Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוגמלתי ב-3 דוחות על מהירות בכביש אלוף שדה ,(מצלמה) תוך שבועיים..

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי בדיוק שם גם דוח לפני כחצי שנה, ממתין למשפט שנקבע לי ב26 לחודש + 10 נקודות. המקום עצמו מאוד מטעה, נדמה כי מדובר בכביש מהיר + גדר הפרדה ונוסיף לזה 4(!) נתיבים.

מה אתה מתכון לטעון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה נסעת בין 21 ל 30 קמ"ש יותר מהמותר.

כמו שאמרו לך, נסה להמיר את הראשון בהתראה. המערכת לא יודעת עדיין על ה 2 הנותרים.

בקש להישפט על שני הדוחות האחרים תוך חתירה לפגעשה עם התובע טרם המשפט ונסיון לסגור אתו עסקת טיעון על איחוד תיקים ואישום ב"נהיגה שלא בהתאם לתנאי הדרך" שיש בה 500 ש"ח קנס ו 6 נק' (אולי). יש לי תחושה שזה יעבוד

במקומך לא הייתי ממהר להכריז כי לא שמת לב. מחובתך כנהג, על פי תקנה 21, לנהוג תוך שימת לב גם לרמזורים.

למה אתה חושב שהמערכת לא יודעת על השניים האחרים,הם נשלחו בדואר רשום ומשכתי אותם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה נסעת בין 21 ל 30 קמ"ש יותר מהמותר.

כמו שאמרו לך, נסה להמיר את הראשון בהתראה. המערכת לא יודעת עדיין על ה 2 הנותרים.

בקש להישפט על שני הדוחות האחרים תוך חתירה לפגעשה עם התובע טרם המשפט ונסיון לסגור אתו עסקת טיעון על איחוד תיקים ואישום ב"נהיגה שלא בהתאם לתנאי הדרך" שיש בה 500 ש"ח קנס ו 6 נק' (אולי). יש לי תחושה שזה יעבוד

במקומך לא הייתי ממהר להכריז כי לא שמת לב. מחובתך כנהג, על פי תקנה 21, לנהוג תוך שימת לב גם לרמזורים.

אני פעם ראשונה במצב כזה ,איך אני חותרים למפגש עם התובע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שקפץ לי לראש הוא לבקש איחוד תיקים, מוזר שההצעה עלתה כל כך מאוחר.

הרי מטרת הקנס (המוצהרת) היא אזהרה וחינוך (ולא הכנסת כסף), שלוש העבירות הן "אותו דבר".

לדעתי כל שופט סביר יסכים לאיחוד הנ"ל, משום שלא קיבלת כל התרעה בין העבירות.

"כביש מהיר" הוא מונח תעבורתי שממש לא מתאים לכאן. אפשר להגיד שחשבת שמדובר בכביש עירוני שבו מותרת מהירות גבוהה יותר 70-80. אפשר להגיד שלא שמת לב! אתה בסך הכל מודה בעובדות ומבקש להענש פעם אחת על אותה עבירה.

אני חושב (מקווה. אין לי הרבה ניסיון משפטי) שהעבר התעבורתי שלך יעמוד לזכותך.

גם העניין שעברת לאחרונה לאותו מקום - יכול לעמוד מאוד לזכותך.

מה הדבר שהכי מפריע לך?

נקודות או גובה הקנס?

אם נקודות, עניין ה"קופים" הכוונה נהגים ללא עבר של נקודות תעבורתיות או כאלה שלא נוהגים יותר, שיסכימו לקבל על עצמם חלק מהקנסות: זאת שיטה די בטוחה. אני לא נכנס לעניין המוסרי, בכל מקרה אני לא חושב שמוצדק שתשא בתוצאות לכל שלושת הדו"חות.

איחוד תיקים: אני לא מבין למה חברי הפורום עשו איחוד בין איחוד תיקים לבין עורך דין. עורך דין יעלה לפחות כמו שלושת הדוחות יחד. אני לא חושב שיש מניעה לבקש להישפט בגין כל העבירות, ולבקש איחוד תיקים בעצמך.

אם אין קופים, והנקודות זה מה שהכי מפריע לך, אולי כן תוכל להסתייע בשירותי עורך דין שבקיא בנושא.

נסה ללמוד גם את העניין של העתירה נגד האמינות של א-3 (צולמת בוודאות על ידי א-3, אפשר לראות את המצלמה הכתומה בתצוגת-רחוב של גוגל או בתמונות משם שצורפו כאן. יש גם רשימת מצלמות באתרים כמו מיצו-בדרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהמערכת לא יודעת על השניים האחרים,הם נשלחו בדואר רשום ומשכתי אותם..

לדעתי, כל עוד הדוח לא שולם או לא הוכרע בדין, הוא לא מופיע ברעשום התעבורתי של נהג.

בעניין מפגש עם התובע, אתה מגיע ביום שזומנת לדיון כשעה לפני המועד שרשום.

אל תבהל, יהיו שם עוד עשרות כמוך.

התובע מסתובב בין הנאשמים או אפילו יושב באולם המשפט מצד ימין של השופט (שמאל שלך). דבר אתו כשאתה משתמש בשני כלים.

