Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במחשב גיר

ItayG2112
שימו לב! השרשור הזה בן 627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ברשותי מאזדה 3 2011 ספיריט 2.0.

לפני יומיים כשהנעתי את הרכב נדלקו 3 נורות, מנוע, גיר (AT) ובקרת אחיזה. כאשר אני מעביר לרוורס אני מקבל שתי בעיטות וכשמעביר לדרייב בעיטה אחת. כשאני מנסה להאיץ האוטו ממש זוחל. אחרי כמה דקות נעלמות נורות הגיר והבקרת אחיזה ונשאר המנורת מנוע ומרגיש שהאוטו נוסע כרגיל.

במוסך עשו בדיקה במחשב והופיע קוד : U0101

ורשום שאין תקשורת עם הTCM.

אמרו לי שיש צורך להחליף מחשב גיר. בינתיים אמרו שלא מצאו תחליף והאפשרות שלי זה שיפוץ מחשב גיר באיזור ה2500₪.

בררתי עצמאית עם מקום שטוען שהוא מטפל במחשבי גיר והציעו לי שם:

דיאגנוסטיקה - 250₪ + מעמ

פירוק והרכבה של המחשב - 250₪ + מעמ

ושיפוץ חלקי 1000₪+ מעמ

ובמידת הצורך שיפוץ מלא 1500₪ + מעמ.

יחד עם אחריות של שנה על השיפוץ, ובמידה ושיפוץ חלקי לא הספיק אז אני יכול לחזור לשלם את ההפרש לשיפוץ המלא.

רציתי לשמוע דעות על הבעיה שיש לי, ועל הפתרונות המוצעים לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

בעיה מוכרת, המחשב יושב על הגיר שבתורו" מטגן" את המחשב ושורף אותו. 

לגבי המחיר, אני לא יודע, ממליץ לך להתייעץ עם יניב גירים מסגולה. 

בנוסף, לאחר החלפת מלשב הגיר, בתור פעולת מנע, תבקש שירחיקו את המחשב מהגיר, למנוע בעיה עתידית. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה.

אציין גם שאני נמצא באיזור חיפה והמקום שמשפץ את המחשב נמצא במרכז כך שאולי אין סיבה לנסוע בשביל מחירים שהם דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...