Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה צריך לבדוק כאשר הולכים לרכוש רכב 2010-2012?

בא לי מרצדס
שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, 

יש סוחר רכבים שמפרסם כל מיני רכבים למכירה, ויש שני רכבים שמעניינים אותי בתקציב של 25K~. 

עכשיו, כשאני מגיע איתו לבדיקת הרכב במכון בדיקה - למה עליי לצפות? 

אני לא מצפה שהרכב יהיה נקי מתאונות, לא מצפה שכל המסמך בדיקה יהיה נקי מליקויים של בלאי. 

בכל זאת, רכב ישן, סביר להניח שיש בלאי טבעי, וסביר להניח שהרכב עבר תאונה כזאת או אחרת. 

איך אני אדע, לאחר הבדיקה, האם כדאי להתקדם לרכישה או אולי לוותר ולדלג לרכב הבא? 

אשמח לקבל עצות. 

אגב, מבין השניים, באיזה רכב הייתם בוחרים לפי הנתונים/תחושת בטן? 

image.thumb.png.252ccaa0897ff3e9c79d170057b9d7c7.png

image.thumb.png.c28d74a738a574c51042f8e03ea8daf1.png

עריכה אחרונה על ידי בא לי מרצדס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים ״עממים״מתחת לגיל 7-8 כבר לא שווים הרבה(באופן יחסי)וכל מכון בדיקה יוציא על הכל x אחד גדול. 

ממליץ ללכת לפחח שלך+מוסך שאתה מכיר לחוות דעת על הרכב,יותר יעיל.

ודוח סליקה לגבי תביעות וזהו. 

ללכת למכון בדיקה בישביל רכב בן 10 זה בזבוז זמן,כמו לבקש היסטורית טיפולים 10 שנים אחורה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך ניסיון בקניית רכב (וגם אם יש), אתה צריך קודם כל "להזהר" מהסוחר (יש פה פוסטים רק על זה) ולבדוק אותו, ואני מתכוון לבדוק אותו מהרגע הראשון של שיחת הטלפון ועד לבדיקת הניירת של הרכב (עוד לפני כל בדיקה במכוון בדיקות).

אין תחושת בטן באיזה רכב לבחור אם אינך יודע את מצבו (ראית את הרכבים במציאות ?)

אגב, לא ראיתי עוד רכב עם חלונות שלא מתרוממים (באיזשהו אופן זולת אם הם תקולים).

• מצחיק 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית הולכים למכון שאתה בוחר.

לפני שלוקחים את הרכב מבקשים דוח סליקה, היסטורית טיפולים.

הבוחן אמור להסביר את תוצאות הבדיקה, כמו כן אתה יכול לעלותצאת הטופס לפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא את הדגם שמוצא חן בעינך ותואם את הדרישות שלך והתקציב, אחר כך תסתכל על המודעות תראה את המצב פחחות שלה וצבע, ואם אתה חושב שאתה רוצה "ללכת" עליה, תתקשר למוכר ותבקש פרטים לדוח סליקה עולה כמה שקלים ויש לך היסטוריית תאונות, תאונות מורידות מערך ותאונות קשות עדיף לא להתעסק. נניח שדוח סליקה נראה טוב יחסית אבל יש משהו קטן אתה תזכור ותשתמש בזה להורדת המחיר תגיע תראה את הרכב תעשה נסיעת מבחן ותבדוק את הדברים היקרים יותר קודם תראה שהרכב נוסע כמו שצריך, מעביר הילוכים נכון, לא רועד יותר מדי, לא רועד בתאוצה במהירות גבוה או נמוכה, מזגן קור וחום עובד כמו שצריך, אין רעשים מוזרים בולמים חלודה שלא יוצא אגזוז ועשן.. יש מדריכים מפורטים באינטרנט שאני ממליץ שתעיף מבט עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Coldfurys כתב:

תמצא את הדגם שמוצא חן בעינך ותואם את הדרישות שלך והתקציב, אחר כך תסתכל על המודעות תראה את המצב פחחות שלה וצבע, ואם אתה חושב שאתה רוצה "ללכת" עליה, תתקשר למוכר ותבקש פרטים לדוח סליקה עולה כמה שקלים ויש לך היסטוריית תאונות, תאונות מורידות מערך ותאונות קשות עדיף לא להתעסק. נניח שדוח סליקה נראה טוב יחסית אבל יש משהו קטן אתה תזכור ותשתמש בזה להורדת המחיר תגיע תראה את הרכב תעשה נסיעת מבחן ותבדוק את הדברים היקרים יותר קודם תראה שהרכב נוסע כמו שצריך, מעביר הילוכים נכון, לא רועד יותר מדי, לא רועד בתאוצה במהירות גבוה או נמוכה, מזגן קור וחום עובד כמו שצריך, אין רעשים מוזרים בולמים חלודה שלא יוצא אגזוז ועשן.. יש מדריכים מפורטים באינטרנט שאני ממליץ שתעיף מבט עליהם.

איזה פרטים צריך לבקש לדוח סליקה? איך זה עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, simi88 כתב:

איזה פרטים צריך לבקש לדוח סליקה? איך זה עובד?

תאריך הבעלות של הרכב (לפי רשיון הרכב)

ת.ז בעל הרכב מספר רכב  https://www.slika-ins.co.il/

עריכה אחרונה על ידי Coldfurys
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Coldfurys כתב:

תאריך הבעלות של הרכב (לפי רשיון הרכב)

ת.ז בעל הרכב מספר רכב  https://www.slika-ins.co.il/

כאשר הרכב במגרש/סוחר 

איזו ת.ז. צריך של בעל המגרש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, simi88 כתב:

כאשר הרכב במגרש/סוחר 

איזו ת.ז. צריך של בעל המגרש?

תשאל את הסוחר על מי רשום

עריכה אחרונה על ידי Coldfurys
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...