Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיה שמעסיקה אותי כל החיים : נוזל קירור, למה צריך להתייחס להמלצות יצרן

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נוזל הקירו Glysantin G30 מתאים לכול סובארו.

תוכל לרכוש את הנוזל בצ'מפיון והוא נקרא G12 PLUS.

תמורת 44 ש"ח לבקבוק של 1.5 ליטר, לא מהול.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמורת 44 ש"ח לבקבוק של 1.5 ליטר, לא מהול.

ז"א שאני צריך למהול אותו עם מים? או חומר אחר

יש עוד מקומות שאפשר לרכוש אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. דרוש למהול אותו עם מים.

מנוסים ממני הסבירו לי שצריך למהול עם מי ברז ביחס של 1:1. אני "השקעתי" ולקחתי מים מסוננים. אם אתה רוצה להשקיע עוד יותר אולי תרתיח אותם לפני כן ע"מ שיכילו פחות אבנית.

לגבי מקום קנייה: במחנה הפליטים בו הוריי גרים (וסליחה מראש עם כל הקריית-גתים פה) אין כ"כ הרבה אפשרויות, לכן פניתי לצ'מפיון וזהו.

ד"א, מוסכניק אחד אמר לי שיש נוזל קירור לגרמניות הללו שהוא משו-משו , ואין עליו, אתה פותח ראש אחרי 3 שנים הכל חדש, אבל החומר הזה עולה 90 שקל לליטר. אם אתה משקיען ועמוס, תתחיל לחפש כזה. אין לי מושג מה זה בדיוק

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

במוסך מורשה של רנו בבאר שבע המליצו לי על נוזל קירור שנקרא: blue anti-freeze, של חברת: silver hook

עולה 40 ש"ח לליטר אחד, כולל מע"מ

מישהו מכיר? יודעים את זה מומלץ?

אם לא- איזה נוזל קירור מתאים לרנו מגאן קלאסיק? אני אשמח שזה יהיה נוזל קירור שקל למצוא בחנויות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בדף הנתונים מופיע שהרכב התרכיז הוא אתילן-גליקול בלבד ללא פירוט כלשהו על חבילת התוספים (אם יש בכלל).

בשורה התחתונה - "רצינותו" של דף הנתונים מצביעה על איכותו של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה חומר מדובר?

מה התכונות שלו?

לאילו מתכות הוא מתאים (אלומיניום? מתכות ברזליות? נחושת? מגנזיום?)

השווה לדף נתונים של יצרן נוזלי קירור מוכר והיווכח בהבדלים (המשמעותיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נוזלי קרור מסוימים שאסור לערבב עם נוזל הקרור המקורי ברכב בשל היבצרות פעולה כימית בין הנוזלים שגורמת לשיתוך והרס רב ראו הוזהרתם

joni

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב שמתאים לכל סוגי ראשי המנוע כולל לאלומיניום.בקיצר החלטתי לשים זאת יחד עם מים מזוקקים

אם לא שמת לב, זה גם מה שכתוב על האריזות של כל נוזלי המיץ הירוק מתוצרת חברות "שקר כלשהוא" למיניהן הנמכרים במקומות שונים. הרכב הנוזל אינו ידוע, מכאן שטיבו לא ידוע ואיכותו מוטלת בספק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...