Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"זקוק לישועות, לפרנסה טובה....בוא לקבר בר יוחאי" מטרידים אותי בנייד. מה ניתן לעשות?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 4033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז באם אני מקבל הודעות על מסיבות (לא מפספסים שישי אחד הבני#$^% :bad-word:), יש עילה?

:shock:

כן, אתה יכול למצוא כתבות בעניין באתרי האינטרנט ואצל ארגוני הצרכנים השונים.

מכיוון שקשה להוכיח שלא ביקשת שישלחו לך (למרות שהספאמר הוא זה שאמור להוכיח שביקשת) אתה צריך לתעד בקשת הסרה (סמס, מייל, טלפון, פקס, דואר רשום, יונת דואר) שעל כל הודעה אחריה אתה זכאי לתבוע לפי החוק.

סביר להניח שהשופט ירצה לראות שניסית להסיר את עצמך מהרשימה בפעולה שאמורה להיות קלה אבל זה לא צלח

למשל:

http://www.mishpati.co.il/article.aspx?articleId=1422

או יותר טוב - 5000 ש"ח פיצוי על הזמנה למסיבות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4116466,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שצריך עכשיו זה לבקש להסיר אותי מהרשימת תפוצה ואח"כ להמתין לSMSים שימשיכו לבוא מן הסתם? אז מה הקטע, זה כל פעם ממקומות שונים (יש לי תיעוד של איזה 30 מקומות שונים בכמה חודשים האחרונים), מה הטעם בחוק אם על כל הודעה כזאת אני צריך להוכיח שביקשתי מאותו שולח להפסיק לשלוח? מלכתחילה לא נרשמתי לשום דבר ומעולם לא דרכתי במקומות האלה, למה אני צריך את החרא הזה על הטלפון שלי? :roll:

ואם כבר הגענו למעמד של בית משפט - מה צריך להביא, פלט של SMSים מהמפעילה או שמספיק להראות את ההודעות על המכשיר (משהו שבקלות ניתן לזייף)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית לפי החוק אתה יכול לתבוע על סמך זה שלא נרשמת אליהם מעולם, אני לא מכיר את התקדים בעניין. מה שכן, יכול להיות שתיפול על חברה שבאמת השארת לה את הפרטים (או לחברת אחות/אם/דודה שלה) ולא קראת את "תנאי השימוש", דבר שהוא די ריאלי בימינו.

לגבי ההודעות, אני לא בטוח ולכן לא רוצה להטעות, כדאי להסתכל במשפטי העבר שהיו כדי לראות מה הביאו, אם תרצה אולי אוכל לעזור לך לחפש. שים לב גם שהרבה מהתביעות נגמרו מחוץ לבית המשפט לשביעות רצון הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה :-)

אני בטוח ב100% שלא נתתי שום פרטים לשוף גוף\אמא\סבתא\דודה\כל קרוב משפחה, וזה מה שמרתיח אותי. המספרים האלה כנראה מגיעים מאנשים שקרובים ליחצנים האלה ופשוט מזרימים להם מספרים וזה מרתיח, יכול להיות מישהו שלמדתי איתו לפני 5 שנים אבל עדיין יש לו את המספר שלי ומפזר אותו בכל מקום. חברים שלי אגב מקבלים את אותן הודעות.

אשמח אם תעזור לי לחפש, אני בעצמי לפני שנה-שנתיים עשיתי מחקר "מעמיק" אפשר לומר על כל העניין אבל הפסקתי באמצע מסיבה לא ברורה, מרתיח שאין תקדים כלשהו שאוסר על שליחת הודעות כאלה מלכתחילה ומבלי לבקש תחילה למחוק מהרשימת תפוצה. אני בטוח שאם אני אלך עם ההודעות עכשיו as is מבלי לבקש שיסירו אותי קודם (ושוב, לא נרשמתי לשום דבר שקשור לזה, בוודאות) אני אקבל ברקס עצבני מהשופט בטוענה שלא ביקשתי שיסירו אותי מהרשימה לפני שתבעתי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי היחצני מסיבות והאסמסים לקראת הסופ"ש? איך מפסיקים את זה?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין תביעות עקב קבלת הודעות: ככלל, ניתן להגיש תביעה גם לאחר ההודעה הראשונה, בלי לבקש את הסרתך. עם זאת, אכן יש סיכוי גבוה שהגשת תביעה על הודעה בודדת (שכן, כפי שאתה מתאר, כל פעם ההודעה מגיעה ממספר אחר), מבלי שביקשת שיפסיקו לשלוח הודעות, לא תניב פירות.

