Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 VS גולף V5

MAHAL
שימו לב! השרשור הזה בן 6408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעונין לקנות רכב ואלו 2 הדגמים שאני מיתלבט בניהם אני ישמח לדעת מה ה+ וה- של הרכבים האלו

תודה

HU: Premier 860MP AMP1: LANZAR 2000D

AMP2: LANZAR HTG434 REAR: PIONEER TSA6991S

FRONT: FOCAL K2P SUB: 2PIONEER 306C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע V5 של הגולף, נכשל בגדול.

מנוע לא יעיל, בזבזן דלק בצורה מטורפת (ברמה של GTI)

אותו בלוק מנוע של הV6 רק במקום בוכנה, יש משקולת.

אם כבר אז תמצא לך GTI , תהנה ממנה הרבה יותר, או V6

לגבי המאזדה 3 , שחכמים ממני ייכתבו את המינוסים שלה, כי אין לי ניסיון איתה.

מנסיעה של כמה פעמים, רק הבחנתי שיש לה הגה מ-ע-ו-ל-ה , בניגוד לגולף

שההגה לא מתקשר , לא מדבר, לא מתפקד :wink:

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה, כמו שאמרו לפני הגה מעולה, והתנהגות כביש טובה.

מאובזרת ביותר (6 כ"א אוויר, מערכת בילט אין וכ'ו) די בטוחה, 4 כוכבים בטיחות, כנ"ל הגולף.

חסרונות - צפופה, איכות פנים לא הכי טובה, נפוצה כמו אוויר, וסחירות לא בשמיים.

גולף - רכב יותר יחודי, איכותי וחזק יותר.

בקשר ל3, אתה מדבר על 2.0 לא?

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל, למאזדה יתרון בולט על גולף דור 4 במבחני הריסוק, אין פרמטר אחד בו במאזדה לא עולה על הפולקסוואגן. בנוסף לכך, המאזדה מבחינה ספורטיבית עדיפה משמעותית (למעט כוח מנוע) על הגולף האנמית. ההגה שלה מתקשר ועדיף שולי האחיזה בה גבוהים משמעותית והיא הרבה, אבל הרבה יותר, מהנה לנהיגה.

בנוסף לכך היא מרווחת יותר מהגולף (בעיקר בגרסת החמש דלתות) ושימושית יותר. שני המכוניות לא נוחות ביחס לחלופות האחרות, למרות שבמאזדה לפחות אתה מקבל הנאה מנהיגה.

התחום בו הפולקסוואגן עולה על המאזדה זה שהיא שקטה יותר תחושת החומרים נעימה יותר, למרות שהאיכות שלהם לא גבוה (ביחס למאזדה) ומקדם התדמית שלה, בין השאר בגלל שהיא לא נפוצה כמו המאזדה, גבוהה יותר.

בקיצור במידה ואתה מחפש קומפקטית עם פלפל, מאזדה זו התשובה.

במידה ואתה מחפש פוזה, הגולף היא הבחירה.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהאיכות שלהם לא גבוה (ביחס למאזדה)

לא נכון. לגולף יש תחושה עדיפה מאשר למאזדה שאיכות הפלסטיקים בחלק ניכר מהמקומות זולה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכוונה שלי היתה למנוע 2000 אז ממה שאני מבין עדיף ללכת על המאזדה 3 שיש לי אפשרות לקנות שנת 2007 לעומת גולף 2003.

תודה רבה לכל העונים ואם יש עות תגובות אני ישמח לשמוע

HU: Premier 860MP AMP1: LANZAR 2000D

AMP2: LANZAR HTG434 REAR: PIONEER TSA6991S

FRONT: FOCAL K2P SUB: 2PIONEER 306C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני הייתי הולך על המאזדה 3. עדיפה מבחינה דינמית, ביצועים פחות או יותר זהים, הרבה יותר חדשה! בכלל רכב חדש באחריות לעומת רכב בן 3.5 שנים, אחזקה זולה יותר למאזדה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. לגולף יש תחושה עדיפה מאשר למאזדה שאיכות הפלסטיקים בחלק ניכר מהמקומות זולה מאוד.
אתה לא קורא את מה שכתבתי? בפרוש כתבתי שהתחושה בגולף עדיפה ונעימה יותר. אולם איכות החומרים, משמע, היכולת והעמידות שלהם לאורך שנים (גם מנסיון משפחתי/חברי וגם עפ"י סקרי אמינות) עדיפה אצל המאזדה, בוודאי שמדובר על רכב חדש דנדש לעומת רכב בין ארבע.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים פחות או יותר זהים,

the 2.3liter v5 20v vag engine is one piece of shit, but still,in the manual v5, the straight line performance much better than the 2liter mazda 3

but in overall, the mazda much better car, there is nothing to compare

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...