Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רנו" פרסמו מבצעים החודש - שפניתי לחברה - הכל השתנה- מישהו עבר את זה ?

שמעוני1900

פוסטים מומלצים

היי, החודש פרסמו רנו באתר מבצע :רנו מבצע מאי 2024

היו הרבה הנחות מזומן ואבזור , פניתי ל חברה בשני סניפים, הם מתעלמים ממחירי המבצע - מקשקשים ודופקים מחירים בשמיים - לרגע הרגשתי שאני לא בחברת אם  - אלא קונה מסוכנות רכב שקונה מהחברה!!

מישהו נתקל בכזה דבר ברנו ? או שזה כך בכל החברות ? 

הרבה זמן לא קניתי רכב !! 

עריכה אחרונה על ידי שמעוני1900
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך קורה לי בכל "אירוע מכירות מיוחד" שמבטיחים מבצעים הנחות והטבות ואתה מגלה איזה 0.5% על מימון וצבע מטאלי בהנחה של 500 שקל!

אם ממש כתוב מחירים נראה לי שהחוק מחייב אבל לך תוציא את זה מסוכן

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, מסקרנות, 

באיזה רכב של רנו חשקה נפשך? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, discoTD5 כתב:

באמת, מסקרנות, 

באיזה רכב של רנו חשקה נפשך? 

אולי ארקנה - מצאתי בה כל מה שצריך - שמעתי על נוחות נסיעה ובידוד רעשים וכו'... רוצה לנסות ... רק הפחידו אותי מתקלות במנוע בגלל התחממות ?😑

עריכה אחרונה על ידי שמעוני1900
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תרמוסטט שנוזל במנועי 1.3. אבל כבר יש גרסה חדשה יותר לחלק שלהבנתי פותרת את הבעיה, כך שלא רלוונטי לרכב חדש. ואם בארקנה זה לא המנוע הזה, אז בכלל אין קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן על הדגם ההיברידי. קודם כל, בכניסה וביציאה מהרכב "זכיתי" לדפוק את הראש בקורת הדלת (ואני אדם בגובה ממוצע) בגלל הצורה האליפסית. בנסיעה נשמע רעש מוזר כאשר המנועים החשמלי והבנזין משתלבים או מפסיקים. בתשובה לשאלה באולם התצוגה ענו "ככה זה". אז הבנתי שאין מה להמשיך איתם. בצע נסיעת מבחן לפני כל התקדמות לגבי המחיר. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yahaga כתב:

עשיתי נסיעת מבחן על הדגם ההיברידי. קודם כל, בכניסה וביציאה מהרכב "זכיתי" לדפוק את הראש בקורת הדלת (ואני אדם בגובה ממוצע) בגלל הצורה האליפסית. בנסיעה נשמע רעש מוזר כאשר המנועים החשמלי והבנזין משתלבים או מפסיקים. בתשובה לשאלה באולם התצוגה ענו "ככה זה". אז הבנתי שאין מה להמשיך איתם. בצע נסיעת מבחן לפני כל התקדמות לגבי המחיר. בהצלחה.

נהגתי על 1.3 . לא הרגשתי רעש כביש או רוח - היה האחלה.  רק הרגשתי לא נוח על החלפה קדימה ורוורס, כאילו יש כך קטע שהרכב נתקע או "האנד ברייק" ישר נכנס לפעולה !  ובמהירות נמוכה לפני רמזורים כאילו הוא רוצה לעצור לגמרי - דומה יותר לחשמלי !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...