Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיוז שבין המצבר למגבר, היכן ניתן להשיג?

odedos
שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיוז זכוכית התנפץ, איכשהו הצלחתי להשאיר אותו והמערכת עדיין עובדת, אבל עכשיו היא לא מוגנת.

מה העלות של פיוז כזה ומאיפה ניתן להשיג אחד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנויות של אביזרי רכב,או EBAY: http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=fuse+anl&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=fuse+agu&_sacat=0

דרך אגב ממליץ לך לנתק את הכבל ולבודד אותו מהמצבר,אם הפיוז נשרף פעם אחת כנראה שיש סיבה לזה,אז עד שאין פיוז חדש אל תחבר את הכבל למצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין הפיוז לא שרוף רק הזכוכית שבורה.

בגדול פיוז לא מגן על המערכת/מגבר למגבר טוב יש מנגנוני אבטחה וזרם גבוה לא יזיז לו רק הפיוז של המגבר השרף.

שטויות הפיוז של הכבל מגן על הכבל עצמו שלא יעשה נזק לתא המנוע כי אם זרם גבוה עובר דרך הכבל(קצר או משהו בסיגנון) אז הכבל נשרף ממש כך פחם. שלא יעשה לך נזק לתא המנוע יש את הפיוז שמוגבל לעוצמת זרם מסוים אם יהיה זרם גבוה הפיוז אוטומטית נשרף והכבל נישאר שלם מחליפים פיוז במקום את כל הכבל שמשורשר מתחת לשטיחים וכו׳.

בקשר לשאלה שלך סע למקום שמתקינים מערכת לרכב ושיסדרו לך את זה אם לא בא לך לשלם הרבה ואתה בטוח בעבודה שלך תפרק תפיוז לך לחנות חשמל אלקטרוניקה או מערכות לרכב שהתנו לך פיוז בגודל הזה אם מגבלת זרם זהה, הפיוז עצמו זה גרושים.

יש אפשרות גם לקנות בית פיוז שלם כולל פיוז אם הפיוז שלך לא ניתן לפירוק (אני לא יודע מה יש לך ספציפית אבל תכיר שאופציה כזאת קיימת), אבל עבודה כזאת אני לא ממליץ לאדם ללא רקע בחשמל לעשות כי חבל לא שווה את זה.

אשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רק הזכוכית נשברה/התנפצה.

המתכת הפנימית שלמה.

קיים אצלי בית פיוז, וניתן להוציא את הפיוז בלבד.

אני די סומך על העבודה שלי, אחרי הכל אני התקנתי לבד את המערכת, ולא, לא אני שרפתי את הפיוז, ככל הנראה ככה קיבלתי אותו מקרוב משפחה.

אני אלך בהקדם לחנות אודיו לרכב, איך אני יודע לאיזה זרם הוא אמור להתאים? וכמה דבר זה אמור לעלות? כדי שאני אדע שלא סתם דופקים לי מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רק הזכוכית נשברה/התנפצה.

המתכת הפנימית שלמה.

קיים אצלי בית פיוז, וניתן להוציא את הפיוז בלבד.

אני די סומך על העבודה שלי, אחרי הכל אני התקנתי לבד את המערכת, ולא, לא אני שרפתי את הפיוז, ככל הנראה ככה קיבלתי אותו מקרוב משפחה.

אני אלך בהקדם לחנות אודיו לרכב, איך אני יודע לאיזה זרם הוא אמור להתאים? וכמה דבר זה אמור לעלות? כדי שאני אדע שלא סתם דופקים לי מחיר.

זה מורכב תלוי בהרבה פרמטרים.

א.תגיד לי איפה המגבר ממוקם (מה אורך הכבל למגבר)?

ב.מה ההספק המקסימלי שהמגבר שלך יכול לספק?

ג.ואיזה גודל (סוג 4/8 ) כבל יש לך?

אשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...