Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי ענק של רכבי סדאן לרבות מאזדה 3, טויוטה קורולה וסקודה אוקטביה

green
שימו לב! השרשור הזה בן 3841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב בפועל מאיץ לאט יותר ממה שהיית מצפה ממנוע עם 140 כ"ס, אם אני לא טועה טיפה מעל 10 שניות למאה. היות ותיבה אוטומטית מעצם פעולתה מסרסת את המנוע, זו התוצאה המתקבלת.

כשאני נותן קיק דאון ואני לבד, במיוחד בלילה, תאמין לי שאני יוצא ראשון בכמעט כל רמזור, ותאמין לי שאני לא עושה את זה בשביל להתחרות ותאמין לי שאני לא מושך את האוטו מעל 3000 סל"ד. אני מכיר את הרכב, מנוע שמתפקד טוב עם גיר מהרגע שהוא נולד ימשיך לתפקד מבחינת ביצועים לטוב ולרע כל החיים.

אז אל תבלבל את המוח. איפה שמרגישים סחיבה חלשה זה בקיץ ובעיקר עם אנשים, שם יש מצב שבאמת נשארו 70 כח סוס.

מה שאני אומר זה בסך הכל שאני מהנסיון שלי שטויוטות זריזות, לא צריך יותר מזה, הן גם לא מטוס, אבל בשבילי זה יותר ממספיק. בטח שיש את הלנסר, B3 , מאזדה 3, פוקוסים ועוד.

תראה, להתחרות בלי ליידע אף אחד מהמתחרים זו חכמה מאוד קטנה. אם כבר, ההשוואה שלך צריכה להיות כשאתה יוצא מעמידה ״כמו כולם״ ובלי קיק דאון. אחרת, זה מטופש.

אתה לא יכול לקרוא לה עגלה מהסיבה הפשוטה שהיא מאיצה בין 80-120 קצת פחות מ7 שניות, זה בעיניי סוף הסיפור. זה אומר שאפשר לעקוף אותה בלי שום בעיה וחשש.

מה פרוייד היה אומר על זה P:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל זה דבר שאפשר לבדוק בפרוספקט, לא ?

נכון, לכן מוזר שהם לא בדקו לפני פרסום המבחן. כמו כן לא ברור לי הקטע עם הניווט, אם כבר - המאזדה אמורה להיות היחידה עם ניווט, לפחות כך עולה מהאתר של מאזדה (ניווט כבר בגרסת הבסיס). בטויוטה אתה חייב דגמים מסויימים של ניידים בשביל להציג את הוייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרמבו וצביקה היקרים,

מבחנים ברורים ומקצועיים היו פה כבר לפני 20 שנה. אני מניח כי בשנות השמונים הייתה אפילו פחות תרבות מוטורית מהיום. אבל, היה מגזין אחד שידע לתת מבחנים מקצועיים עם תוצאות ברורות ומדידות והכרעה ברורה בסוף מי המנצחת.

רוב הבדיקות שקרמבו תיאר ניתן לעשות באופן עצמי וללא כלים, ניתן לגשת לאולם התצוגה עם עגלת ילדים ולמדוד התאמת תא המטען לצרכים (כנ"ל כסא בטיחות), מרווח פנים, אבזור וכדומה.

בנסיעת מבחן ניתן לחוש את נוחות הנסיעה, שדה הראייה, רעש, וכדומה.

החלק המצופה ממכם ככתבי רכב, זה לספק תובנות חדשות ולבחון בדיקה מקצועית עם מדדים אמפיריים ככל ניתן בכדי לקבוע באמת מי המנצחת.

30 שנה, ליתר דיוק.

באותם השנים, הפרשי איכות וטיב היו בולטים בהרבה מאשר כיום, ובכל קבוצה היתה מכונית אחת או שתיים שהיתה טובה בהרבה משאר מתחרותיה.

לא היה צריך להיות בוחן רכב מדופלם על מנת לדעת שסיטרואן BX מכונית טובה לעין שיעור מהסובארו ליאונה, או שהלנצ'יה תמא עדיפה בהחלט על הוולבו 740.

הפערים בין המכוניות הצטמצמו מאד, ובלתי אפשרי למצוא מכוניות גרועות היום, וגם ההפרש בין מובילות הקבוצות לאלו שמזדנבות מאחור קטנים למדי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, כמה חיכיתי עד שהפוסט שלך הגיע בעניין הזה, כבר באתי לכתוב את זה בעצמי

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...