Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב מסוג פיאט גרנדה פונטו

QUAD-X
שימו לב! השרשור הזה בן 5544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד, יש לך משהו אישי נגד הגרנדה-פונטו ? -שלילי. אתה כועס עליהם שלא התייחסו אלייך באולם התצוגה ? -שלילי, ליתר דיוק אני מודה לאלוהים שזה קרה, כי בזכות הסוכן קניתי את הפאביה.

מה זה "אין לה ביצועים טובים" - ביחס למה, לפאביה שלך או לפאררי ?

- ביחס לכל המכוניות בקטגוריית ה"סופר מיני" שנמכרות היום.

"צריכת דלק" - מאיפה הנתון הזה, בדקת ?

- נתוני יצרן.

"גיר עולה עשרות אלפי שקלים" - מה הקשר בין דיון בטכני על פונטו ספייס!! לבין הגרנדה-פונטו ? בדקת כמה עולה בגיר בפאביה שלך ?. אתה יודע על בעיית אמינות בגירים של פיאט כי אם כן ספר לנו ואם לא תפסיק כבר להציף בשטויות חסרות בסיס שמראות רק על חוסר ידע וחוסר הבנה וסתם הוספה של מידע לא קשור.

- הקשר הוא שמדובר על גיר רובוטי, לכן ייתכן שמדובר באותו הגיר בדיוק, ואם לא הבדלי המחיר לא משמעותיים.

"יחסית רכב חדש" - הרכב נמכר כבר סביבות 3 שנים! זה נקרא חדש ?. יש לי חדשות בשבילך, הפאביה שלך יחסית חדשה, הגרנדה-פונטו כבר די מוכרת. הקביעה שלך ממש תמוהה.

- או שאתה לא מבין את מה שאתה קורא, או שאתה פיספסת את המילה הכי חשובה, והיא: "יחסית".

-הג"פ מכונית יחסית חדשה. 3 שנים על הכביש זה מעט מאוד כשמדובר בטכנלוגיה חדשה של הרכבים כיום, ורוב המכוניות לא מתקלקלות בטווח הזמן הזה, ולכן נתונים אמינים על אמינות הרכב- אין.

אגב, בדקת למי הרכב נמכר ב"סביבות 3 שנים?" לחברות ליסינג והשכרה, רוב האנשים לא מכירים את ה- ג"פ.

"הרכב אכן בעל חוסר אבזור וביצועים ירודים" - אבזור ? מה זה ? אתה קונה רכב חדש בשביל מראות בצבע הרכב ? אולי כן, אבל יש גם הרבה דברים מעבר.

- מראות, ידיות ופגושים בצבע הרכב דווקא יש ב- 1.4.

אולי זה לא משמעותי בשבילך לנסוע על בלמי תוף מאחור, אני רוצה דיסק בכל הגלגלים.

אולי זה לא משמעותי בשבילך לפתוח את החלונות מאחור ע"י ידיות פלסטיק- אני רוצה חשמלי.

אולי זה לא משמעותי בשבילך לנסוע ברכב בעל ג'אנט ברזל שחור וטאסות- אני רוצה סגסוגת קלה.

אולי זה לא משמעותי בשבילך לנסוע עם רכב עם מושבים עם בד זול ומכוער, אני רוצה מושבים איכותיים ותומכים.

אולי זה לא משמעותי בשבילך לנסוע על מנוע 8V, אני רוצה 16V.

בקיצור- אני רוצה אבזור ומבחר מנועים נורמלי.

אתה מדבר על הגרנדה כאילו זו איזו עגלה שצריך לצאת ולדחוף אותה ואני בכלל לא יודע כמה נהגת ברכב בעצמך ולאיזה מרחק !

-כן. יחסית לכל הרכבים בקטגוריה הנמכרים היום, הג"פ היא (כמו שאתה מגדיר אותה): "עגלה".

