Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום אמינות ועלויות טיפולים - 7 שנים, אוריס היברידית

roie83
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 16 דקות, EliC25 כתב:

יוגב אני לא מבין על איזה נוחות אתה מדבר, אחד המושבים הכי מזעזעים שישבתי עליהם נמצא באוריס. אבל אולי זה תלוי גם במבנה גוף

לדעתי זה גם תלוי מבנה גוף וגם תלוי דגם המושב,

יצא לי לנסוע גם על אוריס לאחר מתיחת הפנים (2017) המושב היה חד משמעית פחות נוח מהמושב לפני מתיחת הפנים,

משהו בכריות /תמיכת הצד השתנה והוא הפך להיות מעט יותר צר,

אבל שוב, זה כנראה מאוד תלוי מבנה/רוחב גוף...

אני אישית מוצא את המושב דיי נוח גם בנסיעות ארוכות, הכל ביחס לרכבים אחרים שהיו לי ויצא לי לנסוע עליהם כמובן 

עריכה אחרונה על ידי roie83
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות זה גם עניין אינדיבידואלי. אני אוהב ישיבה זקופה ותומכת. 

לדוגמה, רוב הסלונים "הנוחים" שמבוססים על כריות גדולות ששוקעים בתוכם, לא נוחים לי.

אפילו לא מותגים יקרים כמו אמריקן קומפורט שאני יושב אצל חברים/משפחה. למרות שהם מתגאים כמה הם יקרים ונוחים, אני מרגיש שלא "בנוח" לומר להם כמה הם לא נוחים. (במיוחד משפחה) במקום לשבת זקוף (בלי קשר למצב הגב) אני שוקע לתוך הכורסה. כל פעולה להגיע לשולחן לקפה/כיבודים למשל,  זאת משימה כמו החלקה על קרח. צריך להפעיל ידיים לתמיכה לגוף על מנת להתכופף לקדימה. (לא מבין איך אפשר לשבת על כיסאות כאלה) אגב, גם על כיסאות למחשב אני משקיע סכומים גדולים, כי נוחות ישיבה היא בעדיפות ראשונה.

רוב הרכבים שהכיסאות בהם נמוכים (כמו הונדה) נשללים על ידי באופן גורף, כי אני לא אוהב לשבת על הרצפה. כיסאות רכים מדי, גם לא אוהב. כיסא אמור לתמוך בגב ובגוף, להרגיש מעט נוקשה, אך לא יותר מידי. אוריס מושלם עבורי בקטע הזה. (לא חסרים לרכב חסרונות, כמו לכל רכב אחר, לא בקטע של ישיבה נוחה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

מחירי הטיפולים אכן מפתיעים, יותר זולים ממה ששילמתי על הטיפולים של ה-SX4 שלי (יש סטיגמה של טיפולים סופר-זולים בסוזוקי). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחריות על סוללה 12 שנים ברצף שנתי. (אסור לפספס שנה אחת)

מי שמוותר על זה, יהיה לו קשה למכור את הרכב. (זה בכלל טיפשי לפסוח על אחריות בעלות כזו נמוכה, ולהסתכן בהחלפת סוללה יקרה להחריד)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...