Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג צעיר + תינוק ב50-60 אלף ש"ח או שאולי בכלל כדאי ליסינג?

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במגרש מוכר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון לג'אז קומפורט פרטית 2017 עם 53 אלף קילומטרים אין מה לעשות במגרש הסוחרים , אם הוא תקין ולא עבר תאונה רצינית.
רכבים כאלה נמכרים תוך שעות במחירון מלא.
תבדקו טוב את נושא התאונות.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לקבל דו"ח סליקה מהסוחר? אם כן איך זה מתבצע מישהו יודע? שלא יערבב אותי

יש דרך לקבל דו"ח סליקה מהסוחר? אם כן איך זה מתבצע מישהו יודע? שלא יערבב אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם היינו בהתלבטות כזו לפני שש שנים ובחרנו בסופו של דבר בעסקת הליסינג. בהתחלה פרטי ואחרי 3 שנים תפעולי. מאוד מבינה את המרכיב של רכב חדש, שקט נפשי ונוחות, ואנחנו ממשיכים עכשיו לעסקה מס' 3 (היו בעבר רנו קליאו וכעת יונדאי I10).  גם לנו תינוקת ויש בערך אותו פרופיל שימוש ברכב, ואנחנו בוחנים אפשרות לרכב מיני או סופר מיני. יכולה להגיד שגם ב-I10 למשל נכנסת עגלה + כסא בטיחות. כרגע בודקים את האפשרות של הטויוטה יאריס.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באוטוסנטר. הרבה שקונים הונדה חדשה משאירים אצלם הונדות עם כלום ק"מ ווטיפולים בחברה, ככה היה במקרה שלי. טרייד אין יבואן עדיף על חברת ליסינג ובטח ובטח שעל פני מגרש לא מוכר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, itamarg כתב:

תחפש באוטוסנטר. הרבה שקונים הונדה חדשה משאירים אצלם הונדות עם כלום ק"מ ווטיפולים בחברה, ככה היה במקרה שלי. טרייד אין יבואן עדיף על חברת ליסינג ובטח ובטח שעל פני מגרש לא מוכר. 

באתר שלהם יש רק 2 נבלות שחוטות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.5.2021 בשעה 12:52, matanff כתב:

נהגתי בג'אז כשהיא רק הגיעה לארץ ב2015 נדמה לי, בזמנו הייתה לי ראפיד 1.4tsi וברור שהג'אז הרגישה עגלה, אבל אני לא מודאג מזה בכלל כל עוד הרעשים בשיוט סבירים (אשמח לתשובה על זה) וצריכת הדלק מפצה. 

הג'אז לעומת הפיג'ו כן מרעישה (הפיג'ו הרגישה שקטה לעומתה), רעשי רוח מ90 קמ"ש וצפונה והגיר כמובן (גם בעיר). לא משהו קיצוני אבל אני כן שם לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם סיויק 2016 1.8 כמו שאתה חשבת, ואני עם הרגל מאוד מאוד כבדה על הגז, גם בעיר וגם מחוצה לו. (אצלי קצת יותר משנה) 

לא משנה מה עשיתי, לא הגעתי ל 1 ל 10 בנסיעה משולבת. 

בינעירוני נסיעה תל אביב חולון מצפה רמון חזרה עם 4 אנשים באוטו ו150 כל הדרך איפה שהדרך איפשרה זאת, תדלקתי שנייה לפני, תדלקתי איך שחזרנו מהנסעיה, 1-15.... אז אם זה הדבר היחיד שמרטיע אותך ממנה, אז אל חשש, אני עם רגל מאוד כבדה על הגז, ובעלייה מאזדה 2 כמעט ואני לא מרגיש הבדל בצריכת דלק. בנסיעה רגועה אפשר להוציא הרבה יותר טוב מזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...