אם כל פעם אתה מקבל הודעה ממספר אחר, שמקושרת לאותו המועדון, אז מצבך טוב בהרבה - לדעתי, יהיה די בכך שתשלח בקשה להפסיק את משלוח ההודעות לאחד מהמספרים (בליווי שיחת טלפון מוקלטת, כדי להראות שניסית למזער את הנזק), ואם תמשיך לקבל הודעות - הגש תביעה נגד המועדון (ההליך פשוט, קל ומהיר). הגיונית, לא מצופה ממך ל"רדוף" אחרי כל אחד מהיחצנים.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין תביעות עקב קבלת הודעות: ככלל, ניתן להגיש תביעה גם לאחר ההודעה הראשונה, בלי לבקש את הסרתך. עם זאת, אכן יש סיכוי גבוה שהגשת תביעה על הודעה בודדת (שכן, כפי שאתה מתאר, כל פעם ההודעה מגיעה ממספר אחר), מבלי שביקשת שיפסיקו לשלוח הודעות, לא תניב פירות.

אם כל פעם אתה מקבל הודעה ממספר אחר, שמקושרת לאותו המועדון, אז מצבך טוב בהרבה - לדעתי, יהיה די בכך שתשלח בקשה להפסיק את משלוח ההודעות לאחד מהמספרים (בליווי שיחת טלפון מוקלטת, כדי להראות שניסית למזער את הנזק), ואם תמשיך לקבל הודעות - הגש תביעה נגד המועדון (ההליך פשוט, קל ומהיר). הגיונית, לא מצופה ממך ל"רדוף" אחרי כל אחד מהיחצנים.

יש שני מקרים. אחד רחצן רנדומלי כל פעם,והשני. איזו מסיבת קיבוץ.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אפשר להשיג את מספר הטלפון בבית של הבעלים של החברות שמטרידות אותנו עם פרסומים\סקרים,

לפרסם אותו בפייס ולהזמין את כולם להתקשר אליו מתי שנוח להם (למשל באמצע הלילה) עם שאלות "בוערות" כמו למי אתה הולך להצביע, כמה אתה מרוויח ואיזה ממרח שוקולד אתה מורח על הלחם...

אם הוא יכול להתקשר אלי עם השאלות שלו כשלא נוח לי אז גם לי מותר לא?

לפרסם בפייס\פורום כדי שכל אחד יוכל להתקשר רק פעם אחת-לא להטריד חס וחלילה באופן קבוע...

(גילוי נאות: סיינפלד הגה את הרעיון...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני, כל יום שישי מקבל 3-4 סמסים לגבי מועדון ספציפי אחד, וכל פעם מיחצן אחר. שלחתי לשניים (שגם איתרתי אותם דרך הפייסבוק) סמס שיפסיקו לשלוח לי, ואכן הם הפסיקו, הבעיה שכל פעם מגיע יחצן אחר ושוב שולח לי. האם עצם העובדה, שמופיע אצלי בפלאפון הודעת סמס, כתגובה להודעה יחצנית, שביקשתי שיפסיקו לשלוח לי סמסים, מהווה הוכחה בבית-משפט שאכן ביקשתי שיפסיקו?

כלומר, שבמשפט אני יכול להראות רק ששלחתי סמס ליחצן אחד? או שניים? ואז בא השלישי, ויש לי עילה לתבוע?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

לקראת ל"ג בעומר זרם השיחות מישיבת אור הרשב"י מתגבר. נא היכנסו לכוננות ספיגה.

הטלפון הוא 072-2219504.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתם לא משתייכים למגזר הרוסי.

בנוסף לחרש"ש מקברי צדיקים, אני זוכה לשלל ההצקות, מהארץ או מחו"ל (מצורפים צילומי מסך של SMS).

בנוסף, מתקשרים אליי מקטלוג "אריאל בונוס" (מה שזה לא יהיה), יס (למרות שלצערי הרב אני לקוח שלהם כבר 6 שנים), פלאפון/סלקום/אורנג' (למרות שמאלה לא שמעתי בזמן האחרון, אולי בגלל שחסמתי מספרים חסויים במכשיר), מישהי לא ברורה שמתחילה לספר לי שזכיתי בחופשה באילת (בשלב הזה ניתקתי, אחר כך גיגלתי את מספר הטלפון וגיליתי שהוא קשור למשהו בשם smartwinners, שהאתר נראה כאילו מי שעיצב את זה, עשה את זה בהפסקת צהריים מעבודתו בבורגר ראנץ').

נראה לכם שיש לי עילה לתביעה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי SMS שהבטיח לי 10K שקל בלי ריבית ל 3 שנים אבל רק אם אני מתקשר מייד.

התקשרתי מייד.

לנציגה שענתה לי אמרתי שלמען האמת אני לא צריך 10 אלף שקל אבל ראיתי את התמונה שלה בפייסבוק ואני מבין שהיא מחפשת.

אז אולי אפשר לקבוע איתה היום בערב?

היא אמרה לי שהיא מתקשרת למשטרה ואז אמרתי לה שאם עוד פעם אחת אני מקבל SMS מהחברה המזויינת שלה - המשטרה תהיה הבעיה האחרונה שלה.

עכשיו בואו נראה...

Screenshot_2013-04-19-15-54-30.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי מסמסים כנראה יחצני מסיבות. אני כבר לא יודע איך להפסיק את זה, זה כל שבוע.

אני לא יודע מי זה, מאיפה יש לו את הטלפון שלי ואיך אני מפסיק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...