Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי איוניק - יום מובילי הדעה של "קארספורום"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איוניק מתוחת הפנים ש(אני משער ש...)תגיע אלינו בחודשים הקרובים (ובטח שלא ברמת גימור כזו, ככל הנראה) -

מלבד הג'אנטים שלטעמי לקחו איתם צעד אחורה, יצא להם לא רע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין למה לא עושים מתיחת פנים שבאמת תשתדרג את הדגם היוצא על חסרונותיו?

אזור האחסון נשאר לא יעיל, לא הוסיפו מאחורה שקע מצת (למה אני צריך שניים אחד ליד השני מקדימה), הרשתות בכיסאות לא יכולות להחזיק שום דבר שהוא יותר עבה מעיתון בלי להרגיש שזה הולך להקרע

מגב אחורי אלוהים זה הכרחי כל כך באיוניק אין יום שאני לא צריך לשטוף את החלון האחורי.

לא שמו וו תפיסה לפאנל המתרומם בבגאז', אפרופו איפה נעלם הגלגל הרזרבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די משוכנע שהוא ממוקם מתחת לפאנל הפלסטיק שמשמש לאחסון פריטים (ברמת הגימור הזו). מגב לדעתי די מיותר כשיש לך גם מצלמה וגם חיישנים.

אני הייתי שמח לכיול מיתלים יותר מעודן (הנוכחית עם חישוקי ה 17" מתרסקת, אלא אם כן ממלאים 10psi מעל ל 36 שמומלצים ע"י יונדאי) ובידוד רעשי כביש/רוח משופר משמעותית. גם הויברציות שמועברות למרכב כשהבנזין רץ בסרק די מוגזמות בשביל מנוע 4 צילינדרים.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מצלמה וחיישנים אתה לא מסתכל במראה המרכזית?

לחלון האחורי יש עוד שימושים חוץ מרוורס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצליח לראות מה קורה מאחורי בגשם שוטף דרך המראה המרכזית. גם כשהיו לי רכבים עם מגב אחורי הוא היה נחוץ בתמרוני רוורס בלבד. על הקורה שתקועה במרכז החלון האחורי, שזה טרנד של לא מעט היברידיות, הייתי מאוד שמח אם היו מעיפים.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...