Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאסאט 2002 מנוע 2.0 ידנית - נורות EPC, ESP, ABS ובלם דולקות

pd16
שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תקנה קלא'צ באיביי או בחנות חלפים בארץ ותגיע עם הקלא'צ למוסך שרק יבצע את העבודה לא תקבל אחריות על הקלא'צ.

ואם הקלא'צ שתקנה לא יתאים בול מי ייקח אחריות על החלפת הקלא'צ ?

הקלאצ'ים של שתי החברות שציינת נחשבים טובים מאד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הרכב שלך עם מנוע מדגם AZM ולא אמור להיות בעיה למצוא מצמד כזה ברשת .

עד כמה שזכור לי המצמד של ה 1.8 לא מתאים .

בארץ מחירו של מצמד כזה של חברת לוק הוא כ 1200-1300 שח לפני מעמ והעבודה עוד כ 850 שח .

שתי החברות שציינת כאן הם חברות מעולות ואין הבדל בטיב בין השניים .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך רון,

אלף כל, תודה רבה על המידע, תמיד שמח לקרוא את חוות הדעת המקצועית שלך בנושאים השונים של רכבי VAG, אילו רק הייתה לי האופציה להגיע אליכם למוסך לצורך טיפולים...

היות ואני גר בצפון הארץ, מעטים הם המוסכים (שאני מכיר לפחות) שאנשים ממליצים להגיע אליהם לצורכי איתור, טיפול ותיקון של תקלות.

האם עליי לחפש מצמד שמתאים אך ורק לדגם המנוע AZM או שיש דגמי מנוע שחולקים את אותו הקלאץ', אני נתקל לרוב בדגמים מסוג AWM, ATW, AUG ו AEB?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי נמצא החלק, בכל אופן שלחתי הודעה לאתר בקשר לוידוא של החלק האם הוא באמת מתאים לפי הקוד דגם מנוע והתיאור המדויק של האוטו, האם מישהו הזמין דרך האתר הזה או יכול לאמת את הממצאים?

http://seekpart24.com/luk/clutch-kit-623309700?c=100051&at=11516

עוד דבר, האם המכס גובה תשלום נוסף על יבוא של חלקים מסוג זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי נמצא החלק

בקישור מופיע מצמד שמחירו יותר מ-280 EUR כלומר 1400ש"ח לפני משלוח ומיסים.

לדעתי המחיר של רון הוא ממש טוב. חשוב גם לבצע את העבודה כמו שצריך כדי למנוע בעיות בעתיד.

אני הזמנתי בזמנו מאנגליה, אך זאת מכיוון שלא היה ניתן להשיג לדגם שלי בארץ (אם אני זוכר נכון, זה יצא בסביבות 1100ש"ח),

אך עדיין, בשביל חסכון של 100-200ש"ח לא הייתי מזמין מחו"ל (מה אם יגיע הדגם הלא נכון, אפילו בגלל טעות של השולח?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...