Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן GSA - שיפוץ

odednn
שימו לב! השרשור הזה בן 2457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהצלחה!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 351
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהצלחה בשיפוץ אני רואה המון השקעה ברכב מצדך.

אם אתה זקוק לחלקים שעשוים ממתכת או צירים למיניהם דבר איתי בפרטי ואני אנסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועה שאומרת שבקרוב יהיה לך רכב עם מזגן

מזל טוב על הרכב לחלקים ועוד עם מזגן כל הכבוד

עם אתה מעונין יש לי דסקיות ברקס חדשות

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין, שקנית את האוטו של אסף בסוף? -כי, אם כן- לפי איך שהוא נראה, דווקא הייתי מנסה לשמור אותו בשלמות, אולי כן תחזיר אותו לכביש פעם! בינתיים אתה יכול להשתמש בחלקים, ואחרי זה, עם הזמן, להחזיר את הכל, ולהשמיש את האוטו! זה בתנאי, כמובן, שתמצא מקום לאחסנו...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין, שקנית את האוטו של אסף בסוף? -כי, אם כן- לפי איך שהוא נראה, דווקא הייתי מנסה לשמור אותו בשלמות, אולי כן תחזיר אותו לכביש פעם! בינתיים אתה יכול להשתמש בחלקים, ואחרי זה, עם הזמן, להחזיר את הכל, ולהשמיש את האוטו! זה בתנאי, כמובן, שתמצא מקום לאחסנו...:roll:

הקדמתה אותי

התקשרתי, ניסיתי אבל נענתי שמישהוא הקדים אתי....

אז מה? יש מקור לחלקי חילוף?

אפשר(ביס) להשתתף בקניבליזים?

זוכר שרציתה לבנות על ה GS שלי?

רואה את התמונות ומקנה, שיש לך יום שישי ויכולת ....

בנתיים אני נהנה מהמעט שיש לי....

עברה טסט פעם שניה

ואני העברתי אותה כ 50 ק"מ בחצי שנה (לא רע נכון?)

שוב בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועה שאומרת שבקרוב יהיה לך רכב עם מזגן

מזל טוב על הרכב לחלקים ועוד עם מזגן כל הכבוד

עם אתה מעונין יש לי דסקיות ברקס חדשות

הי,

אז אכן נתחדשתי ברכב של אסף.

נרכש בעיקר בשל המזגן ודוד האגזוז.

מצבו של הרכב, אע"פ שנראה טוב בתמונות, הינו ירוד חיצונית ופנימית.

במחיר הקניה קיבלתי גם מספר חולדות והרבה שברי פקאנים All over the place.

אין לי כוונה להעמידו אלא לשימוש בחלקים האמורים ובקטנות לפי הצורך.

אז כך :

יש את הרכב אותו אני משפץ.

בעבר רכשתי רכב שלם במצב טוב ! לחלקים (לא ננגע).

כעת רכשתי רכב נוסף לחלקים אבל עם מזגן.

ואף רכב לא על הכביש...בינתיים

arielb - אצור עימך קשר בנוגע לדיסקיות בלם בעתיד הקרוב (איזה מהן ? קדמי, אחורי או בלם יד).

gluk - לא שוכח את עזרתך.

מגאן קבריו - תרצה עזרה כל שהיא ; ספרות, קישורים זמינים וזולים לחלקים או סתם ידע, דבר איתי.

וגם אסף זכור לטוב.

27-04-08_1611[1].jpg

27-04-08_1612[1].jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום חברים

לאחר תקופת צינון לא קטנה...ממשיכים בעצלתיים.

מהרכב (לעיל) שנקנה לחלקים פירקתי את המזגן.

המזגן אינו מקורי ולשם הרכבתו היה צורך בחיתוך כונס האוויר.

רדיאטור המזגן הותקן בתחתית הרכב מאחורה עם קילומטרים של צנרת. גם במקומו החריג היה צורך לנסר חלק מתושבת הרכב האחורית ע"מ שיהא קרוב כמה שיותר לרצפת הרכב ורחוק מן הקרקע (במצב נייח ללא לחץ הידראולי, המרחק בין רצפת הרכב לקרקע לא עולה על 10 ס"מ !!).

לכשיגיע המועד אולי נחשוב על פתרון אחר למיקום הרדיאטור בתא המנוע אולי על חשבון קופסת החימום/איוורור + גלגל רזרבי.

עוד חזון למועד....

תמונה007.jpg

תמונה008.jpg

תמונה020.jpg

תמונה042.jpg

תמונה014.jpg

תמונה023.jpg

תמונה037.jpg

תמונה039.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

אז התכוונתי כבר לשלוח את הרכב לפחחות אבל דגדג לי קצת והחלטתי לחדש את תושבת הגלגלים האחורית, גם ע"מ לאפשר לפחח לתקן + לזפת את גחון הרכב האחורי.

התושבת מכילה את טנק הדלק וכן את הקורקטור האחורי - מכוון גובה הידראולי - שזורק שמן לבומבות האחוריות וממנו לברקסים האחוריים בעת הצורך.

לאחר לימוד הצנרת המוליכה והחוזרת, יצאתי לדרך.

תמונה059.jpg

תמונה060.jpg

תמונה061.jpg

תמונה062.jpg

תמונה063.jpg

תמונה068.jpg

תמונה049.jpg

תמונה066.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד קצת תמונות בנושא.

האחרונות לאחר ניקוי גחון הרכב + בתי הגלגלים באמצעות גרניק לקראת הכנה לזיפות.

ככלל לא ניכרים בעיות חלודה רציניות.

תמונה075.jpg

תמונה083.jpg

תמונה086.jpg

תמונה025.jpg

תמונה043.jpg

תמונה155.jpg

תמונה153.jpg

תמונה157.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! מדהים! מדהים!

בהצלחה בפרוייקט הלא פשוט בכלל הזה, מי ייתן ולא יחסר הכוח בידך, הממון בכיסך והברק בעיניך עד אשר יושלם הפרוייקט.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! אתה משקיע!:-)8) בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...