Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישור שיניים למבוגרים

avnerak
שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע לגבי אליל מין, אבל בתל אביב של לפני 10 שנים זה היה להיט היסטרי.

מאידך עושה רושם שעם הורדת הגשר קרסו גם יסודות מערכת היחסים שנבנתה עליו. Idunno

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעוונותי הרבים הייתי ט.שיניים אורטודנטיה וכבר לפני הרבה שנים ניסינו את שיטת האינוויזיליין בצורה פרמיטיבית של חיתוך מספר מטבעים וסידור השיניים שלב אחרי שלב עד ליישור "סביר".

העסק מעולם לא החזיק מים והשיניים תמיד חזרו למצבם העקום והמקורי (פחות או יותר)

שווה לבדוק לעומק באם השיטה התפתחה והתייצבה או שעדיין לאחר מספר חודשים/שנים העסק חוזר לקדמותו.

לדעתי אין תחליף לשיטות הקלאסיות של עקירת עודפיםׁ,שחרור לחץ ויישור ע"י סמכים

(לדעתי יש עד היום מאות ילדים ששונאים אותי בגלל המכשור שבניתי ודחפו להם לפה...)

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאידך עושה רושם שעם הורדת הגשר קרסו גם יסודות מערכת היחסים שנבנתה עליו. Idunno

כן, זה החזיק עוד כמה שנים מאז אבל ברגע שהפסקתי ללכת לשיננית הכל קרס.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בתהליך של יישור שיניים, לא משהו ארוך...

לגבי הפנימי בחנתי את האופציה פסלתי את זה לא רק בגלל שזה כפול במחיר, אלא גם כל מי שעשה את זה פשוט אמר שזה סבל שלא עובר.

לגשר חיצוני מתרגלים הוא בחלק החיצוני בפה, אבל כשזה בחלק הפנימי - הלשון לא מפסיקה להתעסק עם זה וזה מציק.

חבר שלי עשה פנימי - גם סבל וגם היו רואים את זה, זה לא 100% נסתר.

והתייעצתי עם מספר אנשים שעשו פנימי - אף אחד לא המליץ. (ועשו אצל מומחים בתחום, לא בשוק)

תעשה חיצוני, שמור עליו נקי, תחליף גומיות כל חודשיים-שלושה לחדשות (הן מצהיבות) ואתה מתרגל לדבר בלי לחשוף שיניים ואני יכול להיות עם מישהו יום שלם בלי שישים לב לגשר.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבנים שלי נמצא בשלבים האחרונים של יישור שיניים בשתי הלסתות. כולל קוביות, גשר פנימי, כל הצילומים, עקירת שתי שיניים וכל השאר עלה בסביבות 17000 ש"ח (קיבלתי הנחת מזומן של 10%).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרוסו מודו כפי שלעיל, פחות אם יש לך עדיף/שיא/דלוקס בקופ"ח ובכפוף לפרוצדורות שאתה עובר כחלק מהתהליך (עקירות כירורגיות למשל).

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח שזה אישי מאד - כל מטופל והטיפול הדרוש לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק ,

בנוגע סמכים שקופים , אם אתה שומר על היגיינה ומעביר חוטר פעם ביומיים ( לפני השינה נניח ) אז הגומיות לא יצהיבו מהר והסמכים ישארו שקופים ונקיים .

יישרתי פעם אך הטיפול לא הצליח מי יודע מה עם סמכים שקופים כי בסוף הטיפול הקיבוע הורכב לא טוב וגם הקיבוע ללילה שהייתי אמור לשים למעלה לא בדיוק היה טוב. הטיפול הראשון נעשה אצל רופא שאינו מומחה , לכן ממליץ ללכת אך ורק למומחה , אתה יכול לבדוק באתר של התאחדות האורתודנטים מי מורשה ומי לא .

אחרי כמה שנים מהתקלה החלטתי שאני עושה תיקון ,הלכתי לד"ר סילביה גרון (שלהבנתי היא אחת מהרציניות) בראשון לציון להתייעצות , עשתה רושם של מקצוענית והציעה לשחרר לחץ ומקום ( 7 מ"מ !) על ידי השחזה של השיניים אחרת הכול יחזור לקדמותו.

