Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(התייעצות לפני קניית) סובארו אימפרזה

soadt
שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש עם שנה וקצת רישיון ואחרי הרבה זמן שחלקתי אוטו עם ההורים החלטתי שהגיע הזמן לקנות רכב אבל בגלל הדרישה שלי לגיר רגיל,ורכב שהיתן קצת ריגוש וכיף התקשתי למצוא רכב מתאים, עכשיו אחרי שמתחתי קצת את התקציב החלטתי שהאימפרזה טורבו עם המנוע 2.0 גיר רגיל עונה בדיוק על הדרישות אבל אני לא יודע באיזה הוצאות החזקה של אחד כרוכה חוץ מי דלק וביטוח ועם יש לרכב מחלות ידועות בעזור השנתונים של 1999-2003 ועד כמה הוא מומלץ לנהג חדש.

בנוסף גם רציתי לשאול עם אתם מכירים עוד רכב בעזור ה30-40k שהיה עם גיר רגיל,שהיה כיף לנסוע עליו וכמה שיותר אמין.

תודה מראש לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אוטו בשבילך.

אתה נהג צעיר וחדש, ואני עם הוותק שלי על הכביש, שמתקרב ל3 שנים ולעשרות אלפי ק"מ על ידני, אוטומט, מכוניות קטנות וגדולות, לא הייתי מתעסק עם זה.

קצת רצון לעשות פוזה על החברים ואתה תגמור את החיים שלך בתוך קיר. לא נעים.

חוץ מזה שרוב האימפרזות שאתה מדבר עליהן יהיו שחוטות, עם ק"מ אסטרונומי ויידרשו יישור קו שיעלה הרבה כסף.

עצה שלי - תחפש רכב ספורטיבי "רגוע" יותר. פיאט פונטו HGT, רנו קליאו RS וכו'. למרות שבינינו, רכב ראשון עדיף לקנות משהו נוח לטיפולים וזול לאחזקה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אוטו בשבילך.

אתה נהג צעיר וחדש, ואני עם הוותק שלי על הכביש, שמתקרב ל3 שנים ולעשרות אלפי ק"מ על ידני, אוטומט, מכוניות קטנות וגדולות, לא הייתי מתעסק עם זה.

קצת רצון לעשות פוזה על החברים ואתה תגמור את החיים שלך בתוך קיר. לא נעים.

חוץ מזה שרוב האימפרזות שאתה מדבר עליהן יהיו שחוטות, עם ק"מ אסטרונומי ויידרשו יישור קו שיעלה הרבה כסף.

עצה שלי - תחפש רכב ספורטיבי "רגוע" יותר. פיאט פונטו HGT, רנו קליאו RS וכו'. למרות שבינינו, רכב ראשון עדיף לקנות משהו נוח לטיפולים וזול לאחזקה.

תודה על ההמלצה.

אל איזה רכב הייתה ממליץ לדוגמא בתקציב של 30-40k, ידני וספורטיבי?

ואם הייתה מוותר על הגיר הרגיל והספורטיביות איזה רכב אמין וחסכוני יש בתקציב הזה שהטיפולים שלו זולים והאחזקה שלו פשוטה?

תודה מראש על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מוותר על הספורטיבי והביצועים,

הייתי ממליץ לך על מכוניות טובות וזולות לאחזקה, כמו יונדאי גטס, דייהטסו סיריון, פיאט גרנדה פונטו ידנית שמורה למשל.

אז כן, אולי הן לא מלכות היופי, אבל הן מכוניות אמינות מאוד, לא יקרות לתחזוקה וטובות עבור רכב ראשון.

גם אני בתור רכב ראשון לא בחרתי אלפא רומיאו או הרפתקה מוטורית אחרת, הרכב הראשון שלי היה גטס 2008 בסך הכול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו ספורט.

מרגשת, ידנית, טיפה יקרה לאחזקה אבל אתה אמור לקחת את זה בחשבון מסוג הרכבים שאתה מחפש.

אתה חושב אבל שזו בחירה נכונה עבור נהג חדש וצעיר שאין לו מספיק ניסיון על הכביש?

גם התחזוקה, גם הסבלנות למצוא רכב יותר שמור, גם הרגישות של הרכב, גם הביצועים שלו שלא בדיוק בנויים לנהג חדש אלא לנהג מנוסה ומשופשף יותר. לא ככה?

אולי ינסה למשוך את האוטו לגבולות שהוא לא מכיר, וכך יגמור על הרכב במקרה הטוב? לא חבל? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין,קליאו ספורט בעיקר מהדור הראשון (זה משנכנס בתקציב בערך) היא בפירוש לא רכב לנהג חדש!