אני לא אומר שהגרנדה היא מעולה אבל אתה מצייר תמונה מאוד רעה על הרכב ונותן להבין כאילו שאתה ממש מכיר את הרכב ואני טוען שרוב המידע שלך הוא משמועות ונובע מכעס על היחס שקיבלת מהיבואן.

-הג"פ חוץ מיופי ובטיחות- לא נותנת כלום בהשוואה למתחרות. רכב מוצלח שהיבואן בישראל דאג להרוס אותו עד היסוד.

אני מכיר את הרכב מצויין ודעתי לא השתנתה. התמונה הרעה היא על היבואן.

אני מבין שיש לך פיאט (ולי היו 24 שנים פיאטים), ואתה מוקסם ומהופנט, אבל המותג הזה בישראל הולך ונעלם, כל שנה שעוברת כמויות הפיאטים על הכביש הולכות ויורדות. אם היבואן הזה לא יתחלף- עוד 10 שנים יסתובבו פה פיאטים כמו אופל כיום- מעט מאוד.

אני מצטער לנפץ לך את הבועה שאתה חי בה, אבל זה שיש לך פיאט בחנייה לא אומר שאתה צריך להגן על רכבי פיאט החדשים הנמכרים כיום, ולכן אתה לא צריך לצאת להגנה על רכב שלא משתלם לקנייה כלל.

מכירת הרכב הנ"ל עם היבואן הזה, ומבחן היצע המנועים והאבזור- מבחינתי בגדר העלבת הלקוח הישראלי.

קבל את זה כביקורת בונה ולא כמשהו אישי !!!

- כנ"ל.

ראה הערות באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולי היו 24 שנים פיאטים

גיל 22 זה לא ילד, ממש לא

כשאני מייעץ בנוגע לרכב כלשהו, אני ראשית מנסה להיזכר האם יצא לי אי פעם לנהוג בו או לא

אני מצטער, אבל אתה לא יכול להגיד הייתה לי פיאט 127 כשלא נהגת בה, ועל זה בדיוק אלעד העיר לך בזמנו. הניסיון שלך עם פיאט מתחיל מהרגע שקיבלת רישיון.

תאר לך שאני אומר שלי היו פיאט 850, 2 גולפים MK1 (אחת נגנבה ונמצאה שרופה :mm_cry:), פולו MK1, רנו 4 ופיז'ו 404 (אבי היה בקבע), סימקה 1100, סיטרואן BX, רנו 19, פורד אסקורט MK3, מיצובישי סופר לנסר וסובארו ליאונה. האם אני יכול להמליץ על אחת מהמכוניות האלה?

מצטער אם אני נשמע תקיף מידי, במיוחד לאור "התנצחויותינו" בימים האחרונים. הנושא פשוט היה לי טרי בראש.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, אני כבר לא מנסה אפילו להסביר את עצמי. אח"כ אני עוד אצטרך לקרוא בפורום שאני עושה עוול למשתמשים מסויימים :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אתה לא יכול להגיד הייתה לי פיאט 127 כשלא נהגת בה, ועל זה בדיוק אלעד העיר לך בזמנו. הניסיון שלך עם פיאט מתחיל מהרגע שקיבלת רישיון.

שים לב שאני לא מייעץ כלום על הפיאט 127, אבל זה שעקב גילי הצעיר לא נהגתי ברכב, לא אומר שאני לא יכול להגדיר אותו תחת ההגדרה: "היה לי". הריי הרכב היה במשפחה (קרבה ראשונה) ונסעתי עליו המון.

הרכב נרכש כחדש (יד ראשונה) בשנת 1984, ונמכר בשנת 2000 כשהוא עם 117,000 ק"מ.

שביט, אני כבר לא מנסה אפילו להסביר את עצמי. אח"כ אני עוד אצטרך לקרוא בפורום שאני עושה עוול למשתמשים מסויימים :?