האחד, אתה רוצה לחסוך זמן שיפוט יקר, שלו ושל השופט

האחר, אתה נוהג למופת, עבר נקי, לא נער צעיר והעיקר שהפנמת את חומרת העברה.

כולם אוהבים עסקות טיעון ואם אין "דגל שחור" כולם יקבלו אותה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדוח מופיע "היחידה מדור א\3 ומכשיר אכיפה" אז אני מניח שזו מצלמה א3 .. נראה לך שיש סכוי שיחליטו שהמצלמה פגומה?

המצלמה לא צריכה להיות פגומה. כל מה שצריך זה הוכחה שהיא עברה תקינה בישראל והמשטרה לא מצליחה להביא הוכחה שאכן המצלמה עברה תקינה. לא סתם העניין נדון בבית משפט.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי על מספר פונים שביקשו דחיית הדיון בנושא עד להכרעה בבית המשפט בעכו ונענו בתשובה שלילית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כל עוד הדוח לא שולם או לא הוכרע בדין, הוא לא מופיע ברעשום התעבורתי של נהג.

לדעתי מי שיבחן את הבקשה יגלה גם את שני הדוחות האחרים שקיבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שקפץ לי לראש הוא לבקש איחוד תיקים, מוזר שההצעה עלתה כל כך מאוחר.

הרי מטרת הקנס (המוצהרת) היא אזהרה וחינוך (ולא הכנסת כסף), שלוש העבירות הן "אותו דבר".

לדעתי כל שופט סביר יסכים לאיחוד הנ"ל, משום שלא קיבלת כל התרעה בין העבירות.

"כביש מהיר" הוא מונח תעבורתי שממש לא מתאים לכאן. אפשר להגיד שחשבת שמדובר בכביש עירוני שבו מותרת מהירות גבוהה יותר 70-80. אפשר להגיד שלא שמת לב! אתה בסך הכל מודה בעובדות ומבקש להענש פעם אחת על אותה עבירה.

אני חושב (מקווה. אין לי הרבה ניסיון משפטי) שהעבר התעבורתי שלך יעמוד לזכותך.

גם העניין שעברת לאחרונה לאותו מקום - יכול לעמוד מאוד לזכותך.

מה הדבר שהכי מפריע לך?

נקודות או גובה הקנס?

אם נקודות, עניין ה"קופים" הכוונה נהגים ללא עבר של נקודות תעבורתיות או כאלה שלא נוהגים יותר, שיסכימו לקבל על עצמם חלק מהקנסות: זאת שיטה די בטוחה. אני לא נכנס לעניין המוסרי, בכל מקרה אני לא חושב שמוצדק שתשא בתוצאות לכל שלושת הדו"חות.

איחוד תיקים: אני לא מבין למה חברי הפורום עשו איחוד בין איחוד תיקים לבין עורך דין. עורך דין יעלה לפחות כמו שלושת הדוחות יחד. אני לא חושב שיש מניעה לבקש להישפט בגין כל העבירות, ולבקש איחוד תיקים בעצמך.

אם אין קופים, והנקודות זה מה שהכי מפריע לך, אולי כן תוכל להסתייע בשירותי עורך דין שבקיא בנושא.

נסה ללמוד גם את העניין של העתירה נגד האמינות של א-3 (צולמת בוודאות על ידי א-3, אפשר לראות את המצלמה הכתומה בתצוגת-רחוב של גוגל או בתמונות משם שצורפו כאן. יש גם רשימת מצלמות באתרים כמו מיצו-בדרכים.

- סליחה על הבורות, לאחד תיקים זה לבקש לחבר אותם יחד? איך אני עושה זאת ,פשוט שולח בקשה לאיחוד דוחות?

- יש דבר כזה כביש עירוני עם מהירות מעל 60 ?

- לצערי אין לי קופים, ולא מעז לבקש מאנשים בקשה כזו..

- הכי מפריע לי הקנס הגבוה, אבל גם 24 נקודות זה הרבה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין מפגש עם התובע, אתה מגיע ביום שזומנת לדיון כשעה לפני המועד שרשום.

אל תבהל, יהיו שם עוד עשרות כמוך.

התובע מסתובב בין הנאשמים או אפילו יושב באולם המשפט מצד ימין של השופט (שמאל שלך). דבר אתו כשאתה משתמש בשני כלים.

האחד, אתה רוצה לחסוך זמן שיפוט יקר, שלו ושל השופט

האחר, אתה נוהג למופת, עבר נקי, לא נער צעיר והעיקר שהפנמת את חומרת העברה.

כולם אוהבים עסקות טיעון ואם אין "דגל שחור" כולם יקבלו אותה.

בהצלחה

מה יכול להיות דגל שחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- סליחה על הבורות, לאחד תיקים זה לבקש לחבר אותם יחד? איך אני עושה זאת ,פשוט שולח בקשה לאיחוד דוחות?

- לצערי אין לי קופים, ולא מעז לבקש מאנשים בקשה כזו..

- הכי מפריע לי הקנס הגבוה, אבל גם 24 נקודות זה הרבה ..

