Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נגיד עכשיו אני בדרך לעבודה, השוטר מחליט שעשיתי משהו לא לטעמו, הוא מעכב אותי שש שעות לתחנה, איבדתי

יום עבודה, הוא שרף לי דלק באוטו, ובזבז את הזמן שלו עליי ועליו.

זה לא נראה לך מעניין קצת?

בדרך כלל הישראלים לא תמימים ומאד אוהבים למצוא את החוק במה שקשור לשיטור.

פה אני מרגיש שאני מדבר עם ההיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה דעתך לשתף למה השוטר לקח אותך לתחנה? בוא נגיד לך עוד משהו אם השוטר חושד שביצעת עבירה(מה שהודאת בזה) אז יש לו סמכות לעקב אותך לדוגמה ראה ערך זה שעוצרים נהגים לביקורות כול הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש שיגידו לך שאתה צודק ולא מוכן לקבל את ההיפך

אם לשוטר יש סיבה לעכב אותך ולא בגלל שהצבע עיניים שלך לא מצא חן בעיניו אז זה בהחלט בסמכותו

אם לדעתך העיכוב היה מיותר תתבע את המשטרה על אובדן הזמן היקר שלך, אני מבטיח לך שגם אם תזכה בבית משפט לפיצוי על ה6 שעות עיכוב כאב הראש והפרוצדורה תעלה לך יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת, אני פשוט נעלבתי זה הכל, מהבלגן.

עוצר אותי, לא מקשיב לשום מילה, לוקח את הרשיון שלי אליו במקום עוד לפני שהגענו לתחנה, גורר אותי איתו לתחנת משטרה, מבזבז לי את הזמן ואת הכסף על הדלק

ששרפתי, משאיר אותי שם איתו רבע שעה עשרים דקות בשביל לרשום לי דוח.

אני אזרח טוב שלא תבינו לא נכון, אין לי שום דוח, שום קנס, בחיים שלי לא דיברתי עם שוטר או משהו בסגנון.

אבל החוויה הזאת הייתה מאד לא נעימה, ואני רוצה לדעת איפה אני עומד בכל העניין הזה ומה הזכויות והחובות שלי

מול החוק, אפילו שאני אדע להבא, לא שיש לי כוונה להפר חוקים או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת, אני פשוט נעלבתי זה הכל, מהבלגן.

עוצר אותי, לא מקשיב לשום מילה, לוקח את הרשיון שלי אליו במקום עוד לפני שהגענו לתחנה, גורר אותי איתו לתחנת משטרה, מבזבז לי את הזמן ואת הכסף על הדלק

ששרפתי, משאיר אותי שם איתו רבע שעה עשרים דקות בשביל לרשום לי דוח.

אני אזרח טוב שלא תבינו לא נכון, אין לי שום דוח, שום קנס, בחיים שלי לא דיברתי עם שוטר או משהו בסגנון.

אבל החוויה הזאת הייתה מאד לא נעימה, ואני רוצה לדעת איפה אני עומד בכל העניין הזה ומה הזכויות והחובות שלי

מול החוק, אפילו שאני אדע להבא, לא שיש לי כוונה להפר חוקים או משהו כזה.

אתה רושם את זה כאילו הוא חייב לך משהו, כאילו שהוא חייב להקשיב לך, אתה לא הראשון שמספר לו סיפורים ולא האחרון, הוא היה יכול גם לקחת אותך בניידת איתו לתת לך את הדו"ח בתחנה ולתת לך לחזור באוטובוס או מונית לרכב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הוראות מדוייקות , מה מותר לשוטר ומה אסור.

אם הוא מעכב אותך מעל 20 דקות כמדומני הוא צריך למלא דו"ח עיכוב ואם מעבר ל 3 שעות כמדומני צריך אישור קצין .