העוול (הכבד מאוד) שבוצע, לא בא לידי ביטוי בהערה שלך אליי שכאילו לא נהגתי ברכב אז אני לא יכול לייעץ עליו, אלא בהתראה והמעקב שהיו לדעתי מיותרים לחלוטין, ובעיקר כל רשימת העלבונות והעלבות שרשמת. הערות ודיעות של בן אדם כמובן מתקבלות בברכה תמיד, אך כשהן נאמרות בצורה מכובדת ולא כמו שהיה בשרשור ההוא.

נתחיל בזה שלא צריך לנהוג ברכב הנ"ל כדי לקבל רושם מהתיבה הרובוטית, ולכן הטענה שלך במילא לא היתה נכונה מלכתחילה. נמשיך בזה שלא ייעצתי לגבי הרכב שום עיצה שמצריכה קודם חוות דעת של נהיגה ברכב, ונסיים בזה שמאז (18 לאוקטובר 2008 ) דווקא יצא לי לנהוג על הרכב ודעתי לא השתנתה כלל, להיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך שאני אומר שלי היו פיאט 850, 2 גולפים MK1 (אחת נגנבה ונמצאה שרופה :mm_cry:), פולו MK1, רנו 4 ופיז'ו 404 (אבי היה בקבע), סימקה 1100, סיטרואן BX, רנו 19, פורד אסקורט MK3, מיצובישי סופר לנסר וסובארו ליאונה. האם אני יכול להמליץ על אחת מהמכוניות האלה?

מצטער אם אני נשמע תקיף מידי, במיוחד לאור "התנצחויותינו" בימים האחרונים. הנושא פשוט היה לי טרי בראש.

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, להגיד "היו לי 24 שנים פיאטים", כשאתה בן 22, לא רק שזה לא נכון, זה מעט גובל בטיפשות, במחילה.

שנית, לא אמרתי שנתת עצות על ה127. כוונתי הייתה שלהגיד שאתה רואה את עצמך כבעל ניסיון על פיאט מהיום שנולדת זה לא נכון, בדיוק כמו הדוגמאות שנתתי.

זה שעקב גילי הצעיר לא נהגתי ברכב, לא אומר שאני לא יכול להגדיר אותו תחת ההגדרה: "היה לי". הריי הרכב היה במשפחה (קרבה ראשונה) ונסעתי עליו המון.
אז זהו, שכן. מה קשור עניין הקרבה המשפחתית?

לנסוע זה לא לנהוג, ולא צריך להיות מומחה רכב כדי להבין מה ההבדלים. ברור שבגיל 16 וחצי אתה מבין קצת יותר ממה שהבנת בגיל 6 וחצי, אבל מכאן ועד לתת עצות, על סמך נסיונך בן ה24 שנים עם פיאט, המרחק הוא ארוך.

אחד מחוקי הפורום הוא לא לתת עצות לגבי רכבים ממושב שהוא לא מושב הנהג. זה לא אומר שמהרגע שקיבלת רישיון אתה יכול לספר שהאימפרזה שהייתה לאביך כשהיית בן 16 היא אחלה אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

אם אתה רוצה להשתתף בדיון באופן פעיל, עשה זאת, אבל אם כולם יבואו ויתנו את דעתם ע"י סמיילים זה לא ייראה טוב.

קודם כל, להגיד "היו לי 24 שנים פיאטים", כשאתה בן 22, לא רק שזה לא נכון, זה מעט גובל בטיפשות, במחילה.

שנית, לא אמרתי שנתת עצות על ה127. כוונתי הייתה שלהגיד שאתה רואה את עצמך כבעל ניסיון על פיאט מהיום שנולדת זה לא נכון, בדיוק כמו הדוגמאות שנתתי.... לנסוע זה לא לנהוג, ולא צריך להיות מומחה רכב כדי להבין מה ההבדלים. ברור שבגיל 16 וחצי אתה מבין קצת יותר ממה שהבנת בגיל 6 וחצי, אבל מכאן ועד לתת עצות, על סמך נסיונך בן ה24 שנים עם פיאט, המרחק הוא ארוך.