שמעתי השחזה , טורבינות וקידוחים - ברחתי על נפשי .

מישהו מכיר את השחרור על ידי השחזה ? אני מכיר שחרור מקום על ידי עקירה של כמה שיניים ...

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילביה גרון רופאה רצינית.

ההשחזה בעיקרון היא שיטה שבה במקום לעקור שן משייפים מעט ובעדינות, לפעמים על ידי סטריפ ולא מקדח בין השיניים וככה מתפנה מקום. מורידים מעט מאוד מכל שן וגכה מתפנה מקום והנזק לשאר השיניים מינימילי ולא בעל חשיבות לאורך זמן.

לכל המתעניינים ביישור שיניים - ציינו מהיכן אתם בארץ על מנת שתוכלו לקבל המלצות קונקרטיות.

יישור שיניים הוא חתונה עם האורתודנט לשנתיים או יותר. רצוי שתמצאו אחד שנגיש ונוח להגיע אליו.

כמו כן, תבדקו שהאורתודנט מומחה ולא ״סתם״ אחד שעוסק באורתודנטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי עם גשר חיצוני כרגע (בת 22), למעלה ולמטה והסוג השקוף.

כשהיא מחייכת לא רואים שיש לה גשר, רק מי שנמצא ממש קרוב אליה.

השיניים הקדמיות היו ממש עקומות, אחת על השניה והיה באלגן קטן למטה. כרגע כחצי שנה מאז שהגשר עליה רואים שיפור משמעותי מאוד, מקווה שיחזיק לה מעמד כמו שהיא מצפה שיחזיק, עלה לא קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא סוד,מה עלות גשר חיצוני?

זה קצת מסובך- כשהשתחררתי מהצבא קיבלתי ממכבי שנה חינם 'מכבי שלי' ואת ההצעה קיבלתי כמה ימים אחרי שנגמרה השנה לצערי ולמרות כל הניסיונות הם לא היו מוכנים לתת לי להמשיך אלא רק לעשות חדש.

לכן עשיתי ביטוח 'מכבי שלי' חדש והמתנתי חצי שנה כדי שזה יכנס לתוקף. כל העסק הזה היה כדי להגיע למצב של 50% מ14000 שקל לכן יצא לי 7000 פלוס חצי שנה שהרחבתי ל'מכבי שלי' שזה לא הרבה, כמה עשרות שקלים לחודש.

מתעלק ,

בנוגע סמכים שקופים , אם אתה שומר על היגיינה ומעביר חוטר פעם ביומיים ( לפני השינה נניח ) אז הגומיות לא יצהיבו מהר והסמכים ישארו שקופים ונקיים .

..

אני עם שקוף,

עם אובססיה לשיניים,

גר בבית עם שיננית מהחזקות בתחום כבר 30 שנה בערך,

ועדיין לא הצלחתי למנוע את זה.

ואני שומר על השיניים, בוקר ערב מצחצח עם מברשות איכותיות, עובר עם חוט דנטלי + עם מברשת קטנה לגשר + קיסם קוצים שמנקה בין השיניים + סילונית.

אי אפשר למנוע את זה.

אבל אני עם שקוף כרגע למעלה ובקושי רואים...

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי יישור שיניים אצל אורתודנט בשם מנדי גרוס - קיבל בזמנו בביאליק רמת גן.

ביקשתי שהקוביות יהיו לבנות וזה עלה קצת יקר, יצא לי בזמנו (8 שנים) כ 12,000 ש"ח ולגשר רגיל עלה פחות.

מבדיקה מול קופת החולים ההפרש לא היה משמעותי כל כך.

השיניים שלי עדיין ישרות, יש מתקן קבוע שנשאר לתמוך בשיניים, ועל כן רצוי להשתמש במברשות לניקוי השיניים והחניכיים ולהקפיד ללכת לשיננית. הגשר הפנימי הוא מאוד יקר, ובהחלט לא רואים אותו בכלל, אבל תיקח את הרגיל...

יאללה סובלים שנה וחצי ומורידים הכל, חיים עם זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...