Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיים קשים לאופנוענים : חוויות

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז מכרתי את ה-F.

סתם סתם.

קיצור, בימים האחרונים עבדתי ברמת גן. חבר שלי שעובד בהרצליה ומגיע מירושלים גם כן, התנדב לקחת אותי על הגטס השכרה שלו. היום הופתעתי לגלות שיש לנו פגישה עם ההמנכ"ל של החברה בצהריים. לא הייתה לי שום דרך להגיע מרמת גן לפתח תקווה באוטובוס. רכב לא היה לי והאפשרות היחידה הייתה לרכב עם חבר על ה-GS500 שנת 2004 שלו.

מה אני אגיד לכם, היססתי, ופחדתי. זו הפעם הראשונה שאני יושב על אופנוע. אפילו ניסיתי ליזום פגישה למחרת רק כדי לא לרכב על אופנוע. אך ללא הצלחה.

עולים על האופנוע. האצה ראשונה ואני כולי מתמלא בצמרמורת. מחזיק בכתף חברי (מה אני כוסית ?? :-) ) ואז עוצרים. משום מה לאחר ההאצה הראשונה הצמרמורת עברה לי וככל שהחזקתי חזק יותר בידית מאחור, הרגשתי בטוח יותר (הכל יחסי כמובן).

הכי מפחיד זה כאשר הנהג שלי התחיל לחתוך רכבים במהירות גבוהה. אפילו כמעט פגע בנו רכב כשהשתחל לנתיב שלנו ממצב עצירה. לא הערתי לו. לא רציתי. ידעתי שאני לוקח סיכון. ברגע שהוא הגיע למהירות של 120 הרגשתי שריקות (הרוח) בקסדה, והפחד רק עלה. נו טוב, אני לא רגיל.

בקיצור, גיליתי שהחיים שלרוכבי הדו גלגלי אינם קלים. אבל, מצד אחד אני מאשים גם אותם. הם נכנסים, הם חותכים ומזגזגים בין רכבים. והם גורמים לכך.

אז זהו, סעו בזהירות.

בידידות יום טוב.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחפת קצת לא?

אוקי אולי זה נותן תחושה של חוסר ביטחון הזיזגים האלה

אבל אחרי שרואים שלא מתרסקים זה עובר :roll:

ואגב

אם היית תופס כמו כוסית הייתי יותר רגוע.. במיוחד באצה..

זה בסיס יותר טוב מהפלסטיק מאחורה ומהכתף..

(בשביל להיתפס טוב בפלסטיק אתה צריך להישען אחורה וזה מפחיד בכל מצב)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, כולה עלית על gs500 מסריח וכבר אתה בקושי נושם...? אתה לא רציני...

לו היית נשען על מיכל הדלק, (לא מחבק אף אחד ולא נשען אחורה...) היית מרגיש שאתה מתחבר לאופנוע (אין לך ברירה אחרת, בתכלס), ואולי אפילו נהנה...

למה אופנועים "חותכים"? כי ככה זה אופנוע. אם נוסעים כמו אוטו, הסיכון עולה פי כמה. אופנוען חייב להיות זריז, דינמי, חד, מרוכז מאה אחוז בכביש. אין מצב אחר. עושה רושם מהסיפור שלך שעלית עם אחד בסדר...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, כולה עלית על gs500 מסריח וכבר אתה בקושי נושם...? אתה לא רציני...

לו היית נשען על מיכל הדלק, (לא מחבק אף אחד ולא נשען אחורה...) היית מרגיש שאתה מתחבר לאופנוע (אין לך ברירה אחרת, בתכלס), ואולי אפילו נהנה...

למה אופנועים "חותכים"? כי ככה זה אופנוע. אם נוסעים כמו אוטו, הסיכון עולה פי כמה. אופנוען חייב להיות זריז, דינמי, חד, מרוכז מאה אחוז בכביש. אין מצב אחר. עושה רושם מהסיפור שלך שעלית עם אחד בסדר...

צודק 100% !