זה מה שמצאתי, מאתר בתי המשפט:

מופיע יותר ברור במסמך המקורי, בעמוד 20

בקשה לאיחוד דיון / צירוף תיקיםאיחוד דיוןסעיף זה נועד לאפשר לבית המשפט לאחד הדיון בכתבי אישום נפרדים התלויים ועומדים באותו ביתהמשפט נגד אותו נאשם/ נאשמים .מטרת הסעיף היא לחסוך מזמנו של בית המשפט וזמנם של עדים כאשר קיימים מספר כתבי אישוםהדנים בעובדות דומות שנעשו בידי אותו נאשם או נאשמים והעדים המוזמנים או חלקם הם אותםעדים.במקרה כזה יתנהל הדיון רק בתיק אחד מבין כל התיקים ואילו פסקי הדין יהיו נפרדים או יינתן פסקדין אחד הכולל את יתר התיקים, הכל לפי החלטת בית המשפט .צירוף תיקים:סעיף זה נועד לאפשר לנאשם שהורשע בעבירה מסויימת לבקש מבית המשפט לדון אותו גם בעבירותאחרות התלויות ועומדות נגדו, בין אם כבר הואשם בהן או טרם הואשם, בתנאי שהוא מודה בהן.מרגע צירוף העבירות ומתן גזר הדין ל , א ניתן עוד להעמיד את הנאשם לדין בגין אותן עבירות .אופן הגשת הבקשות: הבקשות יוגשו בשלושה העתקים בצירוף תצהיר לאימות העובדות .דגש : צירוף תיקים ניתן לבצע לגבי דו"חות מסוג הזמנה למשפט או דו"חות בהם נשלחה למטה הארצי בקשה להישפט ואושרה.

יש פה חברים שהרבה יותר בקיאים ממני בפרוצדורות. התובנה שלי היא שלא חייבים עורך דין לצורך העניין, להערכתי עורך דין יעלה לפחות כגובה הקנס, שיתווסף. יש מקרים בהם לא כדאי לחסוך, כאן ההרשאה היא כמעט אוטומטית, אבל לדעתי (לפחות מקווה) תורשע בכל העבירות הסמוכות פעם אחת.

כן, נמיר בחלקה הצפוני 70 קמ"ש אם אני זוכר נכון, ודרך בגין בירושלים (80 קמ"ש) משולטת עירונית משום מה (לא בינעירונית ולא מהירה).

אלה התקנות שעודכנו לאחרונה ב-2015 למיטב ידיעתי (הציטוט מאתר הרשות לבטיחות בדרכים):

(ה1) רשות התימרור המרכזית רשאית לקבוע בקטע דרך מהירות מרבית מותרת השונה מן האמור בתקנת משנה (א), ובלבד שהמהירות המרבית המותרת שתיקבע לא תעלה על המפורט להלן:

(1) בדרך עירונית – 80 קמ"ש;

(2) בדרך שאינה עירונית ושאינה דרך מהירה – 100 קמ"ש, ובדרך כאמור בת שני נתיבים לכל כיוון נסיעה עם שטח הפרדה בנוי - 110 ק"מ;

(3) בדרך מהירה – 120 קמ"ש.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתכון לטעון?

נתחיל מזה שהעבירה בוצעה ב30.12.2016, כלומר עברה חצי שנה מאז, אז נראה לי שסיכוי די קלוש שהשופט יחליט אחרי חצי שנה לתת לי שלילה. בנוסף, כיום הדין על אותה עבירה שאני ביצעתי (30 קמש מעל המותר בדרך בין עירונית) היא 1500 ש׳׳ח קנס ו10 נקודות, ללא משפט, משמע - אבקש להישפט על פי החוק החדש בהנחה שיסכים.

ב׳ - אפגש עם התובע לפני המשפט וננסה להגיע להסדר טיעון.

ג׳ - 5 שנים וותק נהיגה ללא עבירות אחרות, המקרה הטוב קנס של 1500 ש׳׳ח ו10 נקודות ובמקרה הגרוע שלילה לחודש לדעתי, אבל אין לדעת, נחכה ונראה.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים בהם לא כדאי לחסוך, כאן ההרשאה היא כמעט אוטומטית, אבל לדעתי (לפחות מקווה) תורשע בכל העבירות הסמוכות פעם אחת.

שים לב למודגש:

בקשה לאיחוד דיון / צירוף תיקיםאיחוד דיון ... במקרה כזה יתנהל הדיון רק בתיק אחד מבין כל התיקים ואילו פסקי הדין יהיו נפרדים או יינתן פסק דין אחד הכולל את יתר התיקים, הכל לפי החלטת בית המשפט..

כלומר גם איחוד תיקים לא גורר אוטומטית עונש רק על אחת מהעבירות. השופט דן בעבירה אחת אבל נותן פסק דין נפרד לכל עבירה או פסק דין הכולל את כולן, לפי שיקול דעתו.

לדעתי במקרה הזה פות״ש יצטרך לעבוד קשה מול השופט כדי להענש רק פעם אחת. אבל מקווה שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...