Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות :עוקץ מתוחכם בזמן מכירת רכב .

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 3757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבחירה שלא להגיש תלונה היא טעות לדעתי. הנוכל הזה יכול לעשות את זה לעוד הרבה אנשים תמימים ואולי אפילו להצליח.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 223
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום

כדי שתדעו להיזהר אז הנה קצת פרטים על הבחור :

יהודי,מזדהה בשם אבי ,גבוה מאד כ 1.85-1.90

מבנה גוף רחב-גדול ,שחום עם שיער שחור קצוץ .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי מוקדם להעריך את המקרה הזה כ"תופעה" או "חוליית פשע"...

סך הכל "עוקץ" כזה יכול להוריד, נניח, 4K משווי הרכב. יוצא שנוכל כזה עושה עבודה קשה מאוד, מתרוצץ יום שלם, צריך לקוות שבעל הרכב ייפול בפח ויסכים לרדת במחיר ולא לתקן ולמכור מחדש, לא יתפוס אותו בשעת מעשה, וכל זה בשביל 4000 שקל מסכנים, ובסוף הוא גם צריך להחליף שמן, ונשאר עם רכב שעכשיו יש לו יד נוספת, וקשה יותר למכור אותו...

נשמע כמו תרגיל עוקץ גרוע ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון בגלל שכל מה שיש לי זה הטלפון (כל השאר לא בטוח), תוכל לבדוק עם הלקוחה האם זה הטלפון שלו כדי שנדע אם יש לנו עסק עם יותר מחוליה אחת ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב שאני מכרתי, לעולם אבל לעולם לא פתחתי מכסה מנוע ולא נתתי לקונה לגעת ברכב, אמרתי לו אתה רציני? בוא לבדיקה!

פעם אחת בא אלי איזה בחור עם חבר שלו מכונאי רכב, איך שראיתי אותו אמרתי לו חביבי כנס לרכב שלך וסע הביתה.

מי שיודע שיש לו רכב מטופל ושמור לא אמור לתת לאף אחד לגעת לו ברכב. ברגע שיעבור בעלות שיפרק את המנוע מיצדי.

בשביל זה יש מכוני בדיקה ורק להם רצוי לתת לגעת ברכב.

אני תמיד אגיע עם חבר שלי שהוא מכונאי, תמיד אבדוק את נוזל הקירור, ותמיד אחפש ריתוכים בשלדה - לפני שאני לוקח לבדיקה.

אז כנראה שממך לא אוכל לקנות רכב.

אני מבין אם אתה לא רוצה שהקונה ינהג ברכב, אבל לא לתת לו לבדוק טיפה את הרכב (בהשגחתך כמובן) נראה מאוד חשוד.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אגיע עם חבר שלי שהוא מכונאי, תמיד אבדוק את נוזל הקירור, ותמיד אחפש ריתוכים בשלדה - לפני שאני לוקח לבדיקה.

אני מבין אם אתה לא רוצה שהקונה ינהג ברכב, אבל לא לתת לו לבדוק טיפה את הרכב (בהשגחתך כמובן) נראה מאוד חשוד.

מסכים איתך לחלוטין!

מוכר רכב שלא מאפשר לבדוק את הרכב כראוי, כניראה שיש לו מה להסתיר.

ברור שזה יעשה בנוכחות בעל הרכב ולא יהיו "בדיקות פולשניות" כמו ניתוק של חלקים. בדיקת שמן, נוזל קירור

והסתכלות כללית על תא המנוע הם בדיקה בסיסית ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנוכי, הייתי נוכח במוסך עם רון בזמן התקרית.

ואני, יכול לאשר כי הסיפור אמת לאמיתה.

כמו כן אמרתי לרון שלדעתי החוט מהמזרק.

לא יכול לצאת סתם היות ולקונקטור יש אבטחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי מוקדם להעריך את המקרה הזה כ"תופעה" או "חוליית פשע"...

סך הכל "עוקץ" כזה יכול להוריד, נניח, 4K משווי הרכב. יוצא שנוכל כזה עושה עבודה קשה מאוד, מתרוצץ יום שלם, צריך לקוות שבעל הרכב ייפול בפח ויסכים לרדת במחיר ולא לתקן ולמכור מחדש, לא יתפוס אותו בשעת מעשה, וכל זה בשביל 4000 שקל מסכנים, ובסוף הוא גם צריך להחליף שמן, ונשאר עם רכב שעכשיו יש לו יד נוספת, וקשה יותר למכור אותו...

נשמע כמו תרגיל עוקץ גרוע ביותר.

4,000 שקל על 5 שעות עבודה. ממש עוקץ "גרוע".

