Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3, ספיריט מודל 2009 - נקישה חד פעמית אחרי מעבר מהילוך ראשון להילוך שני

david10000
שימו לב! השרשור הזה בן 3712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרעש מוכר וידוע, גם אצלי יש במודל 2006, כשאתה מגיע פעם ראשונה ל 20 קמש מערכת בקרת היציבות \ ABS עושה בדיקה כלשהי.

יש את זה גם באופל קורסה 2010 שאני נוהג עליה לפעמים, אומנם במאזדה יש רעש מתכתי מורגש ובקורסה כמעט ולא מורגש.

זה תקין ודובר על זה בעבר בפורום

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?507798-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-3-2-0-2006-%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9A-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A9%D7%A0%D7%99

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

עדכונים: - אכן, הנקישה מופיעה סביב 20 קמ"ש בערך;

- נסעתי במצב טיפטרוניק על הילוך 1 בלבד בלי להעביר להילווך 2; נשארתי על הילוך 1 וכשהגעתי ל-20 קמ,שבערך שמעתי את הנקישה - כלומר ללא שום קשר למעבר מהילוך ראשון להילוך שני מופיעה הנקישה !!!

אז כפי הנראה המדובר באמת בנקישה ממערכת ה-abs או ה-dsc או משניהם (אם מישהו יודע בוודאות אשמח לדעת); בכל אופן חבל שמאזדה לא מציינים שום דבר בעניין הזה בספר שלהם...

"dorki" - א. המון המון תודה !!! ב. הרעש הופיע אצלי במצב D ולא טיפטרוניק; כשנסעתי היום על טיפטרוניק על הילוך ראשון והגעתי ל-20 קמ"ש הופיע הנקישה (ולא העברתי להילוך שני בכלל בטיפטרוניק נשארתי על הילוך ראשון). הרכב שלי הוא בצורה הישנה, שלך אני מניח (ותקן אותי אם אני טועה) הוא בצורה החדשה לא ? רק שאלה קטנה לי אליך: אם אתה נוסע על הילוך ראשון בטיפטרוניק (בלי להעביר להילוך שני) ומגיע ל-20 'מ"ש בערך אתה גם לא שומע נקישה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאלה קטנה לי אליך: אם אתה נוסע על הילוך ראשון בטיפטרוניק (בלי להעביר להילוך שני) ומגיע ל-20 'מ"ש בערך אתה גם לא שומע נקישה ?
ייבדק בהזדמנות הראשונה. נ.ב. - הרכב הוא מהצורה החדשה שהוחלפה בחודשים האחרונים לצורה עוד יותר חדשה... - יום טוב!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...