Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד משיגים כמות קטנה של ברגים שאינם נפוצים בארץ

Stone
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג לילה, ממש לא.

נכנסתי לאחת החנויות שהומלצו כאן. אני משלם עוד 20 ש"ח דמי טיפול, עוד מע"מ על הכל (מסתבר שקטלוג לא כולל מע"מ) ואז אפשרות שילוח יחידה היא דרך חברת שליחויות (35 ש"ח).

סך הכל 5 ברגים יצא קצת פחות ממאה שקל.

אם הייתי יודע איזו חנות באיזור השרון מחזיקה ברגים כאלה, הייתי מסדר לעבור דרכה, אבל ליסוע במיוחד לאמצע ת"א ביוחד לאזור של כל תבריג, או לאזה"ת בראשון, פשוט לא מסתדר.

חשבתי שכבר מצאתי פתרון אבל איכשהו אפילו אותי המחירים הצליחו להפתיע.

תודה לכל מי שענה עד עכשיו

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stone,

אני יכול לבדוק לך לאחר ראש השנה דרך ספק שמוכר לנו בעבודה את כל סוגי הברגים : אינצ'ים, מילימטרים וכו. תוכל לשלוח לי הודעה לפרטי ביום רביעי לאחר החג? מבטיח תשובה באותו היום.

בהצלחה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין.

בהודעה תציין לי בדיוק את אורך הבורג, קוטר הבורג וסוג הראש (ביקשת קוני כמו שאני זוכר ) וכמובן אינצי.

כפי שאמרתי לך אני יכול לברר לא יכול להבטיח שיש. אבל תשובה תקבל בכל מקרה.

שיהיה לך ולכולנו כאן שנה טובה ומתוקה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות באזור השרון - כנס למ.נ.מ. בכפר סבא

סיכוי די טוב שיהיה להם, אם לא בנירוסטה אז מושחר או דיפוזיוני

אופציה נוספת - זייפר הקטן בא.ת. פולג

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...