי איתך, אני אישית הייתי מבטל לך את הדוח. כשאתה היחיד שמלווה מישהו קרוב לניתוח, ובמיוחד שמדובר בלידה שעלולים להיות בה סיבוכים שונים ומשונים, אי אפשר באמת לעזוב אפילו לדקה מחשש שיהיה צורך בהחלטה. אני מכיר את המצב מקרוב.

That said, מניסיוני קשה לי מאוד להאמין שתזכה לשמץ סימפטיה מהשופט. אבל - כדאי לך מאוד לבקש להשפט, וזו מהסיבה הפשוטה (שצוינה קודם) שהדרך למשפט תמיד עוברת בשולחנו של התובע, שמלבד מקרים קיצוניים ביותר תמיד יציע לך איזושהי פשרה כדי שתוותר על המשפט. קשה לי לדמיין תובע שיקשיב לסיפור שלך ולא יציע משהו. השאלה מה המשהו הזה יהיה... השאלה האם ללכת על זה תלויה מאוד בכמה קשה מבחינתך לגנוב כמה שעות (באמת שלא מדובר על יותר משעתיים שלוש, אם תקפיד להגיע מוקדם) כדי לבלות אותן במסדרונות בית המשפט.

אני אישית ביקשתי להשפט פעמיים (אחרי שקיבלתי תשובה שלילית על מכתב בקשה לביטול), בשתי הפעמים קיבלתי הנחה של 50% (פעם מקנס של 250 ופעם מקנס של 500) לפני שבכלל פתחתי את הפה מול התובע.

(באחת הפעמים הייתי בטוח בצדקתי וממש רציתי להכנס למשפט, אבל הבנתי שלחכות למשפט עצמו זה סיפור של עוד כמה שעות וזה פשוט לא השתלם לי כלכלית. עד היום אני קצת מתחרט על כך, כי ממש מעניין אותי לשמוע מה היה אומר השופט.)

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה בריאות ואושר עם הנסיכה הקטנה.

אני נכה צה"ל אשר לסירוגין מגיע לטיפולים ובדיקות בבית-חולים.

מתכנן את הבדיקות לאחר-הצהריים, בד"כ כאחרון.(בתיאום נשארים רופאים וצוות במיוחד)

ואז אני מגיע ואין חניה, גם חניית הנכים מלאה.

אני מסתובב ממתין בצד, ואחרי כ 20 דקות, מתקשר למרפאה מתנצל ומבטל - ונוסע הביתה.

לפעמים מאחר ואני יודע כי יש אפשרות שלא תהיה חניה, אני מגיע עם מונית.

אבל, לפעמים אני מתכנן לעבור לעוד מקום, אם כבר יצאתי נמשיך קצת, לכן אני לוקח את הרכב.

אני יכול לקחת מלווה שינהג ויחנה, אבל אני גם רוצה להרגיש קצת עצמאי -

לא להיות תמיד להיות תלוי באחרים, זה כייף.

(אני נוסע כ 5.000 ק"מ בשנה - :wink: כך שאני לא מפריע הרבה)

אני מאמין כי אם הייתה חונה שעה שעתיים, ומראה את הטפסים היו מוותרים או מתחשבים.

אבל להחזיק חניית נכה הרבה זמן אומר - כי אפשר ומנעתה ממספר נכים גישה לשרותי רפואה.

אני מאמין כי אם תגיע ביום המשפט ותדבר עם התובעת, תגיעו בהסכמה לענישה פחותה.

כי זה באמת מקרה מיוחד, ויש אפשרות כי מתבלבלים ושוכחים. (אפשר וגם אני הייתי שוכח)

בהצלחה - אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HORSE YOUR HOLDERS

לפני המשפט והכל, תבדוק אם מדובר בחניית נכים תקנית,ראשית תבדוק אם היו שם 2 סימונים, אחד בתמרור ואחד בריצפה, אם יש 2 סימונים בולטים, כנס לתקנון הצבת תמרורים של משרד התחבורע ותבדוק אחד לאחד שהחניית נכים עומדת בכל הקריטריונים, אם היא כן עומדת בכל הקריטריונים, תבדוק בעירייה אם החניות נכים האלו עברו "וועדת תימרור" (זה בתשלום של כ-100 ש"ח), אם הם עברו "וועדת תימרור" (לדעתי אם זה באיזשהו חלק חדש של בלינסון יש סיכוי שלא עברו וועדה) והכל תקין אין לך מה ללכת למשפט או אפילו להגיש בקשה שנייה לביטול.

אם החניית נכה לא עומדת באחד הקריטריונים, תגיש שוב בקשה לביטול ותציין את החלק הרלוונטי.

אם תעלה את התמונה שצילמו אותך בחניית נכה מהאתר שמופיע על הדו"ח יהיה יותר קל לדעת.

בהצלחה.

אין צורך בשני סימונים.

