Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט קורדובה, האם כדאי?

green_beret
שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אחרי חיפוש כושל וארוך (3 חודשים) למציאת פונטו ספייס ELX נורמאלית החלטתי לפזול קצת הצידה.

מה אתם אומרים על הסיאט קורדובה 2001? איך היא מבחינת ביצועים אחזקה ואמינות לעומת הספייס??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, עשיתי חיפוש ולא מצאתי הרבה מידע על הרכב הזה מלבד שאין לו שוק, האם יש סיבה לכך?? (אביזה וקורדובה בערך אותו דבר) הרכב הזה משום מה נורא דומה לפולו קלאסיק כאילו אותו הרכב אני לא אצפלא אם אותו מנוע...

ומהי צריכת הדלק שלו? (בנזין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דברים טובים

היתה לי קורדובה מהדגם שאתה רוצה (שנת 2000 ידנית, אלף שש מאות סמ"ק ומעל למאה כ"ס).

הקורדובה והאיביזה הן למעשה פולו בסידור פחים אחר.

רכב אמין, נח, ואם הוא טופל כמו שצריך, אז משיב אהבה לבעליו.

היו כמה תקלות טיפוסיות לקורדובה ולאיביזה כמו שמשות נופלות אבל נראה לי שכל רכב עבר כבר את התיקון. חולשה נוספת היא כבל המצמד שאוהב להיקרע כל כמה עשות אלפי ק"מ.

דאג שהרכב טופל אך ורק במוסך מורשה עם הסטורית טיפולים. והכי חשוב שהנוזל ברדיאטור יהיה נוזל ייעודי של פולקסווגן ולא שום דבר אחר.

אני הייתי הולך על דגם הסטלה הפשוט יותר ובלי המסך המעצבן אבל זאת כבר בחירה אישית.

הקורדובה היתה אצלי כשמונים אלף ק"מ אם אני לא טועה, ואחר כך עוד התגלגלה במשפחה עד שהלכה בטוטל לוסט..

מומלץ!

(אגב, אני עדיין עם קורדובה, השלישית ברצף).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הצריכת דלק שלה? דגם סטלה 1600 סמק 100 כ"ס

מצאתי אחת יד 1 123K ק"מ ספר טיפולים מלא בצ'מפיון. רוצה עליה 22K.

אני רק חושש לקנות את הרכב מפאת טיפולים יקרים כולל תיקונים בצ'מפיון ואחזקה יקרה לרכב...(סטודנט)

עוד שאלה למה לרכב הזה אין שוק אפ הוא כזה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך שטיפולים ואחזקה שוטפת הם יקרים? האם בדקת במוסך מורשה או בחנות חלפים? לא ,הכל שמועות מאנשים שלא ישבו אפילו ברכב גרמני (או ספרדי עם מכלולים גרמניים).

ברור שיש הבדל בעלות אחזקה של מנוע 1.2 או 1.4 של פונטו שרצית לעומת 1.6 של סיאט. אבל אם תבדוק עלות אחזקה של 1.6 של פיאט (בראבה לדוגמה) אז תגלה שאין הבדל גדול.

בנוסף אם אתה סטודנט ואין יותר מדי כסף אז אני בספק שתלך למוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סטודנט, לא לוקח שקל מהורים ואני יודע לספור כסף לכן אני גם לא רוצה לספר לך סיפורים.

לא מאמין תפגו שאותי בחולון תראה לבד את כל הקבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש בבעלותך?

אם תוכל לתת לי יותר פרטים מבחינת אמינות צריכת דלק ואחזקה של הרכב הנ"ל אני אשמח ממשהו עם נסיון...

אני רק לא הבנתי מדוע אין לקורדובה שוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורדובה אין שוק כי השוק כאן ספוג שמועות. כי אם הקורדובה זהה לפולו איך זה שאחת קיבלה תשבחות בעיתוני רכב והאחרת לא?

ולמה לאלמרה יש מחירים נמוכים למרות שהיא טובה יותר מהקורולה?

הטיפולים לא יקרים. החלפים, אם אתה קונה במקור הם יקרים. אבל יש מקורות אחרים.

היו ויש לי הרבה מכוניות והקורדובה לא יקרה באחזקה ביחס לאחרות. בקיצור, דווקא בגלל המחיר זאת תמורה נהדרת לכסף.

הרכב שמצאת זהה לרכב שהיה לי וצריכת הדלק ממש נמוכה. לא זוכר כמה אבל קרוב יותר ל 15 קמ/ליטר מאשר ל 10...

שוב. תעמוד על רכב שעמד בפרמטרים שציינתי קודם.

לא סתם קניתי קורדובה 2000 ואחר כך 2005 והיום יש לי 2007...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גולף שנת 2000 1.6 ידני. עלות חלפים לאחזקה די דומה אולי קצת יקרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל באיביזה שלי אצל רון

יש להם את הידע של מוסך מורשה אם לא יותר המחירים יותר זולים ומה שצריך מקורי יהיה מקורי ומה שלא לא! מדברים איתך שם בגובה העיניים ולא שולחים אותך כמו בג.ג.ג. לחדר המתנה ובנתיים תופרים על הרכב שלך עוד ועוד תיקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מרוצה מ ג.ג.ג. נכון שהם יקרנים אבל ה"תפירות" הן פשוט דאגה לטיפול מונע ועבודה לפי הספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...