Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיליתי כמה נקודות של קילוף צבע (ספארק, 2016). מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מאז שהתחיל הסגר והעבודה מהבית הרכב די עמד באותו מקום, לרוב מתחת לעץ כדי להיות בצל.לאחר שהצטבר על הרכב יחסית הרבה לכלוך קפצתי לשטיפה חיצונית בתחנת דלק ליד פארק רעננה. לאחר השטיפה גיליתי כמה נקודות שהצבע התקלף. אני לא יודע אם המכונה של השטיפה גרמה לנזק או חתיכות של משהו שנדבק (חרא של ציפורים?) והתקלף במהלך השטיפה יחד עם הצבע. מה האפשרויות שלי עכשיו, איך ניתן לתקן את הקילופים או לפחות לעצור התפשטות?

תודה

IMG_20200528_162930.jpg

IMG_20200528_163001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו שלשלת שאכלה את הלכה, במיוחד שהצבע בזה רגיש לחומציות.

קשה להציל את זה בלי שזה ימשיך להתפשט. אפשר לנסות לעשות פלסטלינה, פוליש עדין, ולמלא עם צבע תואם.

זה לא יהיה מושלם אך יעצור מעט את הקילוף. 

עדיף לא לחנות רכב מחת עצים, מתכון להשחתת הצבע. כמובן חובה לטפל בצבע בטיפולי דיטיילינג

באופן קבוע. פעולה זו יוצרת כיסוי/הגנה מסוימת ממזהמים שלא חודרים לתוך הלכה. (שלשלת בעלי כנף הורסת לכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתייעץ עם אחד הדיטיילורים המומלצים בנעוץ.

שוב, זהו מצב מעט אבוד, לכן אני לא בטוח שמישהו יתעסק עם זה. אבל שווה לשאול

אם זה בחלק בודד, לא הייתי שולל צביעה מחדש של החלק. ( יוצא יותר זול מתיקון מקומי, שלרוב לא יוצא אחיד)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...