אחד מחוקי הפורום הוא לא לתת עצות לגבי רכבים ממושב שהוא לא מושב הנהג. זה לא אומר שמהרגע שקיבלת רישיון אתה יכול לספר שהאימפרזה שהייתה לאביך כשהיית בן 16 היא אחלה אוטו.

אחד מחוקי הפורום הוא לא לשתתף כלל בפורום הנ"ל (בכדי לא לתת עיצות שגויות), במידה ואין לך רישיון. קצת הבנת הנקרא לא תזיק.

להגיד "היו לי 24 שנים פיאטים", כשאני בן 22, זה אומנם לא בדיוק נכון, אך הדרך בין זה לבין "טיפשות" רחוקה שנות אור.

אני לא אתחיל לרשום משנת X היתה בבעלותי אונו, בשנת Y היתה בבעלות אמי 127, ומשנת D כולם נהגו על כולם! זה נראה לך רציני?! קצת הגיון בריא.

בפרופיל שלי רשום בדיוק בן כמה אני, וכל אחד שממש מעוניין לדעת פרטים נוספים מוזמן להיכנס ולראות. אף פעם לא הסתרתי את גילי (בניגוד לאחרים).

מלבד זאת, כדי לקבל חוות דעת על רכב לא תמיד צריך לנהוג בו, אפשר גם להסתכל מהצד ולראות.

נאמר אמינות. נתת דוגמא לגיל 16.5, האם בגיל הזה אתה בתור נער לא יכול לראות האם הרכב אמין? כמה פעמים נכנס למוסך? אילו חלקים מתקלקלים? האם יש חלודה ואיפה? מהי צריכת דלק? מה מצב הצבע המטאלי? מה מצב הדשבורד/ ריפודים למושבים? צריך לנהוג ברכב כדי לקבל את המידע הנ"ל?

אכן, יש לי (ולמשפחתי) ניסיון של 24 שנים עם רכבי פיאט, עד לפני 4.5 חודשים. לי אישית אין ניסיון מלא, אבל אתה לא יכול לומר שאני לא יכול לרשום את דעתי האישית מה- 127 שהיתה במשפחתי.

מלבד זאת לא הבנתי מה הקשר לגרנדה פונטו, לדעתי אתה נטפל לשטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לומר שאני לא יכול לרשום את דעתי האישית מה- 127 שהיתה במשפחתי.

אני כן, כי תקן אותי אם אני טועה- ה127 נמכרה בשנת 2000, שבה היית בן 13. מי יקשיב למה שיש לילד בן 13 לומר על רכב?

מלבד זאת לא הבנתי מה הקשר לגרנדה פונטו, לדעתי אתה נטפל לשטויות.

לא נטפל לשטויות, אבל יש מקרים שסוטים מעט מנושא השירשור, זה לא כל כך נורא

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 127 נמכרה בחודש נובמבר 2000. אף אחד לא יקשיב למה שיש לילד בן 13 להגיד, אבל אני כיום בן 22. לידיעתך, יש לי המון מידע מניסיוני האישי על הרכב הנ"ל שרלוונטי מאוד למי שמעוניין יהיה לרכוש רכב כזה, אבל מה לעשות שכולם ירדו מהכבישים.

אתה נטפל לשטויות, נוסף על כך לסטות מהשרשור כדי "לסגור חשבונות" עם מישהו שפעם התווכח איתך, זה מאוד נורא. פותח השרשור רצה עצות על רכישת גרנדה פונטו, ולא עצות לרכישת 127- הכיוון שהובלת אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חוזר לנושא המקורי:

היה לי את התענוג לנהוג ברכב במשך 3 חודשים בהשכרה. אני נוסע כל יום ירושלים-פתח תקווה דרך 443.

הרכב חסכוני מאוד בדלק (1:16 עם רגל כבדה בין ערוני). הרכב נוסע מהר ויש לו ביצועים שלא יורדים מהרנו קליאו שהייתה לי לאחר מכן.

