Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2013

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנחיות הקשורות לפרטיותם של בעלי רכב ניצפה:

* נא לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים, אלא רכבים שאינם בשימוש / מוצעים למכירה.

* אין למסור מיקום מדוייק אלא אזור או שכונה. המעוניינים בפרטים נוספים מתבקשים לפנות בה"פ למפרסם ההודעה.

* בעלי רכבים שצוינו בשרשור והמעונינים להסיר אותם מההודעות, מתבקשים לשלוח למנהלים ה"פ ונסיר את הרכב האמור.

שירשור יולי - ספטמבר, ראו כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=487171

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שברולט קפריס בירושלים.

חבל שהמספר נותר חשןף

הרכב שייך לחבר שמחזיק מספר כלי רכב ובהם קדילק פתוחה ומרשימה, בעל עוסק לתיקון מנגנונים לחלונות חשמל בתלפיות(מי שמכיר, מכיר).

הרכב נרכש לאחרונה בבני-ברק, רכב שנסע עם טסט ברצף עד היום,רכב שהחיצוניות שלו לא טופחה ע"י הבעלים הקודם שלו, לאחר חיפוש ארוךךךךך אחר רכב ממודל 89 (מוזרק).

הרכב משמש כרכב יום יומי ואף ביקר בירדן כחלק מטיול משפחתי בחגים.

הרכב יחזור למצבו המקורי וימשיך לעבור טסטים אני מקווה - לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום של מציאות היום באיזור השרון:

1. פורד טרנזיט דור 1 גג מוגבה נראית עומדת כמה שנים, מצב חיצוני סביר- פנימי יש הכל, שלמה לחלוטין, נראית בסיס מצוין לשיפוץ/קמפר

2. סאאב 95 V4 שנת 68-73 לפי צורת הפרונט/הפגושים

7 מקומות, שמורה יפה, הכל שלם פנים וחוץ, נראה שעומדת כמה שנים

פרטים בה.פ לחברי פורום מוכרים

שבוע טוב, ניר

תמונה.JPG

תמונה (1).JPG

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום של מציאות היום באיזור השרון:

1. פורד טרנזיט דור 1 גג מוגבה נראית עומדת כמה שנים, מצב חיצוני סביר- פנימי יש הכל, שלמה לחלוטין, נראית בסיס מצוין לשיפוץ/קמפר

2. סאאב 95 V4 שנת 68-73 לפי צורת הפרונט/הפגושים

7 מקומות, שמורה יפה, הכל שלם פנים וחוץ, נראה שעומדת כמה שנים

פרטים בה.פ לחברי פורום מוכרים

שבוע טוב, ניר

שלח לי בפרטי מיקום הסאאב

תודה גיל

גיל בדיחי - שמאי רכב

052-3300805

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה היום בכביש 5 לכיוון גלילות /חיפה אוטובוס של דן מרכב ״ווספה״ שנות ה 70. נגרר , במצב חיצוני מושלם ומדהים ! מקווה שהוא לא בדרך להפוך לגוש ברזל .

image.jpg

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה האוטובוס שהיה למכירה לא מזמן ביד 2- מקווה שקנו אותו לשפץ ולא לעשות קרוואן או משהו- הוא באמת היה במצב מצויין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להנאתכם. מי יודע היכן צולם?

(מנהלים - סליחה שלא לפי כללי השרשור, אבל נראה לי שיעניין חלק מהחברים)

image.jpg

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...