Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקי תעבורה בתוך תחנת דלק

שימו לב! השרשור הזה בן 282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם תחנת דלק היא דרך, כביש או מקום שחוקי תעבורה רגילים חלים עליו?

או שמא זהו מקום פרטי?

ולעניין: היום נכנסתי למלא אוויר בתחנת דלק, מונית עמדה וחסמה את מכשיר המילוי. ציפצפתי, חיכיתי וכעבור 10 דקות נהג המונית יצא מפיצריה והמשיך בשלו.

שאלתי למה הוא חוסם וצילמתי את המונית והמספר.

הנהג התעצבן, שאל למה אני בלי חגורה וצילם את רכבי.

א. מה ניתן לעשות לנהג שחסם את האוויר?

ב. אני ישבתי ברכב, הרכב עמד 10 דקות במקום, בתוך התחנה וחיכה שנהג המונית יצא. אני צריך חגורה במקרה הזה?

ג. כמו בכותרת, האם חוקי תעבורה חלים בתוך תחנת דלק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על התגובה. אבל תגיד, מה אתה ילד קטן?

היית צריך לצלם חזרה את הנהג מונית ולשאול אותו למה הוא לא מוכן להפעיל מונה ולמה הוא לא רוצה לתת לך קבלה? ושאתה רוצה את הפרטים שלו להתלונן למשרד התחבורה ולמס הכנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שלא הבנת מה שכתבתי, או שענית למישהו אחר...

לא ישבתי במונית...

כן צילמתי את המונית....

המונית עמדה על המשבצת של מילוי האוויר.

פשטייט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחרטט,

התקשרתי לתחנה לפי המספר על המונית והתלוננתי עליו.

ביקשתי שיחזרו אלי ויגידו לי אם ואיך הענישו אותו. אמרתי להם שאם הם לא חוזרים אלי עד מחר אני שולח תלונה על הנהג ועל התחנה למשרד התחבורה.

לא חרטוטים ולא כלום. הכל אמת.

מיילא היה הולך להשתין, היה לחוץ, הייתי מבין.

אבל הולך לקנות פיצה, לא משולש מוכן, פיצה שמחכים לה 15-20 דקות. זאת כבר חוצפה. וזה שהוא ענה בחוצפה כאילו שהוא בסדר ומה פתאום אני מעיר לו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תחנת הדלק חלים כל חוקי התנועה

עכשיו מה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה מגזים.

באמת נראה לך בסדר שבן אדם יאבד את מקום עבודתו או ייענש במקום העבודה בגלל שחיכית 10 דקות?

נכון שזה מעצבן אבל קורה.

במקרה של ננהגי מוניות אני מסכים

הם פשוט חושבים שהכביש שלהם

אני מניח שיש יוצאים מהכלל אבל רובם הגדול פשוט נוהג בצורה שפוגעת בכל הנהגים מסביב

• רעיון טוב! 1

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יאבד את מקום עבודתו. אני מקווה שיענש - זה כן.

גם אני נענשתי וחיכיתי 10 דקות כי הוא חנה במקום אסור.

אגב, תנסו להזכר מתי אתם חיכיתם 10 דקות למלא אוויר כשלא היה תור לפניכם אלא מישהו שחנה על המשאבה? זה לא קרה אף פעם נכון? עכשיו תדמיינו שזה קורה לכם, תוסיפו 33 מעלות בחוץ, אנשים שיוצאים מתדלוק ומצפצפים לכם כי אתם מפריעים להם (אבל בעצם רק מחכים לאוויר שחסום). ואל תשכחו שהבן אדם הלך לעשרים דקות להביא פיצה !! וכשהוא חוזר הוא עוד משתלח בי. למה שלא יענש??

מבחינתי אין קשר לזה שהוא נהג מונית, גם פרייבט לא צריך לעשות את זה, במקרה של מונית פשוט יותר קל להגיע לבוסים שלו. וככה צריך להיות כי זה רכב ציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תחנת הדלק חלים כל חוקי התנועה

עכשיו מה?

כנראה שכלום, אבל אני לא בטוח שאתה צודק.

דוגמא: בחלק האחורי של תחנת דלק יש מסעדה, בעל המסעדה סימן את המדרכה בכניסה למסעדה אדום לבן כדי שלא יחסמו את הכניסה (מותר לו?), איפה שהוא רצה שיחנו סימן כחול לבן. מה הוא רוצה שנשים איזי פארק??? ואם מישהו יחנה באדום לבן יגררו אותו? יתנו לו דו"ח? מכוח איזה חוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה חופשית לכל אחד מותר לחשוב מה שהוא רוצה.

ולגבי הסימונים הפיראטיים לא שווים את הצבע , אלא אם הם אושרו על ידי רשות התמרור המקומית

זו הגדרה של דרך

"דרך" - לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם;

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכלום, אבל אני לא בטוח שאתה צודק.

דוגמא: בחלק האחורי של תחנת דלק יש מסעדה, בעל המסעדה סימן את המדרכה בכניסה למסעדה אדום לבן כדי שלא יחסמו את הכניסה (מותר לו?), איפה שהוא רצה שיחנו סימן כחול לבן. מה הוא רוצה שנשים איזי פארק??? ואם מישהו יחנה באדום לבן יגררו אותו? יתנו לו דו"ח? מכוח איזה חוק?

במידה והשטח אינו פרטי שלו, אסור לו לסמן את החניה באדום לבן. זה שלא אוכפים את זה, זאת כבר בעיה אחרת.

חוקית יש המון דברים שנורא קשה לאכוף ולא תמיד המשטרה מתעסקת עם זה, מהסיבות שלה.

בקיצור, הת'רד הזה קטנוני, בזבזת סתם עצבים ורבע שעה מהחיים שלך, אם לא ראית את הנהג דקה או שתיים,

פשוט היית ממשיך לתחנה הבאה, יש מאות כאלה ברוך השם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...