Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש: יונדאי i30 או יונדאי קונה.

salih
שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמממ... סיטרואן קקטוס או c3 פחות אהבתי את העיצוב הפנימי... גם אני פחות מתלהב מצרפתיות כל בן אדם שני אמר לי לאורך השנים לברוח מהם...

סיאט ארונה חמודה אבל לא אמרתי ואוו...

פחות בא לי פוולקסווגן ...

הונדה ג’אז משעממת נורא חיצוני ופנימי

ו hrv מיני גיפון של הונדה גם לא כזה עושה התרגשות

קיה ריו חמודה אבל חשוכה מבפנים...

קיה סטוניק לא התלהבתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלהביט במפרט כנראה שהייתי רוכש את ה- I30

למרות שלשבת גבוה מפרייבט זה משהו שקשה לוותר עליו

אתה כאילו אומר שהישיבה גבוה הרגשה של מיני גיפון עושה לך את זה יותר?

נסעת עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ... סיטרואן קקטוס או c3 פחות אהבתי את העיצוב הפנימי... גם אני פחות מתלהב מצרפתיות כל בן אדם שני אמר לי לאורך השנים לברוח מהם...

דווקא העיצוב הפנימי בסיטרואנים חמוד ומרענן הרבה יותר מזה שבצמד היונדאים.

את המשיכה לקונה אני מבין. הi30 ממש לא עושה לי את זה, והייתי לוקח קקטוס any day עליה (למרות המגרעות) אבל זה רק אני.

לגבי הסטיגמה על הצרפתיות, היא שייכת לשנות ה80, אבל מסטיגמה קשה מאוד להשתחרר, במיוחד לישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיגמה לצרפתיות היו בשנות האלפיים לal4 ומולטיפלקס, אח"כ למנועי הפרינס המזוויעים, יש סיבות, אבל עכשיו הם באמת טובים. ו פיג'ו רנו ו סיטרואן מייצרים מכוניות טובות שאפשר להמליץ עליהם בלב שלם

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיגמה לצרפתיות היו בשנות האלפיים לal4 ומולטיפלקס, אח"כ למנועי הפרינס המזוויעים, יש סיבות, אבל עכשיו הם באמת טובים. ו פיג'ו רנו ו סיטרואן מייצרים מכוניות טובות שאפשר להמליץ עליהם בלב שלם

איזה רכבים??? סיטרואן 3 איירוקס?

קקטוס החדשה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויינים, אני הייתי מעדיף c3 איירקרוס, הקקטוס מיושנת. אבל בהתחשב במחיר, הייתי לוקח קונה, בלי לחשוב פעמים, הכוח שלה, זה משהו אחר לגמרי, כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כבר בת 4 ששאר המתחרות בנות שנה, היא מתקופה שסיטרואן חשבה לייצר מכוניות פשוטות עם טוויסט, עכשיו האסטרטגיה השיווק שלהם הפכה למעצבות ונוחות, הקקטוס כבר לא רלוונטית, לכן השינוי במיצוב, מתי ראית יצרן משנה מיצוב של מכונית בתוך חיי הדגם? פתאום היא מחליפה של c4 הרגילה.. נו באמת. אוטו ממש חמוד, אבל מיותר לחלוטין כיום, קנה איירקרוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקרת שיוט אדפטיבית נחמד מאוד ביונדאי...

מקווה מאוד שהמנוע שלהם והגיר אמין ואחרי שנה לא יהיה לי מלא תקלות...

בקרת שיוט אדפטיבית יש רק בi30.

בקונה יש בקרת שיוט רגילה ללא שמירת מרחק.

היתרון של הקונה מגיע בדמות הביצועים.

בכל שאר הפרמטרים הוא נופל. אם זה באיכות החומרים בתא הנוסעים, אם זה בבאגז הקטן ובצריכת דלק הלא טובה שלו..

אם הביצועים היו אותו דבר מבחינתך כמו שאתה אומר הייתי הולך על הi30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר ההבדל הגדול בין הקקטוס לאיירקרוס?

חוץ מישיבה יותר גבוהה, עושה רושם שדווקא הקקטוס יותר משתלם.

הקקטוס יותר נוחה (מושבים יותר טובים ובולמים מכאנו-הידראוליים), הקרוס יותר מאובזרת ויותר מרווחת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 היא אחלה ובכללי רכב מסגמנט הקומפקט הוא הרבה יותר יציב ונשלט ויש לא מעט ייתרונות נוספים וחבל שהפוקוס עובר לטרנד הג'יפונים.

הקונה נותנת ביצועים נדירים לסגמנט ולמחיר שלה.

הערה חשובה - בI30 אתה עלול לחוות המון בעיות עם המולטימדיה מנסיון (וכנראה גם עם הקונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא להתקין! כולם אומרים שהיונדאי קונקט חכמה ובלעדיה אין וויאז ואפליקציות נוספות חכמות לרכב

ואז המסך משעמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...