הרכב נראה קטן מבחוץ אבל מרווח מבפנים.

אני לא נוסע על רכבים שאין להם 5 כוכבי בטיחות.

מאוד אהבתי את הגיר הרובוטי שנותן לך הרגשה כפית של נהיגה.

לא הייתי משווה אותה לאימפרזה טורבו שנסעתי בה בפריז חודש שעבר אבל בהחלט מוצלחת מאוד יחסית למשפחטומט 1.6.

איבזור? לא ממש מטריד ברמות מחירים האלה.

מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ויש לו ביצועים שלא יורדים מהרנו קליאו שהייתה לי לאחר מכן."

הביצועים של הג"פ גם לא יורדים מהפיאט אונו 93' שהיתה לי לפני כן. אחרי הכל מדובר כמעט במנוע זהה, 1.4 ליטר 71 כ"ס 8 שסת', וגם האונו נסעה מהר. הבדל במכוניות של 15 שנה, אבל כשחוסכים ככה זה נראה.

"אני לא נוסע על רכבים שאין להם 5 כוכבי בטיחות."

אתה חושב שאם אתה תיסע על רכב עם 5 כוכבים, ואז מישהו אחר ייסע על רכב עם 4 כוכבים משנת 2009, ותהיה בניכם תאונה חזיתית במהירות זהה, אתה חושב שאתה תיפצע פחות בגלל הכוכב החמישי?! ידידי, הכל מאלוהים, היו תאונות שגם עם פיאט אונו הנהג יצא ללא שריטה אחרי שהתהפך 4 פעמים עם הרכב והרכב נהרס לחלוטין. כמובן שאני לא מייחל לאף אחד לעבור תאונה חלילה, אבל נתתי דוגמא קיצונית שתבין את פשר העיניין.

"מאוד אהבתי את הגיר הרובוטי שנותן לך הרגשה כפית של נהיגה."

אני חייב להודות שפעם ראשונה שאני שומע משפט כזה. לעולם לא ניתקלתי בנהג שחווית הגיר הרובוטי קסמה לו, לא בפורמים ולא במציאות.

"אבזור? לא ממש מטריד ברמות מחירים האלה."

אז צריך להטריד אותך.

באותו המחיר של הרכב הנ"ל אפשר לרכוש רכבים עם אבזור הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ויש לו ביצועים שלא יורדים מהרנו קליאו שהייתה לי לאחר מכן."

הביצועים של הג"פ גם לא יורדים מהפיאט אונו 93' שהיתה לי לפני כן. אחרי הכל מדובר כמעט במנוע זהה, 1.4 ליטר 71 כ"ס 8 שסת', וגם האונו נסעה מהר. הבדל במכוניות של 15 שנה, אבל כשחוסכים ככה זה נראה.....................

STIO אתה ממש אבל ממש חייב להירגע ולנסות ללמוד מאנשים עם הרבה יותר ניסיון מוטורי משלך.

ביצועים - ידידי לא נהגת בכלל בגרנדה פונטו כדי לדבר על ביצועים וגם אם כן נהגת ל- 100 מטר. פאביה שלך: בקושי נסעת ברכב החדש שלך כדי לדעת מה הביצועים האמיתיים שלו. לסיכוום: עושה לי רושם שביצועים אצלך מסתכמים בפיאט אונו 1993, נהיגה וירטואלית! בגרנדה פונטו וכמה מאות ק"מ בסה"כ בפאביה 2008.

בטיחות - תקרא ותחכים: שני רכבים בעלי אותו גודל בערך ומשקל דומה יתנגשו זה בזה אז לזה שיש 5 כוכבים יש לנוסעים שלו סיכויים פחותים יותר להיפגע בכל סוג של פגיעה לעומת הרכב השני בעל 4 הכוכבים. כל זה בתנאי שלא מדובר במהירויות גבוהות מאוד (80, 90 ומעלה) וגם אז עדיין יש יותר סיכוי שברכב בעל 5 הכוכבים יצאו מישהו בחיים.

