Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Info car -מה ההבדל בין שני קבלת מידע על הרכב שלי לבין קבלת מידע על רכב שאני קונה?

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

image.thumb.png.d75d3305544245054061bd8362d68ec6.png

https://www.infocar.co.il/

Info car -מה ההבדל בין שני קבלת מידע על הרכב שלי לבין קבלת מידע על רכב שאני קונה?  מי שיש לו ניסיון יכול לשתף אותי במידע שהוא קיבל בכל אחד מהם....  ותוך כמה זמן נשלח לו המידע... 

עריכה אחרונה על ידי אסיף-יוסף תמם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, om2 כתב:

אין הבדל

מגיע אותו דו"ח בדיוק

וזה מגיע למייל כמה דקות אחרי ההזמנה (כך היה אצלי )

מוזר, כי  הדוח של בעל הרכב אני לא יכול להזמין... כלומר ציפיתי שיהיה מידע שונה לבעל הרכב ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הזיהוי הוא על פי ת.ז וכרטיס אשראי

אבל בוודאות מקבילים את אותו הדו"ח

החצי השנה האחרונה יצא לי להוציא דו"ח לרכב שלי ולרכב שרציתי לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, om2 כתב:

אם אני לא טועה הזיהוי הוא על פי ת.ז וכרטיס אשראי

אבל בוודאות מקבילים את אותו הדו"ח

החצי השנה האחרונה יצא לי להוציא דו"ח לרכב שלי ולרכב שרציתי לקנות

הזוי,אז מה ההגיון לעשות שני לחצנים -עבור בעל רכב ועבור קונה אם זה אותו דוח... 

עריכה אחרונה על ידי אסיף-יוסף תמם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כדי לקבל דוח תביעות ביטוח אתה חייב צילום של רשיון הרכב כעת . מי הבעלים , מספר תעודת הזהות שלו ועוד מספר פרטים .  כמובן שבמגרשים לא יתנו לך את המידע הזה . מדובר בעיסקה שלא בתום לב ובאי גילוי נאות . אם מסרבים לתת לך את הפרטים כבר משהו חשוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור מאוד . אם התאונה תוקנה באופן פרטי ולא דווחה לחברת הביטוח אז אין מידע . חברות ליסינג או השכרה לא מבטחות את הרכבים שלהם בביטוח מקיף או צד ג מטעמים כלכליים . כאשר רכב נפגע הן מוציאות כסף מעצמן ומתקנות אותו . בדרך כלל , אחד שמבין מזהה רכב שעבר תאונה . המרווחים אינם זהים , המכשיר שבודק עובי צבע מזהה את המקומות שנצבעו ויש סימני צבע על הגומיות ופסי הקישוט . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, איילצבי כתב:

ברור מאוד . אם התאונה תוקנה באופן פרטי ולא דווחה לחברת הביטוח אז אין מידע . חברות ליסינג או השכרה לא מבטחות את הרכבים שלהם בביטוח מקיף או צד ג מטעמים כלכליים . כאשר רכב נפגע הן מוציאות כסף מעצמן ומתקנות אותו . בדרך כלל , אחד שמבין מזהה רכב שעבר תאונה . המרווחים אינם זהים , המכשיר שבודק עובי צבע מזהה את המקומות שנצבעו ויש סימני צבע על הגומיות ופסי הקישוט . 

וע"י בדיקה (שתעלה לנו 500 שח במקרה הטוב) יעלו על הבעיות שאני הקטן לא אדע?

או שהם רושמים על הכל X....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אמורים לעלות על פגיעות משמעותיות.

זה לא אומר ש100% שכל שפשוף שנצבע יתגלה.

אבל לא אמור לקרות מצב שרכב עבר תאונה. תוקן וזה לא יתגלה בבדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעזרת מד עובי הצבע קל לדעת מה נצבע . עדיף שיהיה לך אחד כזה .  בבדיקה יעלו על הבעיות . בשאר הדברים הם רושמים X ככיסוי תחת . גיר הם לא בודקים , מערכת חשמל הם לא בודקים . תתאמן על מכוניות ברחוב ותראה שאפשר עם קצת מאמץ למצוא את הפגמים והתיקונים . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...