Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לגבי טראנו קצר 2.4 דיזל

nik000
שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה להצתרף למועדון הג'יפיסטים, אני מאוד אוהב נסיעת שטח, למרות שלא התנסתי בזה יותר מידי.

אינני יכול להשקיע הון (אולי משהו כמו 45K גג!) , אבל מצד שני לא מסוגל לנוסע ב"ג'יפים" דוגמת סוזוקי סאמורי או קטנים אחרים כי אני 1.93 מטר גובה, ואני אוהב מרחב ברכב, מצד שני לא צריך את הג'יפים 7 מקומות הענקיים. חשבתי לקנות את הטראנו הקצר, שלפי דעתי ממש יפה, ומטעמי חסכון, ללכת על ה-2.4 דיזל...

קראתי פה לא מעט, אבל לא מצאתי על זה ספציפית

קריטריונים:

-שנת ייצור 2000 (ומעלה :lol:)

-רמת השימוש היא כ24-25K בשנה, לרוב נסיעות בכביש מהיר, ללא פקקים

+שטח בשעות פנאי, לא משהו כבד, איזה שביל נחמד ביער, אולי חוף ים, לא יותר מזה בשלב זה (אני רק מתחיל)

-גם החברה צריכה להתמודד עם הנהיגה בו

אשמח לשמוע תגובות לגבי יתרונות\חסרונות , עליות אחזקה וצריכת דלק. במידה ויהיו סבירות כנראה שאני ילך על זה... :-)

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה2.4 הוא בנזין

מנוע ה2.7 או 3.0 הוא דיזל

לאיזה מנוע אתה מתכוון???

הבנזין ידוע כאלכוהליסט לא קטן

הבנזין לא חזק יותר מהדיזל (כמקובל), נהפוך הוא.

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מנוע הבנזין שתיין לא קטן, אך הוא אמין והנעת גל-הזיזים (טיימינג) מתבצעת באמצעות שרשרת.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שבילים לא צריך טרנו.

רכב שטח פחות נוח על כביש (אתה עושה 25K בשנה לא?)

אחזקה הרבה יותר יקרה מפרייבט.

חפש סובארו אימפרזה 4X4 רצוי ידנית עם הילוך כוח ואתה מסודר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מנוע הבנזין שתיין לא קטן' date=' אך הוא אמין והנעת גל-הזיזים (טיימינג) מתבצעת באמצעות שרשרת.[/quote']

דווקא הבנזין לא שותה כ"כ הרבה ולפי דעתי אתה מגזים, יש שירשור ענק בנושא הזה בגיפולוג.

לפותח השרשור אני ממליץ לך להיכנס לאתר גיפולוג לפורום ניסאן ובכלל לקרוא שם מידע על הטרנו.

הטראנו שלי קצרה ידנית 2.4 כאמור בנזין ועושה 1 ל 9 !!

בסופו של דבר הכל תלוי במצב הרכב ובאופי הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם, 2.4 באמת בנזין, טעות שלי, וזה לא מתאים בכל מקרה כי אני רוצה דיזל בלבד.

אני יעשה את השיקולים...

שיהיה לכולם ערב טוב ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...