Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרנקוס נבצר: שרשור טופ גיר מתגלגל החל מעונה 21

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי זמן לראות את זה ואני כבר מאחר בשני פרקים :(

זה מה שקורה למי שיש לו שתי עבודות...

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי זמן לראות את זה ואני כבר מאחר בשני פרקים :(

זה מה שקורה למי שיש לו שתי עבודות...

אתה בא בטענות? עדיין לא ראיתי את הספיישל פטגוניה, ולי יש רק עבודה אחת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שנהגי פז'ו שם זה כמו נהגי דייהולט פה. נהגים גרועים על מכוניות גרועות.

אני מקווה שהם יעשו כתבה בסגנון הזה על פורד אירופה.

רובם המוחלט של הנהגים פה נוהגים ככה, ורובם המוחלט של הרכבים המגיעים לכאן גרועים כאלו,מי יותר ומי פחות.

עד עכשיו אחלה עונה. ה VelociRaptor רכב מדהים.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק של פג'ו. קצת צולע, אבל יותר טוב מהקודמים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק חמישי דל יחסית ברכבים ו"מלא" יותר בבידור,

אהבתי את המבחן לטנדרים האמריקאים.

טופגיר זאת תכנית ששמה דגש יותר על בידור ופחות על רכבים. פעם הם לא היו כאלה, הם היו תכנית רכב נטו (מסוף שנות ה70 עד תחילת שנות ה00), ולכן איבדו את הרייטינג וירדו מהמסכים, כי תוכניות רכב משעממות לא היה חסר בלעדיהם. בשנת 2002 קלארקסון ושות' החיו אותה בתצורה הנוכחית, שמצליחה עד היום, עם המון גירסאות מקומיות וחיקויים. שאר הפליטים של הטופ גיר המקורי הקימו את "הילוך חמישי", שגם היא מנסה לחקות את ההצלחה של טופ גיר.

מבחן הטנדרים היה מפתיע, נוכח העובדה שהם בד"כ מתעבים רכבים אמריקאיים, ואת האמריקה בכללי (וקוראים להם בזילזול the colonies), וצוחקים על האמונד שהוא אוהב כל דבר אמריקאי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מתי נראה וולוסירפטור ביבוא סדיר? :D

אישית הייתי מעדיף לראות את מאי נוהג בדודג׳ power wagon מאשר בשברולט המעאפנה הזאת.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

power wagon זאת עוד רמת גימור של דודג' ראם:

2015-dodge-ram-power-wagon-nyias-1.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק האחרון היה חביב.

כמו רוב העיתונאים גם ג'רמי לא התלהב מהלקסוס (בלשון המעטה), ה-FORD פשוט מכונת מלחמה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פרק די טוב. הקטע עם הלקסוס RC F שקלרקסון לא אהב היה קצת משעמם. זה הרגיש לי כאילו חיפשו איזה רכב לרדת עליו וזה מה שמצאו.

החלק האמריקאי שבו נסעו ג'רמי על הפורד F150 מהדורת Hennessey VelociRaptor 600 מול מיי על השברולט סילברדו (שנראה די אומלל ביחס לפורד) היה משעשע למדי. הנושא המרכזי שחזר שוב ושוב בקטע היה כמה הטנדרים האלה זולים ביחס לרכבים באירופה, כמה גדולים הם וכמה כוח יש להם. סוג של הזכיר לי את הבדיחה על האלה שיש להם כלבים גדולים.

הם צחקו כמה הטנדרים גבוהים ככה שאם למיי החזית מגיעה לו עד החזה אז אין להם סיכוי למצוא את המונד, שהיה "אבוד" על הר שלג, בגלל שהם פשוט לא יראו אותו. באותו נושא גם ההפקה לדעתי השתעשה וצילמה אותם באולפן עומדים לצד הפורד כך שמיי וקלרקסון בקדמת התמונה בחזית הפורד ואילו המונד באמצע ובעומק התמונה כך שהוא נראה אפילו יותר נמוך ממה שהוא. טוב, עם משכורת של חצי-מיליון פאונד לעונה אפשר להבין למה לא מפריעה לו הבדיחה על חשבונו.

אהה, למי שפיספס - טנדר השברולט לא הגיע לפסגה בגלל שמיי שבר לו צירייה.

והייתה גם השחקנית ג'יליאן אנדרסון :-D

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

F150 Raptor (גירסה רגילה לא של הנסי) ראשון הגיע לארץ בחודש ינואר האחרון...

רכב מדהים שלצערי עם תג מחיר ממש מוגזם בארצנו..

ובפרק האחרון הן הרגו אותי מצחוק בחדשות הרכב "זה בעצם גולף..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...