Jump to content

ItayG2112

 • פרסום הודעות

  13
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות ItayG2112

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. כל הדוגמאות שהעלתי, קרוב לוודאי שזו תוצאה של צבע שנאכל בגלל לשלשת או שיכול להיות משהו אחר(כמו התמונה עם הכתמים הזעירים)?
 2. קניתי רכב משומש ואני מעוניין לתקן את הבעיות צבע שיש. אשמח לדעת איך והאם אפשר לתקן באופן עצמאי את הבעיות, או עדיף לפנות לבעל מקצוע.
 3. יש לי מאזדה 3 2.0 2011 160 ק"מ, לצערי כן נפלתי לצמיגים סינים שיוצרו באוגוסט האחרון, החלפתי כשבאתי לתקן פנצר אבל מצאו שחיקה לא שווה בצמיגים. בדיעבד הייתי צריך להתעקש על מותג מוכר אבל לא עשיתי את זה. הרכב קופץ קצת בנסיעה אבל לא משהו רציני מידי, לא יודע איך לתאר את המדרגים האלו, הריבועים על הצמיג הם בגבהים שונים.
 4. השבוע החלפתי צמיגים ועשיתי כיוון פרונט, אחרי הכיוון פרונט חזרתי אל הפנצ'ריה שבה אמרו לי שיש לי מדרגים בצמיגים האחוריים, וצריך לבדוק את הבולמים. הוא הפנה אותי למקום בו עשו לי את הבדיקה ללא עלות במכונה. בבולמים הקדמיים יצא מעל 70 אחוז, ובאחוריים בולם ימני 60 אחוז ושמאלי 42. הוא אמר לי שזה לא עניין דחוף אבל גם לא רעיון רע להחליף עכשיו. שאלתי אותו על מחיר וביקשתי בולמים של קייבה, כיוון שעשיתי אצלו כיוון פרונט לפני יומיים הוא אמר שיעשה כיוון פרונט עליו. ההצעת מחיר שלו הייתה 2 בולמים של קייבה + עבודה + כיוון פרונט: 880₪ כולל מע"מ. זה הוא רכב ראשון שלי ולמדתי בדרך הקשה שלפני כל טיפול כדאי ל
 5. יש לי מאזדה 3 דגם ספיריט 2.0 2011, עכשיו אני יודע שהרכב הזה ידוע בצריכת הדלק שלו, אבל עניין אותי לדעת האם זה נורמאלי לרכב הזה. היה חודש בו עשיתי רק נסיעות עירוניות וטנק מלא נגמר לי אחרי סביבות ה 320 ק"מ. זאת אומרת מעל 10 ל' ל100 ק"מ, אם זה לא תקין ממש אשמח לדעת מה אפשר לעשות בעניין.
 6. אוקיי, העניין שהחול הזה נדבק גם כן לשמשות, מה שמפריע במידה ויש גשם כי המגבים לא מצליחים להזיז את המים
 7. יום אחד אחרי הגשמים שמתי לב שיש לי על הרכב מן גרגרים כאלה. מרגישים כמו גרגרי חול שדבוקים על הצבע והחלונות. ניסיתי לשטוף את הרכב לבד אבל גרניק סבון ומיקרופייבר לא הורידו את הגרגרים האלו . אני יודע שבבניין לידי ניקו חול מהקירות החיצוניים בעזרת לחץ מים אבל חוץ מזה לא יודע מה זה עוד יכול להיות, ואיך הגיוני שזה לא יורד פשוט בעזרת מים ואחרי עוד גשמים.
 8. הטיפול האחרון שלי היה באוגוסט, והחלפתי צמיגים קדמיים השבוע, והוא החליף את האחוריים עם הקדמיים שוב. זה בסדר אז?
 9. כשעשיתי כיוון פרונט ברכב הגלגלים הקדמיים שלי הועברו אחורה ולהיפך, כשביקרתי במוסך מורשה מאזדה לטיפול הם החזירו את הגלגלים לאיך שהיו לפני. יש לי מאזדה 3 ספיריט 2011. האם באמת יש הבדל?
 10. תודה חבר'ה. זה רכב ראשון שלי כנראה מהלחץ אני פשוט סומך על אנשי המקצוע. שיעור לחיים. לגבי הפנצר אני חושב שהיה מסמר בתוך שלולית או שנסחף לכביש כי זה היה אחרי הצפות משוגעות בחיפה.
 11. נתנו לי ואוצ'ר לכיוון פרונט, והוא גם אמר לי לחזור אליו אחרי שיראה שהכל בסדר. גם לא ניסו לדחוף לי סתם דברים מיותרים. חוץ מזה כדאי לעשות משהו עכשיו? או להשאר עם הצמיגים האלו?
 12. הכוונה שנכנס לי מסמר לגלגל מכאן הפנצ'ר שאלתי אותו גם למה המחיר ככה גבוה, והוא אמר לי שבגלל שזו מידה שאין בהרבה רכבים, אז המחיר להביא את המידות האלה שכביכול "נדירות" זה יקר
 13. קיבלתי פנצ'ר בעקבות המזג האוויר שיש לאחרונה, הגעתי לפנצ'רייה עם המון חוות דעת טובות והשירות היה מאוד טוב (אריק צמיגים בחיפה למי שמכיר). הוא גילה שחיקה בצמיגים בגלל כיוון לא טוב, הביא אותי לראות ואכן הייתה שחיקה לא שווה אז הסכמתי שיחליף את שתי הצמיגים הקדמיים. הוא הציע לי צמיגי ilink סיניים 205/50r17 ב350₪ ליחיד שלטענתו היו יותר טובים מהנוכחים שהיו של mazinni. אז הסתקרנתי לדעת אם מישהו מכיר או שמע, והאם הוא עקץ אותי בעצם? אציין גם שהנסיעה מרגישה טובה
×
×
 • תוכן חדש...