לו אני השופט העלאת טענה על אי חוקיות התמרור מזכה אותך בקנס כפול, כי הרי את הבדיקה אתה עושה בדיעבד אחרי שציפצפת על הוראות התמרור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צורך בשני סימונים, אם אין שני סימונים אז החנייה לא תקנית ואם היא לא תקנית היא לא חוקית, אתה מוזמן להסתכל בתקנון הצבת תמרורים של משרד התחבורע.

אם החנייה לא תקנית הוא יכול עוד לשלוח מכתב עירעור לעירייה (מותר פעמיים אם מצאת ראיות חדשות), אין צורך ללכת למשפט.

בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - אם התמרור לא חוקי לא נעברה עבירה. השופט כבול לכך.

אני מסופק מאד אם זה המצב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צורך בשני סימונים, אם אין שני סימונים אז החנייה לא תקנית ואם היא לא תקנית היא לא חוקית, אתה מוזמן להסתכל בתקנון הצבת תמרורים של משרד התחבורע.

אם החנייה לא תקנית הוא יכול עוד לשלוח מכתב עירעור לעירייה (מותר פעמיים אם מצאת ראיות חדשות), אין צורך ללכת למשפט.

בהצלחה.

חמודי

בוא תראה לי עמוד מדוייק בו כתוב שצריך 2 סימונים.

מודיע לך מראש שלא תמצא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בשני סימונים.

לו אני השופט העלאת טענה על אי חוקיות התמרור מזכה אותך בקנס כפול, כי הרי את הבדיקה אתה עושה בדיעבד אחרי שציפצפת על הוראות התמרור.

ישה - אם התמרור לא חוקי לא נעברה עבירה. השופט כבול לכך.

אני מסופק מאד אם זה המצב.

לכן ראה את המואדם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמודי

בוא תראה לי עמוד מדוייק בו כתוב שצריך 2 סימונים.

מודיע לך מראש שלא תמצא.

תמרור + מעטפת (במידות שונות לרכבים שונים) עמוד 256 סעיף 3 ג, דהיינו שני סימונים, זה גם מופיע כתרשימים.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שאני הבנתי אותך כאילו צריך את תמרור 437 ועוד סימון של עגלת נכים על הרצפה.

מה שפעם היה קיים והיום כבר לא קיים, כתמרור.

אבל אם התכוונת למעטפה ( תמרור 819) אז אתה צודק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״מעטפה״ אאל״ט זה הכינוי של תמרור מס׳ 820.

מס׳ 819 הוא סימון פשוט של מקום חניה מוסדר לרכב - כלומר שני קווים לבנים מקבילים. זה כל מה שנדרש במקרה של סימון חניה לנכים.

עריכה: מלבד תמרור 437, כמובן.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שחושב שנהגתי לא נכון שיראה את בשרשור הזה לאשתו או למישהי שחוותה לידה שהסתבכה. זה לא שאשתי שכבה בחדר הלידה 9 שעות, במקרה שלי הכל התפתח תוך דקות. ממיון נשים - לחדר לידה - לידה מסתבכת- רופאים מתייעצים בקצרה- יאללה לניתוח. איפה בדיוק אפשר ללכת לחצי שעה (למצוא חניה בבלינסון באמצע היום זה לא פשוט בכלל) להזיז מחניית נכים. גם אם ניתן היה להחזיר את הגלגל אחורה הייתי עושה אותו דבר. מבחינה מוסרית המצפון שלי נקי. סתם לבל לי על 1000 שח.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

אתה מתבצר בעמדה שלך, ולא מקשיב למה שאחרים (והעירייה) אומרים לך.

היה לי מקרה דומה, אישתי עם צירים, מגיע לאיכילוב, היא לא יכולה לרדת מהרכב, מזעיק צוות רפואי, היא כבר באמצע לידה, מטיסים אותה לחדר לידה, אני עם הטפסים מוודא קליטה תקינה בבית החולים, עף לחדר לידה, מוסר הכל לאחות המיילדת, מוודא שהיא מגיעה לאישתי, ואז...יורד למטה להזיז את האוטו שהשארתי מול הכניסה לחדר יולדות. 11 וחצי שעות לא היה לך זמן להזיז את האוטו? צר לי אבל הדוח שלך מוצדק לדעתי. להישפט? על מה? באיזה טיעון? בעוכריך נמצאות ה 11.5 שעות האלה. זה כאילו שמעכשיו, 09:06, האוטו יעמוד בחניית נכים עד המחצית של המשחק של מכבי בערב. נראה לך הגיוני?

ואפילו שאתה כועס גם עלי עכשיו, שיהיה לכם המון מזל טוב, והכי הכי חשוב שהתינוק/ת והאמא בריאות ומרגישות טוב. ה 1000 מבאסים, אבל לא סוף העולם. חניית נכים זה מחוץ לתחום. אדום לבן עדיף.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...