Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT - חוויית קניה וסיקור וידיאו שלי.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

yulianxאתה כל הזמן מדבר על כמה שהרכב הזה חיסכוני.שיעור קצר במטמטיקה.ספייס סטאר - 20 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית.i10 החדשה - 17 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית (בדוק במשך 4 חודשים).15000 ק"מ בשנה עם מחיר בנזין 7 שקלים לליטר חוסך לך 77 ש"ח בחודש. 77 ש"ח בלבד!!!
שיעור קצר במטמתיקה,אני נוסע 18 אלף ככלומר בשנה אני חוסך כ 1000 שקל,וזה בהתחשב שהיונדאי תעשה 1/17 ולא פחות לגירסה האוטומטית במסלול שלי.

לי לא מוריד ההתלהבות מהחיסכון,זה הרכב שמצא חן בעיני ולכן קניתי אותו,לכן מריצה אני לא רואה בו.אף אחד לא מגן בחירות נפש,תמיד אמרתי את החיסרונות שלו גם בביקורת שלי,אבל לדרישות שלי הוא התאים,בגלל זה אני מרוצה ממנו,לכןslowride הדעה שלנו שונה,וזה בסדר.

Mm1973

גם איך תסביר את העבודה שהגירסה האוטומטית מכרה פי 2 לעומת היונדאי 10 בגירסה הבכירה שלה?

הספייס מכרה 3476 לעומת 1509 יונדאי i10?

אולי היא לא כזאת גרועה לדעת הקהל.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם איך תסביר את העבודה שהגירסה האוטומטית מכרה פי 2 לעומת היונדאי 10 בגירסה הבכירה שלה?

הספייס מכרה 3476 לעומת 1509 יונדאי i10?

אולי היא לא כזאת גרועה לדעת הקהל.

1. קיימות 3 גרסאות של i10 האוטומטית.

2. התחילו למכור את i10 החדשה החל ממרץ 2014 ולא מתחילת השנה.

3. כמה ספייס סטאר הגיעו לליסינג וכמה i10?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-אני מדבר על הגירסאות היקרות,למיצובישי אין גירסה זולה לכן אי אפשר להשוות,אבל במאובזרות זה המצב.

2-בוא ניראה במהלך החודשים הבאים מה יהיה.

3-לא יודע,ואתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מביא כזאת דוגמא כי אין לך מה להגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות דגמים שונים בטווח מחירים שונים,מהסיבה שאם למיצובישי הייתה גירסה אוטומטית זולה יותר המכירות היו גדולות יותר,לכן כשאתה משווה רכב תשווה אותו מול המתחרה הישירה שלנו.

הספייס עולה 80 לגירסה האוטומטית בדיוק כמו שעולה ה 1.2 של יונדאי,ביניהם אתה צריך להשוות נתוני מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בא להחיות אותך אל תדאג.

איזה גירסה אוטומטית זולה יש לה? הגירסה יחידה עולה 80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות דגמים שונים בטווח מחירים שונים,מהסיבה שאם למיצובישי הייתה גירסה אוטומטית זולה יותר המכירות היו גדולות יותר,לכן כשאתה משווה רכב תשווה אותו מול המתחרה הישירה שלנו.

הספייס עולה 80 לגירסה האוטומטית בדיוק כמו שעולה ה 1.2 של יונדאי,ביניהם אתה צריך להשוות נתוני מכירות.

אתה יודע מה - עזוב עם i10.

כמה מכרו פיקנטו בגרסה EX? יותר מספייס סטאר! אז איך ספייס סטאר יותר טובה מפיקנטו? שכחתי - כי אתה קנית אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה באמת אין לי הסבר,כי היונדאי לדעתי עדיפה מהפיקנטו ומכרה הרבה פחות,אולי היה חוסר בהספקה אצל היונדאי אולי לא איני יודע,הפיקנטו זה באמת רכב עם מכירות מדהימות,אבל בוא נחכה כמה חודשים לראות אם יונדאי לא מחזירה מלחמה.

לפיקנטו אף פעם לא התחברתי גם בזמנו ב 2011 קניתי פנדה ולא פיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היונדאי באמת טובה יותר מהפיקנטו, בעיקר מבחינת נוחות בנסיעות ארוכות.

לדעתי נתוני מכירות זה לא מדד לכלום חוץ מליעילות מחלקת השיווק והפרסום של היבואן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי גם את התמיכה הצידית שטובה מהפיקנטו וסלון 2 צבעים נעים יותר.

בפיקנטו במושב הנהג משהו לא היה לי נוח באזור החיבור בין הגב למסעד,זאת הסיבה שלקחתי את הפנדה בין היתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר ימים עשיתי נסיעה של שעה על ספייס סטאר של ידידה והבנתי למה יוליאן ממליץ על הרכב ולא רק כי הוא קנה אותו.

נהנתי מכל רגע, הרכב נוח ונעים חוץ מהמנוע הטיפה רועש, משום מה הוא יותר מרווח במושב הנהג מאשר הרבה רכבי סופר מיני.

ואם כבר עשיתם השוואה בינו לבין הפיקנטו, הפיקנטו זוועה, לא אהבתי את ההיגוי שלה, המושבים לא נוחים, נסיעה קופצנית.

ואם כבר הזכרנו את היו דאי, היונדאי לדעתי הרבה יותר איכותית מפיקנטו.

למה הרכב מאוד נמכר? הרכב זול וטוב בכדי להגיע מנקודה לנקודה. ושבע שנים אחריות עושה את שלו עם מחיר ברצפה.

יש משפט שאומר:

The best cigar is the one you love.

כל אחד ומה שאוהב.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...