Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לרכב לאשה בת 80 עם דגש על בטיחות אקטיבית

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל זה הצעתי לה דבר ראשון cx30. גיפון מוגבה טיפה באורך 4.40 מטרים. אבל בסוף רק היא תקבע.

הייתי נמנע מרכב עם גיר רובוטי לנסיעה עירונית צפופה בין תל אביב לרמת גן. עניין של זמן והוא לא עובד חלק. מכיר את זה מוואגיות ומקוראניות.

גם מנוע צנום עם טורבו גדול לא יתן לה שום יתרון . עלמה בגילה מחפשת שקט נפשי ונסיעה רגועה. לא לפרפר גלגלים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאסאט - מהירות התגובה היא חלק מהעניין הבריאותי, ןניתן להתגבר על חלק גדול ממנה על ידי סגנון נהיגה רגוע.

לגבי נוחות - עקרונית רכב גבוה יהיה יותר נוח לכניסה וליציאה (אחת הסיבות שבגללן אני מרוצה מהסוזוקי), אבל מדובר במכלול גדול של מרכיבים, ורק ישבנה של הרוכשת יוכל לקבוע מה נתאים לה.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהמנועים הרגילים (בטח לא פלאג אין) והגיר האוטומטי או מקסימום הרציף של טויוטה יהיו המתאימים ביותר.

רכב גבוה אכן יהיה קל יותר לכניסה ויציאה, ואני חושב שהוא נותן קצת יותר בטחון לנוהגים כך.

כרגע הכל יידחה קצת עד שיהיה אפשר ללכת לאולמות היבואנים ולבצע טרייד אין, כי הרכב שלה לא נראה הכי יפה.

תודה על התגובות והייעוץ 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

פאסאט - מהירות התגובה היא חלק מהעניין הבריאותי, ןניתן להתגבר על חלק גדול ממנה על ידי סגנון נהיגה רגוע.

כמו שכולנו יודעים, אנחנו לא לבד על הכביש, ולעיתים, סגנון נהיגה רגוע (לרוב של נהגים מבוגרים), גורם לאחרים לא להיות רגועים, ואנו נדרשים לעיתים להגיב למה שקורה בסביבתנו, וזה לא תמיד נעשה ברגוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.3.2020 בשעה 10:03, pasat04 כתב:

הציעו לה כאן מאזדה. נדמה לי שדובר שברכבים של מאזדה הישיבה נמוכה (כולל כניסה ויציאה). האם משהו השתנה בתנוחת הישיבה בדגמים החדשים?

והערה בנושא הגיל. כמו שנאמר, זה לא רק עניין בריאותי, אלא חשוב לשים לב למהירות התגובה של אנשים בגילאים מבוגרים. בכל מקרה, מאוד קשה ופוגע בהם כשאומרים להם שישקלו אם הם אכן צריכים לנהוג.

ב-3 אכן הישיבה נמוכה והכניסה והיציאה הן "ספורט" בפני עצמו.

ב-CX30 הישיבה גבוהה יותר והכניסה חלקה מאוד, לא טיפוס כמו בחלק מהג'יפים הגדולים יותר (כמו CX5 למשל), ולא ירידה כמו במשפחתיות, או צלילה כמו המשפחתיות עם הגוון הספורטיבי יותר (מאזדה 3, הונדה סיוויק שהוצעה פה - אלה לגמרי לא רכבים שמתאימים לבני 80).

מהבחינה הזו ההתרשמות שלי היא שהאקסיד מושלמת, אתה פשוט נכנס ישירות למושב, לא עולה, לא יורד, לפחות למישהו בגובה שלי.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארונה אין בקרת סטיה מנתיב אקטיבית - אלא צפצפה של מובילאיי, נראה לי deal braker.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...