Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באופן שיש בו כדי להפריע ולסכן או לעכב את התנועה או את העוברים בדרך.

שימו לב! השרשור הזה בן 447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה השאלה? האם מיצובישי מפריעה לתנועה? אז התשובה כן. במיוחד רואים זאת בתמונה שאיוניק עובר לנתיב נגדי כדי לחלוף על פני מיצובישי

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכדי שפת המדרכה צבועה באדום-לבן. נצד שני - אמנם התמונות קצת צרות, אבל נראה שרבים חונים לאורכה..

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

לא בכדי שפת המדרכה צבועה באדום-לבן. נצד שני - אמנם התמונות קצת צרות, אבל נראה שרבים חונים לאורכה..

כל הרכבים ושורה קבלו דוח 🥺🥺

האם אני יכול לעשות ערוע 

כל החניון היה מלא ולא הצלחתי למצוא מקום להחנות את הרכב, איך אני יכול למצוא תירוץ לביטל את העבירה ؟؟!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם אה נכה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שזה נראה בתמונות - העילה היחידה לערעור (שלא תזרק מכל המדרגות), היא למילוי הוראות כל דין.

במילים אחרות - לא נראה לי שיש עילה שתחזיק מים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2022 בשעה 18:10, Sweekra כתב:

כל הרכבים ושורה קבלו דוח 🥺🥺

האם אני יכול לעשות ערוע 

כל החניון היה מלא ולא הצלחתי למצוא מקום להחנות את הרכב, איך אני יכול למצוא תירוץ לביטל את העבירה ؟؟!!

אני מצטער אבל אתה לא. אין שום דרך משתלמת לבטל את הדו"ח הזה. 

יש מדרכה אדום לבן. יש נתיב נסיעה. זה שרכבים אחרים עשו משהו לא חוקי לא אומר שלך מותר. 

פשוט איזה מישהו אחד החליט 'אם אין חניה, אז הוא יחנה באמצע הכביש ומשם כולכם נגררתם אחריו. זה לא טיעון שישכנע אף שופט. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך באמת עוברים בכביש כשאתה חוסם נתיב? 

האדום - לבן נועד לאפשר זרימת התנועה בכביש, לא על המדרכה ולא לחוצי הכביש. אל כך הגדר כמעט לא משפיעה. למה "כמעט" - כי, בכל זאת, היא גוזלת כמה ס"מ בודדים מרוחב הנתיב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אם חנית באמצע הפרעת לתנועה.

מילון הדוח (בטשטוש פרטים מזהים) וצילום הרכב במקום - על ידי הפקח או על ידך - יסייעו להבין את הסיטואציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...