Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 306 הקשישה הושבתה- האם 308 מחליפה ראויה? אופציות אחרות בתקציב 40K?

search
שימו לב! השרשור הזה בן 3247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי Avia - תודה על העצה, מסתבר שקשה/ בלתי אפשרי למצוא את מנוע ה- 2000 (לפחות לא כרגע)

האם ה- 1.6 הנפוץ עד כדי כך גרוע? האם מנוע ה- 2000 (במידה ואמצא אחד כזה) חסכוני מספיק - אחת הטענות נגד הפוקוס היא "שתיינות"

ושאלה אחרונה- האם דגם ה- Hachback לא זריז יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בבעלות המשפחה שלי פוקוס 2006 מנוע 1.6. הרכב נוח מאוד, בטיחותי, בעל התנהגות כביש טובה ואמין. מנוע ה1.6 אכן חלש יחסית - כלומר לא תתענג בקיק דאון על משיכה חזקה, ועקיפות בכביש חד סיטרי דורשות תכנון ושימוש במצב הידני של תיבת ההילוכים כדי להוציא יותר כוח מהמנוע. סהכ רכב שאנחנו מאוד מרוצים ממנו. צריכת הדלק סביב 10 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת (הסתייגות: גם בכבישים המהירים שבסביבת המגורים שלנו יש המון רמזורים, כך שלא ניתן להתייחס לנסיעה הבין עירונית ככזאת במובן של שיוט במהירות קבועה לאורך זמן). כמו כן, האוטו הוא מליסינג לשעבר כך שרמת האבזור נמוכה.

לדעתי פוקוס 2.0 היא בחירה מעולה, יש כאלה גם ברמת גימור גבוהה הנקראת GHIA. בדיעבד, זה האוטו שאני חושב שהיה על משפחתי לרכוש.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית - תתרחק.

מדובר במנוע שפותח בשיתוף עם ב.מ.וו, ואינו נחשב לאמין או חסכוני במיוחד.

C4 מהדגם של 2006-2010 באה עם מנוע ותיק ואמין של הקונצרן - והיא היתה הבחירה שלי לו הייתי במקומך.

זה לא אותו מנוע שיש גם בפיג'ו 208? וזה לא גם המנוע שיש בפיג'ו 308 החדשות?

פעם ראשונה שאני שומע שהמנוע הזה לא אמין וחסכוני. או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אותו מנוע. המנוע הקודם הוא 1.6 טורבו עם הספקים של 140 156 שיצא קיט טיימינג משופר שאמור לפתור את הבעיה.

בחדשות בכלל יש 1.2 טורבו בהספקים של 110 עד 130.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצריכה של ה-2.0 ושל ה-1.6 באותו איזור.

ה-1.6 "קטן עליה" ומתאמץ מאוד.

בנוסף, לתיבה האוטו' ב-2.0 חמישה הילוכים שתורמים לביצועים ולצריכה.

הפלוס הנוסף (בכל פוקוס), מגיע בדמות ההתנהגות המצוינת. מס' 1 בקטגוריה.

בדיוק כמו ה-306 בזמנה ובניגוד לכל הצרפתיות שהגיעו אחריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו,איזה קוצנזוס נבנה פה על הפוקוס 2000 (כמעט כמו על ה- 306 הקשישה :-)

עכשיו הבעיה היא שאני לא רואה אפילו מודעה אחת על רכב מהשנים הללו ככה שזה נראה כרכישה תיאורטית בלבד :-(

אם מישהו מתכנן לשדרג ולמכור אקזמפלר כזה ,אשמח לשמוע :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כמה 2007 ואפילו 2010 אחת (סטיישן מליסינג) שיכולה להכנס בתקציב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי רותם

תודה על ההצעה- סיפורי בלהות לגבי התחזוקה (והמוסכים של רנו) הרחיקו אותי מהמותג.

שיטוט קצר בפורום וקריאה קצת מוציאים את הרוח מהמפרשים אך אשמח לשמוע מנסיונך

הבוקר ראיתי שבאותו תקציב ניתן גם להגיע למונדאו 2009 - אשמח לשמוע האם זוהי אופציה אפשרית?

גם לי סיפרו את הסיפורים האלה,

אצלנו בבית יש שני רכבים של רנו - לי יש קליאו 2012, להורים יש מגאן DCI 2013. אין שום בעייות חריגות עם הרכבים.

המחירים של הטיפולים סבירים, משום מה התייקרו קצת לאחרונה אך עדיין סביר למורשה יבואן. אם אתה גם במרכז אתה יכול לטפל בשאפט או בגבע שמתמחים בצרפתיות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה Zvit ו Avia

נראה כי לכל אחת מהמכוניות המוצעות סיפור ייחודי משלו (רכבי הדגמה,ירושות מסבתא וכד'), ממשיך לחפש ....

הייתי מעדיף לא לרדת לשנת 2007 (מחשש לבלאי של שנים, ללא קשר לנסועה)

אגב, האם בשוטף קיים הבדל מבחינת תחזוקה (לגבי דלק שהבנתי שהצריכה דומה כך שאני מתכוון לעלות טיפולים, ביטוחים, אמינות המכללים וכד') בין ה 1.6 ל - 2.0 ליטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zvit, לרוב הסיטרואנים C4 שהיו בציי הרכב שלנו היו בעיות עם מערכת קירור וחשמל. אז קשה לי להגיד שהרכב אמין. אני לא הייתי מתקרב ל-C4, אפילו לא בליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zvit - תודה

עכשיו רק צריך למצוא אחת כזו משנת 2008-2009 (בלי סיפורי הדגמות וסבתא למיניהם..)

אם מישהו מכיר /שומע? - אשמח להתעדכן (בפרטי כדי לא ללכלך את הפורום..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kamradkin - אני לא מכיר בעיות כנ"ל בדגמי 2008-2010.

פות"ש אם אתה באמת רוצה למצוא רכב מהר תתמקד בדגמים נפוצים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...