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין של מה לעשות, צריך להמליץ לכל מי שרוצה/מתכוון למכור את הרכב שלו לצלם בחשאי את הקונים הפוטנציאלים ליד הרכב בתואנה ש"אני רוצה מזכר". אם הוא בורח, אפשר להתחיל לחשוד ;-)

וברצינות, היה לי קטע דומה פעם של מישהו שחששתי שמנסה לעשות משהו פלילי בצורה שונה ודאגתי לצלם את פרטי הרכב שלו ואותו כדי לוודא שלא יוכל להזיק לנו. שווה להמליץ לכולם בפורום לעשות זאת במינימום, וביחוד לאלו ששואלים/ות ופחות מנוסים.

ורון, כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק יש לי להסתיר? הרי אני מתחייב על "הכל" בבדיקה. מה אתה חושב שבמכוני בדיקה לא בודקים נזילות וכל דבר שיש במנוע?

בשביל זה יש מכוני בדיקה ובשביל זה משלמים להם. אז כל בן אדם שיבוא לראות את הרכב שלי אני אצטרך לפתוח לו מכסה מנוע. לעשות לו סיבוב ברכב. לתת לו להתרשם. ואחרי זה הוא יגיד: אני אחשוב על זה יש לי עוד כמה רכבים לראות.

אנשים רציניים שיודעים מה הם רוצים קובעים במכוני בדיקה ואני בן אדם שמתחייב בזכרון דברים על כל פסיק ברכב, שהרכב מטופל הרבה לפני הזמן שלו ולא נחסך שקל. בן אדם שבא לראות רכב בא במטרה לקנות ולא לבלבל במוח, ויש הרבה כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין!

מוכר רכב שלא מאפשר לבדוק את הרכב כראוי, כניראה שיש לו מה להסתיר.

ברור שזה יעשה בנוכחות בעל הרכב ולא יהיו "בדיקות פולשניות" כמו ניתוק של חלקים. בדיקת שמן, נוזל קירור

והסתכלות כללית על תא המנוע הם בדיקה בסיסית ביותר.

זאת הטעות הכי גדולה שיכולה להיות מה שאתר מתאר כאן! אתה יכול ליפול בפח מאוד חזק עם ככה אתה חושב שבודקים רכב,

יש אנשים שלא טיפול ברכב שלהם כמה שנים טובות ואיך שהחליטו למכור את שבוע לפני מחליפים לך שמן ונוזל קירור. אז בדקת את הרכב ומצאת שהכל נקי וחדש, לזה אתה מאמין? אל תהיה תמים. ככה לא בודקים רכב.

ולבחור שכתב מעל, לא הבנתי אותך כל כך, בשביל מה אתה בא עם מכונאי שיבדוק את הרכב אם אתה מתכוון לקחת לבדיקה?

אתה צריך שהמכונאי החבר שלך יבדוק שלרכב אין תאונות שלדה? אז אם ככה בשביל מה אתה לוקח לבדיקה? תחסוך את ה 500 שקל האלה לא חבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק יש לי להסתיר? הרי אני מתחייב על "הכל" בבדיקה. מה אתה חושב שבמכוני בדיקה לא בודקים נזילות וכל דבר שיש במנוע?

בשביל זה יש מכוני בדיקה ובשביל זה משלמים להם. אז כל בן אדם שיבוא לראות את הרכב שלי אני אצטרך לפתוח לו מכסה מנוע. לעשות לו סיבוב ברכב. לתת לו להתרשם. ואחרי זה הוא יגיד: אני אחשוב על זה יש לי עוד כמה רכבים לראות.

אנשים רציניים שיודעים מה הם רוצים קובעים במכוני בדיקה ואני בן אדם שמתחייב בזכרון דברים על כל פסיק ברכב, שהרכב מטופל הרבה לפני הזמן שלו ולא נחסך שקל. בן אדם שבא לראות רכב בא במטרה לקנות ולא לבלבל במוח, ויש הרבה כאלה.

שמע ידידי,

אתה כנראה אדם ישר וכל הכבוד לך. אבל על כל אחד כמוך יש 10 שיסתירו ו"יתחייבו בבדיקה".

אין מצב שאני קובע עם מישהו במכון בדיקה לפני שאני רואה את הרכב בעיניים.

אני גם לא מתמקח במחיר בטלפון. אני פשוט שואל מתי אפשר לבוא לראות את הרכב, בלי גינונים מיותרים.

למכונאי שלי יש טביעת עין. תוך שניה הוא יזהה דברים שאני לא מזהה (כמו צביעה חדשה, ריתוכים מוזרים).

ובקשר למה שאמרת לגבי החלפת שמן ומים - גם מכון בדיקה לא יראה את זה ורק יכסתח. בדיוק פה מגיע המכונאי.

ואם יש בעיה שנראית אקוטית, אני לא מנסה להוריד במחיר אלא אומר ביי ביי.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...