ולמה הוא כ"כ התרגש ? כי ביום-יום הוא נוהג על 323, זה למה :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100% !

ולמה הוא כ"כ התרגש ? כי ביום-יום הוא נוהג על 323, זה למה :lol:

:-D

נכון אבל בנסיעה רגועה זה לא הכי נוח..

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הנסיעה הראשונה.

אני הייתי פעם אחת על אופנוע שטח 50 סמ"ק עם מישהו ואני יותר לא עולה!

זה פחד אלוהים! ומה בגשם?

אם מישהו יסביר לי איך בחו"ל אופנוע יבוסה טורבו 500 כ"ס סוגר 350+++ קמ"ש בכביש בין עירוני ולא מתעופף אני אשמח!

רק שתבינו, בהקלטה של הנ"ל האופנוע המצלם "משייט" על 300 קמ"ש ויבוסה עוקפת אותו כאילו הוא עומד!!!!

אם אתה רוכב על אופנוע אני ממליץ על ספר תהילים !

יום טוב

כמובן, שכחתי לציין שהאופנוע ב"ווילי" בכל הזמן הזה

וכמובן שוב שכחתי לציין שההקלטה היתה בכביש בין עירוני עם מכוניות!

ומי שלא מאמין שיוריד את GHOST RIDER 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, אל תגזים בקשר לזה שזה "אשמתנו" (גם אני בעל רשיון לאופנוע)

החיים לא קלים כי רוב האנשים פה לא יודעים לנהוג. לא מסתכלים במראות, לא מודעים לשטח המת שלהם ובכלל שמים ז*ן על כל מה שמסביב. לרוב, בגלל זה אנחנו נופלים.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לכל בנאדם היה מודעות ומראות עזר להתגבר על השטח המת ובכלל היה משתמש בהן, אז היה לנו טוב, בימים האחרונים ראיתי הרבה אופנועים מרוסקים, וזה מפחיד אותי, אבל אין מה לעשות, זה העבודה, ועד שאין משהו אחר ממשיכים לפחד ונזהרים בשביל כל אותם נהגי אוטובוסים מוניות וסתם פרייבטים שמדלגים על מבט במראה, בחורף, יש חליפת גשם...

רק אני רוצה לדעת זה שלא עולה על אופנועים, באיזה אוטו אתה נוהג ? שנחליף כמה מילים בפקקים ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה gs500, קבלו שני סיפורים קצרים:

לילה, כביש 4, צומת פל-ים לכיוון דרום, 160 קמ"ש, רמזור אדום מתחלף לירוק. הצומת ריקה למעט שני כלי רכב בנתיב הימני, מתחילים נסיעה, אני בשמאלי עוד מעט עוקף... ואז: נהג הטנדר (מאזדה) מחליט שהרכב שלפניו לא מספיק מהיר ועובר נתיב... ראיתי בבירור את תנודות הטנדר שהכניס לראשון ועזב קלאץ עם הגה שמאלה, ואת הפנים שלו במראה, רואה אותי ומתעלם... שחור בעיניים: התיישבתי על הברקס הקידמי, לא היה לאן לברוח... בלמתי מטר ממנו.

לילה, כביש החוף, לכיוון צפון, 170 קמ"ש, שני נתיבים, רכב בשמאלי. הוא מבחין בי מבעוד מועד ומאותת ימינה לעבור נתיב... שחור בעיניים: להמשיך בשמאלי אני לא יכול, הוא שם. לעבור לימני אני לא יכול, הוא יהיה שם עוד מעט. אם הוא לא היה מאותת, הייתי עובר מימין. אם היה עובר ימינה בלי לאותת, הייתי עובר משמאל... עברתי מהשוליים.

כנגד הנהג השני אין לי טענות, הוא לא עשה שום דבר לא נכון, אבל הנהג השני שייקח אותו אלוהים.

מצד אחד, אל תתיחסו לאופנוע שעובר אתכם, חותך, משכיב בדאווין וכו'. זה אופנוע. מצד שני, קצת טאקט לא יזיק...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...