Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית סטיישן עד 35K

:):)
שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או רנו מגאן 3 אסטייס דיזל או פיגו 308 סטיישן.

לטובת הרנו היא נינוחה (רגועה) יותר לנהיגה מנוע הדיזל חסכוני מאוד בנסיעה מחוץ לעיר וכנראה יהיה חסכוני יותר ממנוע הבנזין של ה308 וגם מנוע הדיזל שלה ידוע בתור מנוע מאוד מאוד אמין שיכול לגמוע מאות אלפי ק"מ ללא בעיות מיוחדות.

החסרון הגדול הוא תיבת ההילוכים שלה שיכולה להצתרך תיקון מוח גיר (סדר גודל של 2500 שקל)

לטובת הפיגו 308 היא מודרנית מתקדמת יותר מהירה יותר ובעלת התנהגות ספורטיבית יותר הבעיה שקיימת ברכב הזה הוא עניין רצועת התזמון במידה ואתה רוכש אותה תבדוק שהחליפו רצועת תזמון.

בקצרה אם אתה נוסע הרבה בעיר ומחפש רכב שיתן לך חוויה מעבר ללהגיע מנקודה א לב ממליץ על ה308 אם הנסיעה שלך ברובה מחוץ לעיר ואתה מחפש רכב שיביא אותך מא לב במינימום הרפתקאות הרנו תתאים למשימה הזאת יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג על מגאן אסטייט ועל 308 סטיישן דיזל (לא בארץ), שתיהן היו מכוניות נוחות מאוד, שתיהן טובות כדי לאכלס משפחה של 4 מבוגרים ומטען.

אני לא יודע לומר לגביי הביצועים ב-308 בנזין, אבל במגאן אסטייט דיזל זמינות הכוח מצוינת, מנוע דיזל סוחב טוב ומאוד חסכוני (1:22 בנהיגה שרובה בינעירונית, לרוב עם כמה נוסעים מבוגרים ברכב, חלק מהזמן עם מטען ומזגן) ואם מוצאים אחת שמורה ומטופלת לדעתי מדובר בעסקה טובה.

מצד שני, גם ה-308 אמורה להיות מכונית טובה, היא אכן מודרנית יותר וזה מורגש בתא הנוסעים ובאבזור שלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בלמצוא דיזלים בתקציב הזה היא שהעובדה שעל רובם חרשו המון קילומטרים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך,

אבל אני מאמין שאם לפות"ש יש סבלנות, הוא יוכל למצוא משהו ראוי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל למצוא 308SW משנת 2015 במצב טוב אם תעלה בתקציב בעוד 7-10 אלף ש"ח...

(גילוי נאות אני מוכר את ה308SW שלי והיא נמצאת בפורום קנייה ומכירה)

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...