Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שקרתה בסוכות ---> סכום פיצויי הגוף

יקיר
שימו לב! השרשור הזה בן 7484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחג סוכות קרתה לי תאונה עם האופנוע שגרמה לי לנזקי גוף לא רציניים:

פצע\חתך עמוק ברגל וכאבי גב.

התאונה קרתה כשאני האצתי ברמזור (ירוק) ונהג שבא משמאל ניגח אותי.

אותו נהג גם הודה שעבר באדום.

אמבולנס פינה אותי לבית החולים ומשם כבר הכל היסטוריה...

היום קיבלתי בדואר מכתב שבו מפורט כמה אני יקבל על הנזקי גוף - 2000 ש"ח

ציפיתי ליותר! :(

רציתי לשאול אותכם אם שווה לי לחתום ולקחת או לערער ולהיכנס למשפטים וכד'?

האם יש קשר בין זה שהנהג עבר באדום לסכום הפיצויים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצת עם עורך דין?

אני בזמנו נפצעתי בתאונה ועורך דין שלי הוציא לי פיצויים גבוהים משמעותית.

השאלה פה, מה כמות המסמכים הרפואיים שבידיך?

אם יש הרבה ועשית בדיקות - אז יש לך עילה לתביעה ושוב מומלץ ע"י עורך דין.

מאיזה אזור אתה?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעצם שתי מקרים לפניך, אחד הוא האופנוע שאני מניח לפי החתימה שלא נשאר ממנו הרבה, והשני הוא הפציעה הגופנית.

כל מקרה לגופו. הביטוח אמור לסדר לך פיצויים על האופנוע, ובנוסף הוא גם משלם לך על הפציעה הגופנית. אם אתה בעצמך אומר שהפציעה אינה חמורה, ובהנחה שלא עשית הצגות, :mm_blush: אז זאת כמות הכסף שתשולם לך. אתה תמיד יכול לפנות לסוכן ולשאול מה החישוב הכספי לפציעות, יש להם טבלה לדברים האלה.

אם אין לחם, תאכלו עוגות!!!

מארי אנטואנט ברגע של ההארה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה ל-be_roo בהודעה פרטית אני בטוח ששם תקבל תשובה יותר מסודרת

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להפסיד.

גש לעורך דין המתמחה בדברים האלה. עורכי הדין האלה עובדים על 10 אחוז רווח ממה שלקחת, ככה שיש לו מוטיבציה להוציא כמה שיותר.

בתאונה שלי עשיתי את אותו הדבר , והוצאתי בערך פי 4 ממה שקיבלת...

כאבי גב כתוצאה מתאונה ימשיכו לחזור אליך כל הזמן בחילופי עונות וכאלה, וכל פעם שזה יקרה, אתה תקלל את הרגע שהוצאת רק 2000 ש"ח...

אם אתה רוצה שם של עורך דין , יש לי את זה שטיפל בי, הוא יושב בנתניה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית פנה לעו"ד עם כל המידע הרלוונטי שבידיך (תעודת חדר מיון וכו').

2000 ש"ח זה צחוק מהעבודה - אני קיבלתי 4000 ש"ח על תאונה בה הנזקי גוף היו "טיפול" בבי"ח שכלל 3 אופטלגין וכמה ימי ג' (הייתי חייל), וקצת כאבי גב לא רציניים.

עורכי הדין עובדים על אחוזים, אם זכור לי נכון 11% אם הוגשה תביעה והיתה פשרה, או 13% אם הלכו עד הסוף והשופט פסק. (מה שמאוד מאוד לא סביר שיקרה בכזה תיק קטן)

לפעמים הם גם לוקחים "אגרת משרד" בגובה כמה מאות שקלים - תנסה להתווכח ולבטל אותה, אבל אם לא- גם לא נורא.

לגבי האופנוע - פנה לנהג הרכב (או יותר נכון - לביטוח צד ג' שלו) ודרוש פיצוי בגובה מחירון של הכלי ביום התאונה. אל תשכח גם פיצוי על הבגדים אם נקרעו, קסדה אם יצאה משימוש וכו'. אם תהיה בעיה - פנה לעו"ד. העובדה שהנהג הודה שהוא עבר באדום תעזור לך - אני מקווה שיש לך את זה בכתב.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי מתאונת אופנוע (בה לא הייתי אשם אבל זה לא משנה מבחינת פיצוי על נזק גוף) 5000 ש"ח נקי ביד אחרי שכ"ט של עו"ד.

בתאונה נזקקתי לטיפול של חצי שעה בבי"ח עד שגירשו אותי משם כי "אין לי כלום".

אם תרצה...אני אשלח לך בה"פ את שם העו"ד, הוא יושב בבורסה בר"ג.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי מתאונת אופנוע (בה לא הייתי אשם אבל זה לא משנה מבחינת פיצוי על נזק גוף) 5000 ש"ח נקי ביד אחרי שכ"ט של עו"ד.

בתאונה נזקקתי לטיפול של חצי שעה בבי"ח עד שגירשו אותי משם כי "אין לי כלום".

