Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופ"ש בפריז או רומא

avi2014
שימו לב! השרשור הזה בן 3398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתכנן הפתעה לחברה סביבות מרץ ומתלבט בין פריז לרומא,

מחפש טיול רומנטי ובעיקר שהחברה תהנה אנחנו זוג צעיר בגילאי 24.

לגבי מלונות קיבלתי המלצות על אלה

פריז:

http://www.hotelducollectionneur.com/

רומא:

http://www.romecavalieri.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

הלינקים שהוספת בהחלט מוסיפים ענין בפוסט הזה.

תעלה תמונות בשובך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריז נראית רומנטית רק בסרטים, בתכלס מלאה בהמון נוכלים ואנשים מגעילים המתייחסים בזלזול לתיירים. איטלקים בהרבה יותר נחמדים, יותר זול ויותר טעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי ערים מעניינות ומהנות. פריז תהיה הרבה יותר יקרה. מבין השתיים, לטיול קצר של כמה ימים, ממליץ על רומא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. כקוריוז - אני שהיתי במלון הקרוי "פריז", שקרא לאצמו 3 כוכבים אבל לפחות החדר שבו אנחנו שהינו לא היה ראוי ליותר משניים. מצד שני - אני לא מחפש מלון רומנטי אלא זקוק למקלחת נקיה ומיטה נקיה, ממילא יוצאים מהמלון ב-8:30 בבוקר, שורפים הרבה קילומטרים וחוזרים מתי שהוא בערב. ורומא מספיק קומפקטית כדי לטייל בחלק ניכר ממנה רגלית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ברומא בסוף אוקטובר האחרון. בהחלט ממליץ. כמו שאמרו, את רוב האיזורים המוכרים ברומא אפשר לעשות רגלית. גם עשיתי. היה מהנה ביותר.

הייתי שם יומיים וחצי והספקנו הרבה (לא נחנו לרגע). בכיף הייתי נשאר שם עוד כמה ימים.

הייתי ממליץ גם ללכת לאיזור של היהודים ליד בית הכנסת הגדול. ממש תענוג.

האיטלקים סופר נחמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכיר. גם ככה קשה שם עם החניות. לא הייתי לוקח סיכון עם דוחות.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברומא שלא תחשוב אפילו לשכור רכב.

אין מה לעשות שם עם רכב ויש אזורים גדולים שאסורים לכניסה לרכבים שבעליהם לא מתגוררים במקום.

השלטים קטנים מאוד, המצלמות שאוכפות אפקטיביות מאוד, הקנסות גבוהים מאוד והיו תיירים שקיבלו כמה דוחות במקביל שנשלחו אליהם לאחר מכן ע"י חברת ההשכרה עם תשלום עמלה גבוה.

ברומא מערכת תחבורה ציבורית נוחה מאוד וזולה. קונים פס לתחבורה ציבורית לשבוע ועולים על כל אוטובוס, חשמלית או רכבת תחתית לאן שרק רוצים. אנחנו היינו עולים על אוטובוס אפילו לנסיעה של תחנה אחת (אשתי בהריון אז מותר לה... אני סתם התפנקתי).

במקרה הכי גרוע שאתה לא רוצה להשתמש בתחבורה ציבורית, לוקחים מונית או שוכרים טוסטוס כמו המקומיים.

מסלול קלאסי?

יום אחד וותיקן ובערב אפשר להסתובב באזור טרסטוורה.

יום אחד הפורום הרומי + הקולוסיאום + פיאצה ונציה ופשוט לכתת רגלים באזור הזה.

ועוד יום לבחירה בין המסלולים הרבים והפיאצות שהעיר מציעה.

יש ספר של פספורט שיש בו מספר מסלולי טיול בעיר והמסלולים מאוד נוחים.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי במכונות בתחנה המרכזית (ליד טרמיני) כרטיס יומי ב-3.5 אירו אם אינני טועה.

לא ראיתי לשבוע, או שיש לכמה שעות או ליום שלם.

אולי שבועי אפשר לקנות במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...