Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו לעדכן תוכנה במולטימדיה, ויצאנו עם מכונית חדשה.

sfargol
שימו לב! השרשור הזה בן 2840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"הוא נעול טויוטה ובצדק" לטעמי התמורה הכי פחות טובה בסגמנט הראב-4 אבל אם אתם הולכים ועושים טרייד על רכב חדש שבקושי נסע ‚ אז אין מה להוסיף יותר מידי ‚ תתחדשו .

הם רצו להוריד אותו ל89000 בסוף הוא סגר איתם על 93000 לא היה מוכן לרדת יותר מזה .. האוטו עשה 21000 ק''מ כלום... עלה לכביש בינואר 2014 המחירון אם אני לא טועה 96000 לגימור GLI מה שיש לנו.

אגב אני גם שוקל להחליף את הקיה ריו שלי שתיינית דלק לא קטנה.. וגם צפופה (יוצא לי לקחת הרבה פעמים נוסעים מאחור)

חשבתי ללכת לכיוון 1600 אולי קורולה 2013 צורה קודמת דגם פלטינום עם המולטימדיה איך היא ?

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז היום קיבלנו את הראב 4 בסוכנות טויוטה רכב השפלה שברמלה פה אני רוצה להזכיר לטובה ולומר תודה רבה ללירן ברזילי האיש מכירות אדם יקר שגם הפעם סגר איתנו את העיסקה. ההורים מאוד מאושרים מהמעבר לאמא באמת היה מוזר לעבור מקורולה לג’יפון (עניין של הרגל אז עם הזמן היא תתרגל ;) ואבא מבסוט לאללה יושבת טוב על הכביש מנוע חזק עם הנעלה כפולה קבועה. מה שמוזר שקיבלנו את הרכב בלי דלק אז ישר ניגשנו לתדלק (200 שקל מילא חצי מיכל מעניין מה הקיבולת של המיכל דלק צריך לבדוק)

אני כרגע בים אבל כשאחזור אעלה תמונות של המסירה:) שיהיה אחלה סוף שבוע !

אגב שכחתי לציין שהקורולה גרמה לשני אנשים להיות נעולים עליה בטרייד אין בגלל הק”מ הנמוך חח אשכרה רבו עליה אבל בסוף נמכרה בשניה מכרו אותה טיפה מעל המחירון (הסוכנות)

עריכה אחרונה על ידי sfargol

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה לא תהייה חסכונית (או מרווחת) בהרבה מהריו, נשמע סתם בזבוז כסף.

כנראה שבאמת אני ארד מהנושא הזה גם בגלל שהרכב שלי חדש עשה 24,000 ק''מ וגם בגלל שרוב הקורולות כבר עם ק''מ גבוהה והאחריות בטח כבר פגה כי זה 3 שנים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם :)

לגבי החלפה לקיה ריו ידנית או יונדאי I30 אז לא אני דווקא מעדיף יפנית על קוראנית ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...