לא סתם אחוז גדול מהן סיים מרוח על עצמים דוממים!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די להגיד לנהגים חדשים איזה מתאים להם או לא! הם הוא בן אדם עם ראש על הכתפים הוא לא יגיע למצב שהוא לא ידע לצאת ממנו.

ואם הוא כן הגיע למצב כזה, דרווין יעשה את שלו.

לא כול נהג חדש נכנס ב180 לסיבוב פרסה, מזגז, ועוקף על פס לבן.

אני אישית לא הייתי ממליץ לך על הGT/WRX מפאת התקציב שלך, שכן במחיר הזה אתה מוצא רכב שחוט, עם מליוני קילומטרים,יד 90 שידרוש ישור קו רציני, ביטוח יקר, והמון דלק.

הייתי מחפש איזה הצבק קטנה כמו שהזכירו כבר בשירשור.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קובע לו, תבין, פשוט עדיף שיצבור ניסיון על רכב סטנדרטי ולא על רכב ספורט. אנחנו לא מעצמת תרבות נהיגה כמו מדינות מערב אירופה, אנחנו די מחפירים בנושא הזה אפילו.

לא מחדירים לך תרבות מוטורית מגיל קטן ואתה יודע לנהוג כמו שצריך, אין מה לעשות.

ממליצים לו מה לרכוש בתקציב שלו, מצידי שירכוש בוגאטי ויירון ויתקין עליה מנוע של F16 וכנפיים, מה הקשר?

זה שהוא נהג חדש, ואולי הוא אחראי, זה לא אומר כלום, אוטו חזק רוצה למשוך אותך למקומות ולגבולות שלא ניסית, בגיל הזה גם יש הרבה השפעה של חברים, שלא הרבה יודעים להמנע ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אוטו בשבילך.

אתה נהג צעיר וחדש

כן קבעת לו.

זה שהוא נהג חדש, ואולי הוא אחראי, זה לא אומר כלום, אוטו חזק רוצה למשוך אותך למקומות ולגבולות שלא ניסית, בגיל הזה גם יש הרבה השפעה של חברים, שלא הרבה יודעים להמנע ממנה.

עוד פעם אם הוא בן אדם עם ראש על הכתפים, הוא לא יגיע למצבים כאלה, הוא לא יתן לאוטו למשוך אותו, הוא לא יקשיב לחברים שאומרים"יאללה אח שלו אני רוצה לראות אם אתה יכול לקחת את הסיבוב הזה ב200".

עוד פעם ואם כן יש דרווין גדול בשמים.

ותאמין לי שעליתי על רכבים חזקים(מאוד), ונהגתי על מסלולים, ואני עדין חי וקיים,ולמען הסר ספר הרכבים הוחזרו בחתיכה אחת.

ההונדה סיויק מטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אני גם נהג צעיר, ובצעירותי (כלומר כשהייתי נהג חדש) גם נהגתי על גולף GTI דור IV שהוחזרה לבעליה שלמה, ללא דפיקה או שריטה, SO?

עם רכב כזה הסיכוי לחפש ריגושים, יותר גבוהים.

זה בסך הכול המלצה מתוך דאגה בשבילו ובשביל החיים שלו. וגם בשביל שלא ייכנס לבור ללא תחתית עם רכב יקר לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אני גם נהג צעיר, ובצעירותי (כלומר כשהייתי נהג חדש) גם נהגתי על גולף GTI דור IV שהוחזרה לבעליה שלמה, ללא דפיקה או שריטה, SO?

עם רכב כזה הסיכוי לחפש ריגושים, יותר גבוהים.

רק מוכיח את הטענה שלי שמישהו עם ראש על הכתפים לא יעשה שטויות.

זה בסך הכול המלצה מתוך דאגה בשבילו ובשביל החיים שלו. וגם בשביל שלא ייכנס לבור ללא תחתית עם רכב יקר לאחזקה.

אתה עדין חוזר ואומר שזה בטוח יהרוג אותו, הסיבה היחידה שהוא לא יקנה את האוטו היא שהוא לא יוכל להחזיק אותו.

ומצטרף להמלצה על .GTI6/XSI

ההונדה סיויק מטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כול התגובות המועילות בסך הכל בדיוק בשביל זה שאלתי פה כדי לקבל חוות דעת והאמת שאולי באמת לא כדי לי לקפוץ מעל הראש עם באוטו הספורטיבי הראשון למרות שכיום אני נוהג כבר מעל לשנה על i30 שהיא אולי לא רכב ספורטיבי אבל היא גם לא פריארית בכלל, בנוגע להמלצות האחרונות על הgti6 והXSI של איזה יצרנים הם ומה הסיכוי למצוא אחת שמורה בתקציב שלי?

תודה מראש לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיגו.

אני לא יודע מה המחיר הראלי שלהם, אני חושב שהם מעל המחירון.

ההונדה סיויק מטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...