גיר רובוטי - בן-אדם שנהג ברכב (בשונה ממך!!) אומר שהוא אוהב את הגיר ואתה אומר שקראת בפורומים שאף-אחד לא אוהב את הגיר. אתה שפוי ?

אבזור - טוב נכון יש משהו שאתה צודק בו. אתה מהאלה שקונים רכב לפי מה שאחרים יחשבו עליו ולא לפי הצרכים שלך.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהל- תודה על ההסבר המפורט. אפיק את הלקחים.

לסטודנט- אינני מבין מה פשר ההערות האלו. אם אתה רוצה לומר לי משהו, אתה יכול גם בה"פ.

נתחיל בזה שנהגתי על הגרנדה פונטו 1.4 הרובוטית, ולא ל- "100 מטר", אלא מיקנעם עד לצ'ק פוסט וחזרה. ככה זה כשאני מיודד עם קצין רכב של חברה גדולה- יש גישה לכמעט כל הרכבים הנמצאים אצל העובדים, ואפשר לקבלם לנסיעת "התרשמות".

בנוגע לפאביה נהגתי בה לא "מאות" ק"מ, אלא אלפי ק"מ (אתה לא חשבת שתוך כמעט 5 חודשים שהרכב אצלי אני אסע כמה מאות, נכון?), וזה מדד מספיק מדוייק כדי לחוות דיעה על הפאביה.

בנוגע לבטיחות- אומנם את המידע שאציג כעת אני מודה שקראתי בפורום הזה ממש, אבל לידיעתך, יש יצרנים שמקבלים את הכוכב החמישי תמורת התקנת נורה או זמזם שמתריאה על אי חגירת חגורת בטיחות, או תמורת התקנת מערכות עזר בטיחותיות, ה- ESP למשל (לא קשור לתקנות החדשות של הארגון). במידה והמידע הנ"ל נכון התאוריה שלך איננה נכונה. כאמור- דרוש בדיקה נוספת.

בנוגע להערה על הגיר הרובוטי- מה שאני אומר זה שאני נהגתי ברכב ולא אהבתי את פעולת הגיר, וכמוני עוד רבים אחרים שכתבו על זה בפורמים. נוסף על כך- שים לב שעל 100 קמ"ש הסלד נמצא באיזור ה- 3000 סל"ד והמנוע לא ממש שקט (או ככה זה היה לפחות ברכב שנהגתי עליו)- בעוד הפאביה משייטת ב- 100 קמ"ש על 2100 סל"ד בלבד. אומנם יש לי הילוך נוסף (6 הילוכים), אך אם אם אני נכנס למצב הידני ומשייט על 100 קמ"ש בהילוך 5 בלבד, המנוע לא מגיע בכלל ל- 3000 סל"ד והוא נשמע יותר שקט מהפונטו.

בנוגע להערת האבזור- במידה והייתי מחפש רכב המאובזר לפי מה שאחרים יחשבו עליו ולא לפי הצרכים שלי, הייתי מוסיף גג לבן (מושך תשומת לב), מוסיף רדיו דיסק מקורי עם שליטה מההגה (כדי שמי שייסע איתי יאמר לי "איזה יופי"), הייתי מוסף לוח שעונים מפואר עם תצוגה מפוארת מאותה הסיבה וכ'.

אבל לא. אני לא צריך גג לבן כדי למשוך תשומת לב- מכוער לטעמי. לא הזמנתי ר"ד מקורי כי אני לא צריך, במילא הנסועה מעטה יחסית ולשלם אלפי שקלים על רכיב מקורי שבקושי אשתמש- לא היה לכך צורך, כנ"ל לגבי הלוח שעונים, אז אודה לך לפני שאתה מגיב אם תבדוק את העובדות לעומק, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...