Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט טולדו 2015 או ג'טה 2015 ? ברור שג'טה אבל ההפרש בכסף פוזל לטולדו...

Sasy Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המון תודה על העצות!!!

אני יורד מליסינג... וזה תודה לכם.

לגבי רכב חדש מהיבואן ... אני אשמח לקחת לאון או טולדו חדשה אבל אם הDSG7 יזייף אחרי שנתיים... אני גם הולך לחטוף חזק במוסך..

אם האחריות היתה 3 שנים... הייתי לוקח בלי לחשוב...

אז ? להמר שרכב חדש עם DSG7 יחזיק 2 שנים ללא בעיות?

או יותר נכון בשנה השלישית ללא בעיות?

אגב..ביבואן רוצים 127,000 ש"ח!!!! על הלאון 1.2 DSG .

נראה לי המון וקרוב לגטה ואוקטביה עם מחיר כזה . חסר לי 30,000 ש"ח לאושר.....:)

עריכה אחרונה על ידי Sasy Levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את המפרטים. הלאון מאובזרת עד מאד, הרבה מעבר לג'טה או אוקטביה בסיסיות. אם אתה נעול על VAG, הייתי לוקח את הלאון בלי לחשוב פעמיים (וכמעט לקחתי, למען האמת..).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תבדוק את רנו קליאו סטיישן החדשה? די מרווחת, מנוע 1.2 ליטר טורבו-בנזין שהוא לא TSI, גיר רובוטי כפול מצמדים שהוא לא DSG, גם נכנסת לך לתקציב וגם שלוש שנים אחריות?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השיקול הוא בעיקרו כלכלי, הטולדו צריכה לרדת מהר מרשימת האופציות.

הרכב הזה לא מוכר ולא מבוקש, דבר שיגרור ירידת ערך הרבה יותר גבוה משל אוקטביה או ג'טה.

יש הזדמנויות בשוק הרכב, רק צריך להמתין בסבלנות.

יש מבצעי מועדונים (חבר, הוט וכדומה), יש ימי מכירות מיוחדים (שהפכו להיות נפוצים מאוד) ויש כמובן את הגמישות של מחיר הרכב באולם התצוגה.

רכבים כמו סיאט קל לקבל בהנחה באולם התצוגה.

הג'טה נמצאת בסוף חייה (דגם חדש בדרך).לכן,גם על המחיר שלה ניתן להתמקח.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הלאון, תקן אותי אם אני טועה. ב 120 תוכל להביא את ה 3 דלתות המאובזרת (FR) או 5 דלתות בלי האבזור שמוסיף לרכב כלכך.

ואם ראית את ה 5 דלתות הלא מאובזרת, אז כדאי לך לראות ולהתחרט על הרגע שפזלת בכלל לכיוון של הלאון, פשוט נראה רכב ליסינג בלי האבזור.

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

לגב ההצעות שלך אימפרזה או קיה... התצרוכת דלק לא עולה באותו קנה מידה עם המנועי TSI נכון? תקן אותי אם אני טועה.

אני מדבר על 1:18 לערך מחוץ לעיר בלבד ל2 ההצעות שהבאתי.

לגבי האחריות אני מברר בירור מעמיק נוסף כעת. תודה.

מנסיעה של 365 ק"מ בפורטה 2014 בהשכרה, ברגוע עם בקרת שיוט על 110 קמ"ש, קיבלתי צריכה של 17 קמ"ל. (חושב ע"י תדלוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר 1:18, יש מכוניות שיעשו את זה גם בכביש 6 עם מזגן, פלואנס דיזל למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני מגיע עם הפולו ל1-18 בבין עירוני בלי להתאמץ. בנסיעה של זקנה הגעתי כבר ל1-20(ואני מדבר על בין עירוני עם רמזור כל 5 דק') טולדו ב104 נשמע ממש טוב. לגבי טרייד אין עתידי יהיה כבר מי שיקח את הרכב(תלוי בך אם תשמור עליו מבחינת תאונות - ק"מ לא מופרז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...