אם תרצה...אני אשלח לך בה"פ את שם העו"ד, הוא יושב בבורסה בר"ג.

מי רוצה לדרוס אותי?.....

:lol:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בכלל נעשתה הפניה לביטוח? או שהם מיוזמתם פנו אליך?

עצה שלי, גש מייד לעו"ד שמומחה לתביעות גוף, זה ישתלם לך!

הם לוקחים משהו כמו 9%+מע"מ מסכום הפיצוי או משהו כזה, שזה כלום לעומת הרווח שיכול לנבוע לך מזה.

אני אשמח להמליץ לך על עו"ד, פנה אליי בה"פ.

מה שכן, אל תוותר על לקחת עו"ד, זה חשוב מאוד!

דבר נוסף הוא שאין שום קשר בין מה שקרה לאופנוע, או לכל רכוש אחר,

ואם אתה אשם בתאונה או לא. מגיע לך פיצוי בכל מקרה, וללא כל קשר

לאשמה בתאונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות:

אל תסכים לקבל שום דבר בלי להתייעץ עם עו"ד.

תביעת הביטוח דרך עו"ד יעלה לך 750ש"ח אגרה קבועה + הסכום הבא:

מוגש כתב תביעה לביטוח+סכום תביעה.

חברת הביטוח בודקת את כתב התביעה, ואת המסמכים הרפואיים ומגיבה בד"כ בהצעת פשרה ראשונית (תמיד ניתן ללחוץ ע"י עו"ד טוב להצעת פשרה יותר גבוהה).

א. אם אתה בוחר להתפשר בלי לגשת למשפט ובלי להגיש כתב תביעה, העו"ד לוקח כ- 8% מסכום הפשרה הכולל.

ב. אם הוגש כתב התביעה לבית המשפט, אבל עוד לא היה משפט והחלטת להתפשר עם חברת הביטוח העו"ד מקבל 11% מסכום הפשרה.

ג. אם הוגש כתב תביעה והיה משפט, ובמשפט זכית (הסכום שאתה דורש מהביטוח בהתייעצות עם עו"ד) העו"ד מקבל 13% מסכום הזכיה.

יש עו"ד שלוקחים בנוסף דמי "טירחה" (אני לא בטוח שזה מקובל על פי החוק, אבל הרבה עושים את זה) שזה סכום של כמה מאות שקלים (מקסימום שאני שמעתי 400ש"ח) וזה כולל העברת ניירות, שליחת פקסים, צילומי ניירת, פקידה ועוד כל מיני שטויות.

מה שאני ממליץ (אני לא עו"ד ולא קרוב לזה, נא להתייעץ עם עו"ד כמובן!), מנסיון שלי ומכרי.

אם יש קייס רציני זה אומר פגיעות רציניות (בד"כ אחוזי נכות של 13% ומעלה), אז ללכת עד הסוף עם התביעה.

אם המכות יבשות ולא רציניות, אבל יש הרבה מסמכים רפואיים שמתארים פגיעות, וסיכון שבעתיד יכול להתפתח נזק (לוקחים מקדם של כחצי שנה), אז להתפשר אחרי הגשת כתב התביעה.

אם המכות ממש לא רציניות ושיטחיות, אז להתפשר לפני הגשת כתב התביעה אבל לדאוג שהעו"ד לוחץ מספיק חזק על חברת הביטוח שתתן הצעה כמה שיותר גבוהה.

יש עוד אפשרות והיא ללכת למומחה מטעם חברת הביטוח (או נטרלי, בתאום עם חברת הביטוח), לשלם לו כמה מאות שקלים (כ-800ש"ח+) על חשבונך והוא זה שיחליט מה מצבך הבריאותי כגורם מהתאונה, ועל פי זה חברת הביטוח תשלם את הפיצויים.

כל מה שכתבתי כאן נכון לתקופה שלפני כשנתיים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על התגובות!

הבעיה היא שאני צריך את הכסף הזה נואשות עכשיו

ולפי מה שהבנתי להיכנס למשפט עם עו"ד זה סיפור של הרבה זמן יחסית.

אבא שלי כבר התייעץ עם עו"ד והוא אמר לו שכעיקרון זה מה שיכולתי להוציא ולא שווה בכלל להיכנס להליכים משפטיים...

אה ודרך אגב, האופנוע הלך טוטאל לוס על פגיעת שלדה מינורית! (עיקום של שני ברגים שמחוברים לשלדה ותופסים את הפלסטיקה + מה שתופס את המנוע)

ולמי שאמר שהכאבי גב יחזרו לי בין העונות - הכאבי גב היו בשביל "ההצגה"

מה שדי הדהים אותי שבאמת לא קרה לי כמעט כלום ואת הייתה חתיכת תאונה!

מזל משמיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לפחות ביטוח על הכלי?

או שספגת את הנזק בעצמך

חובה + צד ג'

ולמה לעזעזל לא תבעת את חברת הביטוח שלו דרך שלך או אנערף איך בכדי לקבל את מלוא הסכום על האופנוע שלך ?!!?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...