כך שיש סדר בבאלגן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך פקודת עיכוב ומעצר חשוד של משטרת ישראל:שוטר רשאי לעכב חשוד, כדי לברר את זהותו ומענו או כדי לחקור אותו במקוםהימצאו או כדי למסור לו מסמכים כגון: דוח תנועה, הזמנה לדין - אם נתקייםאחד מאלה:1] יש לו יסוד סביר לחשד שאדם עבר עבירה, לרבות חטא. ]2] יש לו יסוד סביר לחשד שאדם עומד לעבור עבירה, העלולה לסכן את שלומו או ]את ביטחונו של אדם או את שלום הציבור או את ביטחון המדינה.(ב) שוטר רשאי לדרוש מחשוד שעוכב כאמור, להילוות אליו לתחנת המשטרה, או רשאילזמנו לתחנת המשטרה למועד אחר שייקבע, אם נתקיימו סעיפים [ 1] ו-[ 2] להלן:1] יש לו יסוד סביר לחשד שהחשוד עבר עבירה ]אויש הסתברות גבוהה (קרובה לוודאות), שהחשוד עומד לעבור עבירה, כאמורבסעיף (א) [ 2] לעיל.2] הזיהוי היה בלתי מספיק, כגון: לא היה אימות על ידי תעודה מזהה או היה ]חשש שהתעודה מזויפת או לא ניתן לחקור אותו במקום הימצאו.(ג) ככלל, במקום שאין בכך כדי להפריע להמשך הטיפול המשטרתי, יש להעדיף זימונושל אדם לתחנת המשטרה, על פני הדרישה להילוות לשוטר.ואם אתה רוצה לקרוא את כל הפקודה:http://www.police.gov.il/AboutPolice/DocLib2/14.01.34.pdf

(מצטער על כך שאין רווחים - המחשב בעבודה מסרב לתפקד ועושה זאת לבדו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמכות עיכוב של שוטר:עיכוב בידי שוטר / עובד ציבור, לפי ס' 67 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים) התשנ"ו - 1996: מקום בו נתעורר אצל שוטר יסוד סביר לחשד שאדם ביצע עבירה או עומד לבצע עבירה העשויה לסכן את ביטחונו של אדם או את שלום הציבור או את ביטחון המדינה, רשאי השוטר לעכבו במקום הימצאו על מנת לברר את זהותו ומענו או כדי לחקור אותו ו/או למסור לו מסמכים, לרבות זימון לחקירה. זמן העיכוב לא יעלה על 3 שעות מרגע שהודיע השוטר לחשוד כי הוא מעוכב. במידה שהחשוד אינו מוסר את פרטיו ו/או לא ניתן לחקור אותו במקום הימצאו, או קיים חשד שהחשוד עומד לבצע עבירה העלולה לסכן את שלום הציבור, רשאי שוטר לבקש ממנו להתלוות אליו לתחנת המשטרה לחקירה או לזיהוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות של השוטר הייתה מאד ברברית, אני לא אהבתי את זה.

שוטרים לא אמורים להתנהג ככה, לא רצחתי ולא אנסתי.

אני בטוח שגם לזה יש חוק.

שוטר אוכף את החוק, לא אמור לחנך אותי או לבזות אותי, לא אכפת לי אם יש לו 40 כמוני ביום, זה מה שהוא אמור לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך השגות לגבי התנהגותו של השוטר, אתה מוזמן לפנות בתלונה בכתב לקצינת תלונות הציבור מהתחנה שלה שייך השוטר.מבחינה חוקית, לפי העולה מדבריך, השוטר פעל כשורה.

אנשים כאן נתנו לך תשובות מספקות ואני אף ציטטתי לך את פקודת המשטרה הרלוונטית, דבר שיכולת לעשות בעצמך בחיפוש מהיר בגוגל.

נראה כי אתה מחפש תשובה שתתאים למה שאתה רוצה לשמוע ולא למה החוק אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכן. הוא מחזיר לך את הרשיונות ברגע שהוא משחרר אותך לדרכך.כל זאת נכון למעט במקרים בהם השוטר תופס לך את הרשיון לצורך זימון לשימוע אצל קצין תנועה לצורך שלילת הרשיון בעבירות בהן יש שימוע שכזה (למשל נהיגה בשכרות) ואז השוטר נותן לנהג רשיון זמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר פה ידידי השוטר פעל קשורה. לדעתו אתה ביצעת עבירה וכל מה שהוא עשה מרגע זה ואילך היתה לו סמכות לעשות.אתה ביצעת עבירה (לטענתו של השוטר) וזכותו לעכב אותך לתחנה, לקחת לך את הרישיון, וגם לגזול ממך זמן לכתיבת הדו"ח בגין אותה עבירה אותה ביצעת. יש לשוטר סמכות עיכוב ל3 שעות. אני מאמין שקיבלת תשובות לכל השאות אותם שאלת. אם יש משהו נוסף אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...