Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנב של כיסוי וונטיל

sharon.vosco
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גם סטוק שקניתי של פקקי וונטיל שחורים מפלסטיק שקניתי באיביי בכלום כסף. הבעיה כאמור שגם את זה הוא/הם גונב/ים ואני שם סט חדש ואז בלילה שאחרי שוב נגנבים, כך לפחות היה תקופה ארוכה. כלומר שוב לא גונבים אותם בגלל שהם יפים או ששווים משהו אלא סתם כדי לעצבן. לרכבים שליד לא גונבים והרי מדובר בדיוק באותם מכסי וונטיל שחורים עשויים פלסטיק. היתה פתאום תקופה שהגניבות נפסקו אז אמרתי לעצמי שבטח הדביל עבר לגור במקום אחר אבל כנראה שהוא חזר...בכל מקרה לגמרי במקרה היום הגיעה לי בדואר עוד "אספקה" של הכיסויי וונטיל שהזמנתי מאליאקספרס שהם הכיסויים הכביכול יותר איכותיים והיותר יקרים, לא זוכר כרגע כמה הם עולים, אבל משהו כמו 4 דולר כולל משלוח. אני תמיד דואג שיהיו לי 4 כאלו בהיכון למקרה הצורך והנה עכשיו אני שוב צריך אותם וצריך להזמין לי עוד כמה שיהיו.

אני מסרב להתייאש, אני אולי אידיוט, אני גם טיפוס פרקפקציוניסט שאוהב שהרכב שלו יהיה מדוגם ולכן מפריע לי בעין הקטע עם המכסי וונטיל השחורים מהפלסטיק, כן יש לי מן קטע כזה, אולי זו שריטה רצינית אבל זה מה יש.

אני אחשוב על רעיונות יצירתיים איך למנוע מהאידיוט לגנוב אותם בקלות, אולי לשים קצת חומר על ההברגה שמונע מברגים להיפתח בקלות, מה שנקרא טרד-לוק ולסגור את המכסה חזק עם הבוקסה ולקוות שסה יצליח להחזיק מעמד אחרת המוכר הסיני של המכסי וונטיל שאני מסמין עוד יתעשר על חשבוני...

זה מה שהגיע היום בדואר:

8152c75e1d6066c359a519a9e7ecc617.jpg

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

היכן רכשת אותם? אפשר קישור בבקשה? או תרגום לאנגלית

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...