Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ביונדאי

Zhekka
שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה.. :wave2:

נראה שעוד שבוע אמא מוכרת לי את היונדאי אקסנט 95 שלה. אני מאושרת עד הגג!:multi::onfire: סוף סוף - להיות איפה שאני רוצה! מתי שאני רוצה! להגיע לעבודה תוך 20 דקות! !:multi::onfire:!:multi::onfire:

אבל רציתי לשאול אתכם את הדברים הבאים (לא נעים לי לבקש מאמא, אז אני צריכה איכשהו להסתדר לבד...)

א. מה צריך לעשות עם האוטו (מבחינה טכנית) כשאני מקבלת אותו? להביא אותו למוסך - שיעשו __מה__?:mm_eek:

ב. יש לו סדק אנכי על הפאנל (הקדמי, למקרה שיש עוד פאנלים שאני לא יודעת מהם). הבנתי, שכדי להחליף את הפאנל צריך לפרק את האוטו, לשלם 2000 שקל, ולקוות שהפאנל שהוחלף הוא חדש ולא ייסדק פתאום כעבור חודש. המוסכניק אמר לאמא שלי - שהסדק לא מזיק ואפשר להמשיך לנהוג כאילו לא כלום. האם זה באמת כך?

ג. תא המטען דולף קלות בימי חורף, ככל הנראה בגלל חלודה. מה אפשר לעשות עם זה בזול?

ד. איך בכלל אפשר להביא את האוטו לידי מראה טוב יותר? יש לו שפשופים על הפגושים והוא קצת מקומט כי הוא עשוי מנייר אלומיניום... (אוטו קוריאני,:mm_eek: מה לעשות...)

זהו :) מצטערת אם חלק מהשאלות מטומטמות :silly: מדיי, אבל נו, זה... אני אשה.... וגם בלונדינית... :mmangel:

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה.. :wave2:

נראה שעוד שבוע אמא מוכרת לי את היונדאי אקסנט 95 שלה. אני מאושרת עד הגג!:multi::onfire: סוף סוף - להיות איפה שאני רוצה! מתי שאני רוצה! להגיע לעבודה תוך 20 דקות! !:multi::onfire:!:multi::onfire:

אבל רציתי לשאול אתכם את הדברים הבאים (לא נעים לי לבקש מאמא, אז אני צריכה איכשהו להסתדר לבד...)

א. מה צריך לעשות עם האוטו (מבחינה טכנית) כשאני מקבלת אותו? להביא אותו למוסך - שיעשו __מה__?:mm_eek:

קודם כל תבררי עם אמא שלך איפה היא טיפלה ברכב, ותבדקי בדיוק מה עשו (ולפי ידעו להגיד לך אם, מה צריך לעשות - ומתי)

ב. יש לו סדק אנכי על הפאנל (הקדמי, למקרה שיש עוד פאנלים שאני לא יודעת מהם). הבנתי, שכדי להחליף את הפאנל צריך לפרק את האוטו, לשלם 2000 שקל, ולקוות שהפאנל שהוחלף הוא חדש ולא ייסדק פתאום כעבור חודש. המוסכניק אמר לאמא שלי - שהסדק לא מזיק ואפשר להמשיך לנהוג כאילו לא כלום. האם זה באמת כך? המוסכניק צודק, חבל להתעסק עם זה

ג. תא המטען דולף קלות בימי חורף, ככל הנראה בגלל חלודה. מה אפשר לעשות עם זה בזול?

כל פחח ידע מה לעשות [אין לי ידיעה על פחחים באיזור חיפה אבל לדרור (גם שם משתמש דרור) יש ויש]

ד. איך בכלל אפשר להביא את האוטו לידי מראה טוב יותר? יש לו שפשופים על הפגושים והוא קצת מקומט כי הוא עשוי מנייר אלומיניום... (אוטו קוריאני,:mm_eek: מה לעשות...) ראי סעיף קודם

זהו :) מצטערת אם חלק מהשאלות מטומטמות :silly: מדיי, אבל נו, זה... אני אשה.... וגם בלונדינית... :mmangel:

השאלות בהחלט במקום ואין לך מה להתבייש יש הרבה אנשים שלא יודעים אבל גם לא שואלים ועושים טעויות

תודה!

