Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכשלתי בטסט על נזילת שמן, פורד פוקוס 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקוס 2008.

עשיתי טסט לרכב וסמנו לי נזילת שמן בחלק של "הבור". בהכרח הכוונה לשמן מנוע? זה מצביע על נזילה במקום מסוים או שעכשיו המוסכניק יצטרך להתחיל לחפש? אני אגב לא רואה ירידה משמעותית בשמן לאורך זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם היה נזילה ברכב מהמחזיר שמן והיה צריך לעשות גם טיפול על הדרך כי הגיע הזמן של הרצועת טיימינג .ואז לטסט .פוקוס 2006 .תסתכל טוב מאיפה הנזילה מתחילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך ..עם הרכב נכשל על נזילות שמן זה לא מחייב על שמן מנוע

לא מזמן נכשלתי עם פורד SMAX על נזילות שמן מהגיר

תתעלה את האוטו על ליפט שיבדקו ...במידה ואין בצע שטיפה לתחתית הרכב

בהצלחה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילת שמן היה הסימון היחיד בדוח הטסט. אני רואה ירידת שמן מנוע זעומה מאוד, ב10,000 ק"מ אולי חצי ליטר, זה כמובן לא בהכרח מעיד על נזילה.

זה מסוג התקלות שאני צריך להוכיח תיקון במוסך באמצעות קבלה ואישור או פשוט לעבור שוב בבור במכון רישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עכשיו במוסך.

עשה לי שטיפה בשביל לעבור את הטסט. הראה לי שיש נזילה מכיוון הטיימינג. הוא טוען שזה כנראה מהמחזירי שמן. אמר לי לא להזניח את זה לטווח ארוך כי אני יכול לשלם במחיר המנוע.

שאלתי: האם זה אכן דחוף? יצויין שוב שאני לא רואה ירידה דרמטית בכלל במפלס השמן מנוע. השאלה היא אם פתאום ברגע אחד יכולה להיות לי נזילה פתאומית שתגרור נזק מטורף. (אני פשוט לא ממש מבין מה התפקיד של מחזירי השמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו: המוסכניק טען שכדאי להחליף טיימינג על הדרך, מצד שני אני לא צריך להחליף טיימינג (החלפתי לפני 50K ובפוקוס מחליפים כל 120K). יש הכרח להחליף טיימינג בהחלפת המחזירי שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להחליף את מחזיר השמן המוסכניק מפרק את הטיימניג. לא הייתי שולל אפשרות של החלפת החגורה אם מדובר בתוספת של עוד 200 ש"ח בערך במקסימום לרצועה. אתה במילא משלם על העבודה..

נ.ב יש אמת בדבריו אם הנזילה תחריף או תגיע איכשהוא לחגורה , הטיימניג ייפגע וחבל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא זרק לי בערך 1500 + מעמ בערך, אבל אמי נראה לי אלך לעשות את זה במוסך פורד, שם גם עשיתי את ההסבה לגז.

בכל אופן, ח'וב לי לדעת אם זה דחוף ברמה כזו שאני יכול למצוא את עצמי פתאום על כביש מהיר כשנשפך לי השמן? אם אני אעכוב אחרי מדד השמן אני יכול לסחוב כמה חודשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציעה לא להתעכב עם החלפת מחזירי השמן, ואם הרצועה תקינה (אתה אומר שהחלפת לא מזמן), אז אין צורך להחליף לחדשה ואפשר להחזיר את הקודמת.

מחזקת את מאור, אין לך מה לדאוג להיתקע באמצע הדרך בלי שמן,

אבל כן כדאי להחליף את המחזיר שמן

בהצלחה :)

ראיתם פעם בחורה עושה טיימינג ?! :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציעה לא להתעכב עם החלפת מחזירי השמן, ואם הרצועה תקינה (אתה אומר שהחלפת לא מזמן), אז אין צורך להחליף לחדשה ואפשר להחזיר את הקודמת.

בהצלחה :)

אם יש נזילת שמן בגלל המחזירי שמן זה סימן שרצועה התחילה לספוג שמן וזה לא טוב אפילו שהיא חדשה !

רוצה לחסוך כסף - תקנה לבד כל החלקים של סט טיימינג כולל משאבת מים אם לא החלפת ואז תגיע למוסך שאתה סומך על עבודות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...