Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות

iyolsh05
שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרניבל דיזל זה 1:10, בנזין 1:7.5

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעולה. המטרה שלי להשיג רכב שישרת אותי שנתיים-שלוש בלי יותר מידי הוצאות. האם קרניבל דיזל שנסעה עד 140K, תעמוד בדרישה? האם השנתון משנה? (כלומר האם למשל גם 2006 זה בסדר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאפיין החיסכון ישתנה מאד אם תשקיע 6K מתוך התקציב בהסבה לגז.

בהתחשב במחיר הגז [הצריכה בליטרים קצת יותר גבוהה מבנזין], החיסכון הוא בסביבות 50%.

כמובן זה פוסל את הרודיוס והקרניבל, אבל כל מיניואן בנזין אחר מהרשימה עדיין בא בחשבון.

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה. המטרה שלי להשיג רכב שישרת אותי שנתיים-שלוש בלי יותר מידי הוצאות. האם קרניבל דיזל שנסעה עד 140K, תעמוד בדרישה? האם השנתון משנה? (כלומר האם למשל גם 2006 זה בסדר?)
תלוי במצב הכללי של הרכב.

ממה שראיתי עכשיו ביד 2, יש קרניבל 2009 מב"ש עם 132 אלף קילומטרים ( מבקשים 57 אלף שקלים ) ששווה בדיקה יותר מעמיקה ( תאונות, נזילות, טורבו, משאבת הזרקת סולר, תיעוד הטיפולים ). כנראה עוד מעט גם נגמר הטסט.

כל יתר הרכבים במודעות נראים לי בררה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נראית חיצונית כמציאה, גם יד רביעית. אם אין תיעוד מהטיפולים עם רישום קילומטראז', אי אפשר לדעת שלא שיחקו עם מד אוץ.

זאת גם צורה ישנה שההרכבה בה גרועה (פלסטיקה מתפרקת ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרניבל דיזל 2006 יכול להיות מציאה, אבל סביר להניח שיהיה בור בלי תחתית.

כמה קילומטרים אתה צפוי לנסוע בשנה?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FRV מזדקן יותר טוב מאשר קרניבל, זה גם רכב איכותי יותר.

צריכת דלק בעיר 1:8, מחוץ לעיר 1:12. משולב בסביבות 1:10.

ה"בעיה" עם הונדה זה מחיר הקניה. עשרות אחוזים מעל מחירון. רכב מבוקש שנחטף במהירות הבזק ( רכבים עם נתונים טובים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לא למהר. יכול למשוך עד סוף השנה בלי רכב. אחפש קרניבל 2008 ומעלה במצב טוב, או frv 2008 ומעלה.

ראיתי שרוב ה frv עם 160K וצפונה. עד כמה זה סביר בהתחשב שאני צריך לנסוע עליהם כ 60K בכל התקופה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת האמינות ועלויות תחזוקה הייתי מעדיף הונדה frv עם אותו קילומטראז' כמו קרניבל דיזל או אפילו קצת יותר.

ולמהר זה ממש לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שתיין דלק רציני, הגיר בסימן שאלה.

וחוץ מזה, רצית בגאז' בנוסף ל 7 מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...