בברכה, ובהצלחה רבה, צביקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תא המטען יותר סביר שמדובר בגומיית הבידוד שמסביב שקרועה או שיצאה מהמקום ולכן נכנסים מים, אפשר "להשקות" את האיזור טוב עם צינור ולראות מאיפה המים נכנסים ואז לנסות להבין אם זה מהגומייה, מחור בפח או אולי מהחור בשמשה של השפריצר האחורי (גם זה קורה...)

תשאלי את אמא שלך איפה היא טיפלה ומתי, בעקרון כל מה שצריך לעשות זה לשמור על הטיפולים כפי שמוגדרים על ידי היצרן (כל 10 או 15 אלף ק"מ). אין טעם ללכת למוסך יונדאי מורשה כי לטיפולים הרגילים כל מוסך יספיק (סה"כ מחליפים שמן, פילטר שמן ואולי גם פלאגים ומסנן אוויר). תסתכלי בספר הרכב מתי צריך לעשות טיפולים גדולים (החלפת רצועת תזמון וכו') ולפי זה תדעי עוד כמה זמן יש לך עד ההוצאה המשמעותית.

לגבי הסדק בפאנל - עזבי את זה ככה, לאוטו זה לא משנה וכל פאנל אחר שתביאי מפירוק יסדק גם הוא כעבור קיץ או שניים (אם הוא לא יסדק לך בפירוק ובהרכבה).

לגבי פחחות - חבל לגעת, לסדר את כל הרכב זה עניין של אלפי שקלים ויכאב לך הלב אח"כ על כל שריטה... עדיף ככה.

אם תטפלי כמו שצריך הרכב יתן לך הרבה נסיעה בראש שקט (לא ביצועים, הנאה או פוזה - לזה הוא לא מיועד)

שיהיה בהצלחה עם המלוכסנת החדשה שלך!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, זאת רק עצה.

אני גם בעלים של דיהוו רייסר

השקעתי בה עד היום 17 אלף שקל, אולי יונדאי טיפה יותר יפה או טובה, אבל לא רכב שכדאי להתחיל להשקיע בו כי זה לא יגמר.

וזה בינך לבין אמך כמה היא רוצה למכור לך.

בכל מקרה לך לפחח ולמוסכים שיתנו לך הצעת מחיר, מומלץ ללכת לכמה לסקר מחירים.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, זאת רק עצה.

אני גם בעלים של דיהוו רייסר

השקעתי בה עד היום 17 אלף שקל, אולי יונדאי טיפה יותר יפה או טובה, אבל לא רכב שכדאי להתחיל להשקיע בו כי זה לא יגמר.

וזה בינך לבין אמך כמה היא רוצה למכור לך.

בכל מקרה לך לפחח ולמוסכים שיתנו לך הצעת מחיר, מומלץ ללכת לכמה לסקר מחירים.

האוטו מצוין, אין לי שום תלונות עליו, אני פשוט לא רוצה להגיע למצב שאני אתקע איתו באמצע הגשם כי הוא טבע לי בכביש החוף בגלל המים בבגאז' :)

זהו פתרון ביניים, אני חוסכת כסף למשהו טוב יותר, אך בינתיים אני פשוט רוצה להיות ניידת ועם זאת רגועה.

בכל מקרה, תודה לך על העצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שאת אישה, סליחה.

כי רשמתי: "חבר".

בכל מקרה לכי לפחח שיבדוק ניקוז מים בבגא'ז וטיפול אולי זה רק חומר או משהו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שאת אישה, סליחה.

כי רשמתי: "חבר".

בכל מקרה לכי לפחח שיבדוק ניקוז מים בבגא'ז וטיפול אולי זה רק חומר או משהו.

דווקא מחמיא לי שבפורום של רכב חושבים שאני גבר.

יש לך מושג מהן העלויות - בערך - על תיקון דליפה בבגאז'? (אני מבינה שזה תלוי בבעיה עצמה, אך מהו טווח המחירים בכל מקרה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין עשרות, למאות (בודדות) של שקלים תלוי באופי הבעיה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...