Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הילוך שני חורק ולא נכנס, הילוך ראשון נכנס לפעמים, להחליף קלאץ'? [קולט 94']

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה יכול להיות פתרון זמני, חוץ מזה אני חושב שאפשר להתרגל זה.

מדובר בהורדה 3>2 ולא בכל הילוך. בו ניראה קודם שזה עוזר!

ומה לגבי כיוון דוושה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור כתב " גיליתי שהקלאץ' מפריד מאד מאד גבוה! לדוגמא- לחצתי על הקלאץ' עד הסוף, שילבתי לראשון ושחררתי את הקלאץ' בעדינות, 90% מהשחרור לא הורגש בכלל וכאילו הרכב בניוטראל, ב10% האחרונים של מהלך הדוושה הורגש החיבור והרכב התחיל לנסוע. " אני מציין שגם הרכב שלי פגו 106 ישנה אותה תופעה והרבה אנשים אמרו לי שהקלאץ גמור , האם תופע זו באמת מעידה על קלאץ גמור ? . חשוב לציין שאצלי אין שום בעיה בהילוכים הכל עובד טיפטיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אני לא מבין מה הולך כאן ולא מבין איך זה יכול להיות - משום מה, בעיית הסינכרון כמעט ונעלמה כאילו בכלל לא הייתה!

ביום שהחלפתי את הקלאץ', (שישי לפני יומיים) איך שיצאתי מהמוסך הייתה בעיית סינכרון ושום דבר לא עזר ומ3 לשני חרק והרעיש.

בשבת למחרת (אתמול) יצא לי לבצע נסיעה בין עירונית ראשונה אחרי החלפת הקלאץ', מרחק של כ30 ק"מ חיפה, שהגעתי ליעדי, סיפרתי לאחד האנשים שם את הבעיה ברכב כשיחת "דרך אגב" כזו,כמה שעות אחרי שהאוטו היה קר נתתי לאותו אדם את המפתחות וביקשתי ממנו לנהוג ויגיד לי מה דעתו ומה הוא היה עושה במקומי.

אוקיי, לקח את המפתחות נכנס לרכב והתחיל לנסוע, חזר אחרי כ5+ דקות בטענה שהרכב נוסע מצוין ואין שום רעשים ובעיות סינכרון, לא מעלייה של ראשון לשני ולא מירידה של שלישי לשני, מה שכן יש זה חריקה ממש ממש קלה עד כמעט ולא מורגשת ולא נשמעת מירידה של הילוך שלישי ושני, אמרתי לו: "מה!??! שב בכיסא הנוסע עכשיו אני נוהג".

נכנסתי לרכב וההתחלתי לנהוג - ואיזה פלא, בעיות הסינכרון נעלמו כלא היו וחוץ מבאמת חריקה ממש ממש קלה ושוב כמעט ולא מורגשת לא היה שום דבר!

כעבור כמה זמן נסעתי חזרה לחיפה ומכל הורדות ההילוך שהיו לי משלישי לשני נשמעה פעם אחת או פעמיים חריקה חזקה ובשאר המקרים שום דבר כמעט וחלק לחלוטין.

יש למישהו הסבר?

תודה,

אוהד.

**את הנסיעת בדיקה איתו עשינו שהאוטו היה קר לגמרי, הוא התניע, חיכה חצי דקה והתחיל נסיעה.**

**JENEK - ניסיתי את מה שהצעת - לא עזר, חוץ מזה אי אפשר תוך כדי האטה לפני רמזור אדום להחזיק קלאץ' לחוץ, ברייקס עדין (על מנת להאט) עם רגל ימין וגם גז עדין על כ2000 סל"ד וכל תוך בנסיון להוריד משלישי לשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי היה דבר דומה, יש פה תקלה בגיר (בעצמך אמרת שהיה רעש של חריקה מדי פעם בכניסת ההילוך), דברים כאלה לא פשוט נעלמים, אם אתה רוצה - תמשיך לנסוע, יום אחד ההילוכים פשוט לא יכנסו.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות סינכרונים וחליקות בכניסה להילוך מושפעות מסוג השמן והטמפ'. לרוב כשהשמן מתחמם ההילוכים נכנסים טוב יותר. יכול להיות שבנסיבות מסויימות זה הפוך. נסה להחליף לשמן סינטטי של RedLine. אצלי זה העלים בעיית חריקה ברכב קר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג שנסע לך ברכב פשוט שפשף לך את הסינכרון וכעת התקלה נעלמה לזמן מה ותחזור יותר מאוחר ביתר שאת, אז סבלנות.

פטנט ידוע לבעלי המקצוע, פשוט הוא כנראה עשה זאת ללא כוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...